Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za faul po stracie piłki.

1
1
86'

Fabio Quagliarella strzelił prosto w Łukasza Skorupskiego. Jedno z nielicznych celnych uderzeń Sampdorii, po którym reprezentant Polski nie musiał wyciągać piłki z bramki.

1
2
1
1
84'

Sampdoria. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Jakub Jankto.

84'

Bologna. Schodzi: Andrea Poli. Wchodzi: Adam Nagy.

83'

Sampdoria Genua przyjmuje przeciwników na własnej połowie i kontratakuje. Ciekawa szarża Karola Linettego zakończona podaniem w rękawice Łukasza Skorupskiego. Nie można jednak mieć pretensji do pomocnika gospodarzy, ponieważ miał pomysł na uruchomienie Gregoire'a Defrela.

1
1
80'

Akcja zespołu z Bolonii na lewej stronie boiska. Bartosz Bereszyński nie pozwala tam grasować podopiecznym Filippo Inzaghiego.

1
1
1
78'

Żółtą kartkę otrzymał Karol Linetty za faul w środku pola.

Sampdoria Genua
2
1
77'

Kolejna strata Ericka Pulgara. Defensywny pomocnik Bologna FC zachowuje się momentami karygodnie i ma szczęście, że tym razem Fabio Quagliarelli nie udało się oddać strzału do bramki Łukasza Skorupskiego.

1
1
74'

Bologna FC atakuje już bez wiary i trudno się temu dziwić. Strzelił Mattias Svanberg z dystansu, ale bez przekonania i ponad bramką Emila Audero.

2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo Palacio za faul na Bartoszu Bereszyńskim.

1
2
1
1
68'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella. Asystował mu Karol Linetty.

Fabio Quagliarella cieszy się z drugiego gola w tym spotkaniu. Tym razem najlepszy napastnik Sampdorii skorzystał z wstrzelenia Karola Linettego i przymierzył z bliska do siatki Łukasza Skorupskiego.

15
11
2
2
2
67'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Santander za faul na Karolu Linettym.

2
64'

Ladislav Krejci mógł zmniejszyć przewagę Sampdorii Genua po zgraniu Federico Santandera. Pomocnik strzelił beznadziejnie w powietrze i Emil Audero mógł odetchnąć z ulgą.

1
62'

Sampdoria. Schodzi: Ronaldo Vieira. Wchodzi: Albin Ekdal.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ronaldo Vieira #4
1
1
59'

Podanie Andrei Poliego w kierunku rozpędzonego Rodrigo Palacio. W ostatnim momencie udało się gospodarzom zatrzymać piłkę. Po chwili ponowienie ataku i Federico Santander główkował niecelnie po dośrodkowaniu Federico Mattiello.

1
1
56'
55'

Żółtą kartkę otrzymał Lorenzo Tonelli za faul na Diego Falcinellim.

1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Arturo Calabresi za pociąganie przeciwnika za koszulkę.

Arturo Calabresi #33
Bologna FC
2
1
52'

W posiadaniu futbolówki drużyna z Genui. Im dłużej będzie wymieniać podania, tym mniej czasu będzie mieć Bologna FC na ewentualne wyrównanie.

1
1
1
50'

Lorenzo Tonelli upadł na murawę po niebezpiecznym zderzeniu z Federico Santanderem. Defensor Sampdorii Genua nie zamierza jednak przedwcześnie kończyć występu w tym spotkaniu.

1
47'

Bologna FC nie ma czasu do stracenia, a musi huraganowo zaatakować swojego przeciwnika. Dotychczas Filippo Inzaghi nie zdecydował się na wprowadzenie zmienników.

1
46'

Gra wznowiona po przerwie.

1
1
1
Czy Sampdoria Genua strzeli gola również po przerwie?
Tak
Nie
2
1
1
2
44'

Płaskie dośrodkowanie Federico Santandera pod nogi defensora Sampdorii Genua. Paragwajczyk nie miał już miejsca i zdecydował się na chaotyczne zagranie w środek szenastki.

1
1
41'

Gol! Strzelił Gaston Ramirez. Asystował mu Gianluca Caprari.

Kolejne trafienie Sampdorii Genua i Łukasz Skorupski już po raz trzeci sięgnął po piłkę do własnej bramki. Reprezentant Polski skapitulował w sytuacji sam na sam z Gastonem Ramirezem, którego uruchomił znakomitym podaniem prostopadłym Gianluca Caprari!

14
7
6
3
3
39'

Przerwa w grze była spowodowana urazem Bartosza Bereszyńskiego. Na szczęście efektem kopnięcia Ladislava Krajciego nie jest poważna kontuzja i reprezentant Polski kontynuuje walkę.

3
2
1
37'

Sędzia asystent ponownie zasygnalizował spalonego Fabio Quagliarelli. Weteran w barwach Sampdorii Genua musi uważniej kontrolować linię obrońców Bologna FC.

1
2
35'

Piłka w środkowej strefie boiska. Wymienia podania Bologna FC, ale o dobrym fragmencie w jej grze można już było zapomnieć.

1
31'

Gianluca Caprari próbował uruchomić swoim podaniem Fabio Quagliarellę. Łukasz Skorupski poradził sobie z zagraniem młodego Włocha i zatrzymał piłkę.

1
28'

Nie chce powtórzyć swoich błędów drużyna Marco Giampaolo i utrzymuje futbolówkę daleko od bramki Emila Audero po odzyskaniu prowadzenia.

1
25'

Gol! Strzelił Fabio Quagliarella.

Totalne nieporozumienie w defensywie Bologna FC i Fabio Quagliarella skorzystał z prezentu. Gaston Ramirez zabrał piłkę totalnie rozkojarzonemu Erickowi Pulgarowi, a weteran uderzył z kilkunastu metrów w okienko bramki Łukasza Skorupskiego. Po prostu katastrofa w zespole Filippo Inzaghiego.

12
6
2
1
1
24'

Ronaldo Vieira strzelił z dystansu w zawodnika Bologna FC. Jeszcze dośrodkowanie w pole karne przyjezdnych, jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego Fabio Quagliarelli.

20'

Przegrupowanie po zmianie wyniku. Sampdoria Genua nie potrafiła po zdobyciu prowadzenia kontrolować wydarzeń na murawie, a podopieczni Filippo Inzaghiego są uskrzydleni wyrównaniem.

1
1
1
17'

Gol! Strzelił Andrea Poli. Asystował mu Mattias Svanberg.

Bologna FC potrafiła szybko odpowiedzieć na gola Sampdorii. Po płaskim dośrodkowaniu Mattiasa Svanberga wpakował piłkę z bliska do bramki Andrea Poli. Były zawodnik klubu z Genui nie celebruje swojego trafienia.

3
16'

Dobra interwencja Karola Linettego przed własnym polem karnym. Po chwili jednak przyjezdni ponowili atak i Emil Audero z trudem sparował piłkę na korner po uderzeniu Federico Santandera.

2
3
2
13'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy było nieco zbyt głębokie. Kontrolował sytuację Emil Audero i wyłącznie odprowadził futbolówkę wzrokiem poza boisko.

1
1
10'

Gol! Strzelił Dennis Praet. Asystował mu Gianluca Caprari.

Sampdoria wyszła na prowadzenie. Podobnie jak w derbach Genui podopiecznym Marco Giampaolo udało się szybko znaleźć drogę do bramki przeciwnika. Z trafienia cieszy się Dennis Praet, który nie zmarnował podania od Gianluci Caprariego.

7
4
3
2
1
6'

Ponownie próbowała zorganizować się do ataku Sampdoria Genua. Przed polem karnym przyjezdnych zatańczył z futbolówką Gianluca Caprari, ale zatrzymał się na ostatnim atakującym go defensorze Bologna FC.

2
2
1
4'

Pierwszy w tym meczu chwyt Łukasza Skorupskiego. Nie pozwolił sobie na błąd reprezentant Polski, który interweniował na przedpolu.