Ligue 1: 33. kolejka
21 kwi 2019 21:00
90+3'

Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze czekają na końcowy gwizdek pana Turpina, który już marzy o spokoju w drugim dniu świąt.

4
3
1
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
5
2
1
1
87'

Piłka w bramce Monaco. Trafienie Cavaniego nie został jednak uznane. Sędzia dopatrzył się spalonego.

5
4
3
3
6
85'

Strzał Lopesa, piłka jednak minęła cel w bezpiecznej dla Areoli odległości.

2
1
4
1
2
83'

Utrata gola nie zrobiła większego wrażenia na gospodarzach. PSG spokojnie rozgrywa akcje.

2
2
1
80'

Gol! Strzelił Aleksandr Gołowin. Asystował mu Carlos. A jednak Monaco uratowało honor! Z okolic jedenastego metra uderzał Gołowin. Areola nie był w stanie zatrzymać piłki i jest 3:1. Co na to PSG?

8
78'

Zbliżamy się do końcowych dziesięciu minut meczu. Tutaj już nic się nie wydarzy. Paryż świętuje, Monaco wciąż martwi się o utrzymanie. Z boiska wieje nudą.

2
1
1
76'

PSG. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Julian Draxler. Veraratti doznał urazu.

73'

PSG. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Edinson Cavani.

70'

Nie forsują tempa piłkarze PSG. Monaco stara się skonstruować groźną akcję, ale defensywa paryżan dobrze ze sobą współpracuje.

1
1
67'

Monaco. Schodzi: Jemerson. Wchodzi: Jean-Eudes Aholou.

66'

W końcu mamy uderzenie. Strzelał Carlos, bardzo daleko od celu.

1
64'

Niewiele dzieje się na boisku. Piłkarze od kilku minut nie zagrozili bramce rywala.

2
1
1
1
61'

Jednak Monaco stara się jeszcze poderwać i uratować honor. Goście nie potrafią wypracować sobie okazji na oddanie strzału.

3
2
1
1
58'

Monaco ma już dość tego meczu. Goście po zmianie stron nie podejmują walki z rywalem.

3
2
2
1
3
55'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Dani Alves. Hat trick Mbappe! Zawodnikowi PSG piłkę wyłożył Alves, a były gracz Monaco pewnie trafił do siatki. 3:0! Chwilę wcześniej do siatki trafił Diaby, ale gol nie został uznany.

Paris Saint-Germain
21
8
4
5
10
53'

Powinno być 3:0. Z kilku metrów uderzał Mbappe, piłka uderzyła w słupek!

9
3
1
1
5
52'

Paryżanie rozgrywają piłkę, Monaco nie jest w stanie zagrozić mistrzom Francji.

1
1
1
1
4
49'

PSG prowadzi 2:0, gra na dużym luzie. To się może źle skończyć dla walczącego o utrzymanie Monaco.