5
3
7
90+2'

Wisła Kraków nie potrafi wyjść z pola karnego. Górnik atakuje niemal całym zespołem.

6
3
6
4
24
90+1'
90+1'

Zabrzanie cały czas próbują dośrodkowywać piłkę w pole karne. Wiślacy wychodza cało z opresji.

11
7
2
2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
3
7
6
12
89'

Janża dośrodkował z lewej strony, Giorgos Giakoumakis do piłki nie doszedł, a był już sześć metrów przed bramką.

7
6
2
3
3
87'

Sprzed pola karnego uderzył Ryczkowski, piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

12
14
3
1
1
85'

Górnik na połowie Wisły, ale zabrzanie mają problemy z kreowaniem sobie okazji bramkowych.

19
11
2
4
4
82'

W zamieszaniu do uderzenia doszedł Nikola Kuveljić, piłka otarła się o nogę obrońcy, a później o zewnętrzną część słupka. Będzie rzut rożny.

8
4
1
7
5
79'
6
2
2
1
4
77'

Po drugiej stronie boiska z dystansu uderzał Sadlok. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

4
2
3
3
4
76'

Z dystansu uderzył Angulo, wysoko ponad bramką Lisa.

6
5
2
3
5
75'

Kwadrans do końca. Wisła Kraków prowadzi w Zabrzu i jest o krok od ucieczki od strefy spadkowej na osiem punktów. Górnik w końcu zaatakował.

4
3
1
2
3
72'

Janża dośrodkował z rogu, ale wprost w ręce Lisa.

5
4
5
2
4
70'

Problemy mięśniowie ma Klemenz. Przy obrońcy są służby medyczne.

3
3
4
8
9
67'

Wisła Kraków. Schodzi: Chuca. Wchodzi: Georgij Żukow.

15
8
4
4
2
65'

Źle prezentuje się po przerwie Górnik. Zabrzanie sprawiają wrażenie jakby w 1. połowie stracili sporo sił.

14
9
6
5
11
63'

Po dograniu z rogu Hebert głową uderzył ponad poprzeczką.

7
4
5
6
10
62'

Turgeman do Boguskiego, Chudy zdołał odbić uderzenie z czterech metrów!

16
5
5
5
12
61'

2
59'
59'

Zagranie do Turgemana, ten na wyraźnym spalonym.

5
3
4
3
7
57'

Stavros Vassilantonopoulos omal nie pokonał własnego bramkarza. Piłkę wstrzelił w pole karne Sadlok, a Grek interweniował bardzo ryzykownie.

6
6
4
1
6
55'

Kontra Wisły zakończona niecelnym strzałem Turgemana. Piłkę jeszcze trącił obrońca i będzie rzut rożny.

7
2
3
3
7
53'

Sprzed pola karnego uderzał Hołownia, piłka minęła bramkę Chudego o dwa metry.

7
3
4
4
8
50'

Wisła po przerwie zdecydowanie ruszyła do ataku, zaskoczyło to zabrzan.

18
10
4
5
10
47'

Gol! Strzelił Alon Turgeman. Asystował mu Rafał Boguski. Szybkie rozegranie piłki przez Wisłę, podanie na prawo do Boguskiego, ten na piąty metr do Turgemana, który pokonał Chudego. 0:1!

72
49
10
17
32
46'

Mocno rozpoczęła Wisła, Sadlok zagrywał na piąty metr, Turgeman nie zdołał wbić piłki do bramki.

6
2
6
5
11
46'

5
45'

Sędzia doliczył minutę.

3
2
4
2
2
43'

Rzut rożny dla Górnika. Giorgos Giakoumakis uderzał głową, ale obok słupka.

8
5
8
4
4
41'

Akcja Wisły w polu karnym Górnika. Sędzia jednak przerwał grę. Ręką zagrał Mateusz Hołownia.

4
4
3
4
7
37'

Akcja krakowian przerwana. Na spalonym Alon Turgeman. Mecz w ostatnich minutach wyrównał się.

6
5
6
3
9
35'

Kolejny raz dośrodkował Sadlok, ponownie zbyt mocno.

8
3
2
3
9
32'

Angulo mógł uderzać z siedmiu metrów, ale źle przyjął piłkę, po chwili Chuca przyblokował Jimeneza. Futbolówkę złapał Lis.

12
9
5
1
6
31'

Dwa kwadranse za nami. Wisła Kraków jeszcze bez uderzenia.

1
26'

Zawodnik Wisły pozbierał się z murawy, ale będzie konieczna zmiana.

11
10
10
31
22
25'

Błaszczykowski biegł z piłką i nagle padł na murawę łapiąc się za nogę.

6
15
12
36
19
24'

Rzut wolny dla Górnika. Janża dogrywał, ale zbyt nisko.

6
4
3
2
4
22'

Po dograniu z rogu Wiśniewski uderzał głową z sześciu metrów. Obok słupka.

9
5
2
1
5
21'

Cały czas aktywniejszy w ofensywie jest Górnik. Wisła cofnięta.

7
3
2
7
12
18'

Rzut wolny dla Wisły. Miało być dośrodkowanie na dalszy słupek Sadloka. Wyszło. No właśnie, co? Od bramki Chudy.

9
6
3
8
7
15'

Kwadrans za nami. Górnik w ataku, Wisła szuka możliwości do kontrowania.

10
4
4
3
4
12'

Stavros Vassilantonopoulos uderzył z ostrego kąta, Lis sparował strzał. Poprawiający Jimenez skiksował.

17
7
1
4
4
12'

Kontra Wisły, Turgeman do Błaszczykowskiego, ale zbyt anemicznie i piłkę przejęli wracający obrońcy.

2
2
1
6
8
9'

Jimenez zagrał za plecy obrońców. Jirka uderzył ponad Lisem, ale także ponad bramką! Golkiper trącił futbolówkę i będzie korner.

19
9
6
2
7
6'

Od początku więcej z gry mają zabrzanie. Gospodarze dążą do szybkiego objęcia prowadzenia.

11
7
3
11
3'

Jirka starał się dojść do pilki, ale Lis spokojnie ją złapał.

10
5
2
3
4
1'

Opóźnienie meczu spowodowane było problemami w wozie VAR. Już wszystko w porządku.