2:1
Zakończony

Getafe CF

90+3'

Barcelona kontroluje spotkanie w ostatnich minutach i powinna dowieźć prowadzenie do końca.

8
4
1
1
2
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
2
2
90'

Sprzed pola karnego tuż obok słupka uderzył Messi.

1
1
3
4
89'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kenedy.

Getafe CF
2
1
1
88'

Getafe na połowie Barcelony. Gospodarze bronią się niemal całym zespołem.

3
2
1
1
4
85'

Żółtą kartkę za wolne opuszczanie boiska otrzymał Ansu Fati.

1
3
1
6
85'

FC Barcelona. Schodzi: Ansu Fati. Wchodzi: Arturo Vidal.

82'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Junior Firpo.

1
1
1
5
4
81'

Getafe stara się doprowadzić do remisu i nie jest wykluczony, że gościom uda się ta sztuka.

3
4
78'

Mata uciekał, gonił go Pique. Zawodnik Getafe padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie ma.

5
4
2
77'

Kontra  Barcelony, zagranie do Griezmanna, ale Francuz z ostrego kąta uderzył niecelnie.

1
4
5
75'
74'

Z pola karnego mocno, ale niecelnie huknął Griezmann.

5
1
1
3
6
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jaime Mata.

Jaime Mata #7
Getafe CF
3
2
1
1
72'

Kapitalnie w bramce Marc-Andre ter Stegen! Bramkarz instynktownie odbił ręką strzał z bliska Rodrigueza!

3
4
2
1
70'

Groźny strzał oddał Fati, bramkarz gości był czujny i zdołał odbić piłkę.

3
1
2
3
67'

Getafe. Schodzi: Oghenekaro Etebo. Wchodzi: Amath Ndiaye.

1
66'

Gol! Strzelił Angel Rodriguez. Goście wracają do gry! Dośrodkowanie z prawej strony, do piłki piętnaście metrów przed bramką doszedł Rodriguez i pięknym strzałem przy słupku trafił na 2:1!

17
8
3
8
11
65'

Rzut rożny dla Barcelony. Pierwszy w meczu. Niewiele z niego wyniknęło.

3
4
61'

Barcelona na niezbyt wiele pozwala rywalom. Gospodarze długo rozgrywają piłkę.

4
3
2
59'

Mogło być groźnie pod bramką Getafe. Piłkarze Barcelony niedokładnie rozegrali piłkę w polu karnym.

1
1
5
4
55'

Sennie na boisku, Barcelona kontroluje przebieg gry, Getafe nie potrafi zagrozić gospodarzom.

7
4
1
52'

Getafe. Schodzi: Mathias Olivera. Wchodzi: Kenedy.

Mathias Olivera #17
2
1
1
52'

Getafe. Schodzi: Jorge Molina. Wchodzi: Angel Rodriguez.

49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Samuel Umtiti.

1
1
2
3
48'

Bardzo spokojne pierwsze minuty po przerwie. Niewiele dzieje się na boisku.

3
2
1
1
1
46'

Wracamy do meczu!

6
3
45+3'

Uderzał głową Messi, świetnie David Soria, który zdołał odbić piłkę.

3
3
2
3
45+2'

Barcelona kontroluje przebieg meczu. Goście nie potrafią zagrozić miejscowym.

5
4
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

5
2
2
1
43'

Messi uderzył z rzutu wolnego. Piłka minęła bramkę o metr.

5
3
3
3
5
39'

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Junior Firpo. Rozmontowali obronę gości gospodarze. Piłka zagrana przez Firpo, nie trafił w nią Fati, ale doszedł do futbolówki Roberto. Strzału przy słupku bramakrz obronić nie mógł. 2:0!

28
15
1
1
6
36'

Po stracie gola Getafe nie potrafi odpowiedzieć Barcelonie. Goście swój czas mieli wcześniej. Mieli również trochę pecha, a teraz odrobić straty będzie ciężko.

7
3
1
1
33'

Gol! Strzelił Antoine Griezmann. Asystował mu Lionel Messi. Zagranie przed pole karne do Messiego, ten z pierwszej pilki odegrał do Griezmanna. Francuz w sytuacji sam na sam pewnie trafił do bramki. 1:0!

38
21
2
5
10
31'

Zagranie do Griezmanna, Francuz jednak w sytuacji sam na sam nie zdołał oddać strzału.

1
1
2
6
6
29'

Goście wyraźnie czują, że mistrzowie Hiszpanii są do pokonania. Getafe w ataku!

7
3
3
3
6
26'

Kogo zobaczyliśmy na trybunach? Naśladowcę pewnej posłanki partii rządzącej w Polsce. Po golu dla Getafe kibic zaczął ocierać łzy dwoma środkowymi palcami.

8
7
3
2
3
26'

Kolejna groźna akcja gości. Strzelał Marco Cucurella, tuż obok słupka.

5
4
5
2
3
25'

Gola nie ma, sędzia dostrzegł faul w ataku. Wydaje się, że miał rację. Wściekły jest trener gości, który już otrzymał żółtą kartkę.

14
8
2
4
4
24'

Chwilę przed uderzeniem Nyom zderzył się z Umtitim. Co na to VAR? Sędzia biegnie do linii bocznej.

3
2
8
4
5
23'

Po dograniu z rogu strzał głową Moliny odbił bramkarz, dobitka Nyoma z pięciu metrów znalazła drogę do bramki.

10
9
4
5
6
22'

Błąd Busquetsa, piłkę przejął Molina, który znalazł się w sytuacji sam na sam. W ostatnim momencie został zablokowany przez Umtitiego!

4
5
2
1
22'

FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: Junior Firpo.

4
2
1
1
4
19'

Problemy mięśniowe ma Alba. Będzie konieczna zmiana.

1
1
3
6
10
17'

Barcelona wciąż przeważa, rywale są ustawieni wysoko. Mają z tym problem gospodarze.

3
5
14'

Zagranie za plecy obrońców do Messiego. Argentyńczyk chciał lobować bramkarza, ale podał mu piłkę.

1
3
5
14'

Barcelona zaczyna przeważać. Gospodarze starają się przedostać bliżej pola karnego gości, ale mają z tym problemy.

4
2
1
1
11'

Mata pod bramką Barcelony, ale piłka po raz kolejny uciekła mu za linię końcową.

2
1
1
10'

Wciąż niewiele się dzieje w meczu. Żadna z drużyn nie zagroziła rywalowi.

1
2
7'

Ostro potraktowany Messi. Argentyńczyk ucierpiał, ale pozbierał się z murawy.

6
3
4
3
6
5'

Dość senny początek, Getafe częściej na połowie gospodarzy. Jednak bez okazji.

3
1
1
2'

Niepewnie Barcelona w defensywie. Goście przejęli piłkę, ale uciekła im ona za linię końcową.