Empoli. Schodzi: Sebastiano Luperto. Wchodzi: Mattia Viti.

wchodzi Wchodzi
Mattia Viti #42
schodzi Schodzi
79 '

Do strzału doszedł Politano, piłka jednak minęła bramkę gości w bezpiecznej odległości.

1
78'

Empoli. Schodzi: Szymon Żurkowski. Wchodzi: Filippo Bandinelli.

Filippo Bandinelli #25
1
78'

W polu karnym leży Żurkowski. Polak skręcił nogę.

77'

Kontra Empoli, Ospina daleko przed polem karnym zatrzymał akcję.

2
74'

Coraz bardziej nerwowo na boisku. Gospodarze czasu na doprowadzenie do remisu mają już niewiele.

1
1
1
1
1
72'

Sprzed pola karnego uderzył Petagna, piłka odbiła się od słupka i wróciła na boisko!

3
1
2
1
2
70'

Gol! Strzelił Patrick Cutrone. Dośrodkowanie z rogu, Anguissa chciał wybić piłkę głową, ale trafił w głowę Cutrone. Napastnik stał tyłem do bramki, a po chwili mógł się cieszyć z trafienia. 0:1!

3
2
2
4
4
69'

Strzał Żurkowskiego, ale piłka poszybowała daleko od celu.

1
1
67'

Napoli w ataku, Empoli liczy już tylko na kontry. Czasu jednak do końca jeszcze dość dużo.

64'

Empoli. Schodzi: Nedim Bajrami. Wchodzi: Federico Di Francesco.

Nedim Bajrami #10
1
64'

Empoli. Schodzi: Liam Henderson. Wchodzi: Nicolas Haas.

Nicolas Haas #32
Liam Henderson #8
64'

Empoli. Schodzi: Leo Stulac. Wchodzi: Samuele Ricci.

Samuele Ricci #28
Leo Stulac #5
1
63'
62'

W zamieszaniu Jesus z bliska piętą wpakował piłkę do bramki, ale wcześniej był na spalonym. Wciąż bez goli w Neapolu.

1
60'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Żurkowski.

1
1
1
1
4
58'

Akcja Parisiego, jednak wszystko dobrze wyglądało do momentu strzału. Ostatecznie piłka minęła bramkę.

56'

Strzelał Adam Ounas, piłka minęła bramkę Empoli. Szukają premierowego gola gospodarze.

54'

W ataku Napoli. Empoli głęboko ustawione rozbija próby gospodarzy.

1
51'

Tym razem Cutrone zdołał uderzyć. Przymierzył dokładnie tam, gdzie stał Ospina.

1
49'

Niewiele brakowało, a po błędzie Ospiny piłkę przejąłby Cutrone. Zabrakło spokoju.

47'

Zamieszanie pod bramki Empoli. Henderson zagrał ręką, sędzia uznał, ze to był przypadek.

1
46'

Sędzia wznowił mecz!

1
1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

45'

Indywidualna akcja Insigne, strzał z pola karnego minął słupek o metr.

1
42'

Di Lorenzo do Lozano, ten huknął z pola karnego, ale świetnie między słupkami zachował się bramkarz!

3
39'

Napoli pod polem karnym gości, ale wszystko trwa zbyt długo.

1
1
36'

Z dystansu szczęścia poszukał Bajrami, ale bez powodzenia. Piłka poszybowała daleko od celu.

1
36'

Sporo walki w środku pola. W ostatnich minutach uwidoczniła się przewaga Empoli.

2
33'

Nedim Bajrami doszedł do uderzenia z ok. siedmiu metrów. Piłka jednak trafiła w boczną siatkę.

1
1
2
31'

Uderzał Henderson, ale zagrożenia pod bramką Empoli nie wykreował.

30'

Dwa kwadranse za nami. Napoli powinno prowadzić, a nas cały czas zastanawia dość tajemnicze zejście Piotra Zielińskiego. Problemy z oddychaniem i szybka zmiana. Oby nic złego Polakowi się nie stało.

1
1
28'

Częściej w ataku Napoli, Empoli bardzo spokojnie w defensywie. Goście jednak trochę szczęścia w meczu już mieli.

3
25'

Informacja w sprawie Piotra Zielińskiego. Polak prawdopodobnie miał problemy z oddychaniem, dlatego tak szybko zszedł z boiska.

2
5
23'

Z ok. 16 metrów uderzył Elmas, piłka opadała, ale zatrzymała się na górnej części poprzeczki!

2
1
1
22'

Zieliński na boisko już nie wróci.

1
6
3
21'

Z ok. 16 metrów uderzył Mertens, ale metr ponad bramką.

21'

Poza boiskiem Piotr Zieliński. Polak jest opatrywany przez miejscowych specjalistów.

8
3
18'

Ospina wysoko ustawiony naprawił błąd. Źle zachował się Mario Rui.

15'

Kwadrans za nami. Póki co brakuje spięć pod bramkami.

12'

Cały czas dobre tempo meczu. Goście nie zamierzają się bronić przed Napoli, ale sami szukają swoich szans.

9'

Optyczna przewaga należy do Napoli, Empoli nastawione na grę z kontrataku.

7'

Pokazał się po lewej stronie Żurkowski, ale z akcji Polaka niewiele wyszło. Piłkę przejęli goście.

1
3'

Pierwsza minuty za nami. Klasyk podsumowałby, że trwa badanie sił.