08 lut 2019 20:30
90+3'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Nikola Vujadinović.

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego efektownie piętą zagrał Dąbrowski, a samobójczego gola głową strzelił Vujadinović.

162
129
38
38
68
90+2'
16
10
9
9
11
90+1'

Klupś zagrał znakomitę prostopadłą piłkę do Żamaletdinowa, który uderzył za lekko, aby pokonać Forenca.

22
17
4
1
13
90'

Sędzia doliczył czteyr minuty.

35
17
9
6
18
88'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rafał Janicki.

27
16
14
14
24
87'
86'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Jasmin Buć obronił strzał Filipa Starzyńskiego!

KGHM Zagłębie Lubin
114
78
28
33
78
85'

Rzut karny dla Zagłębia! Jevtić faulował Pawłowskiego.

56
33
17
19
46
84'
10
4
5
1
5
85'
84'

Pawłowski padł w polu karnym, Lech wyszedł z kontrą, ale Klupś nie opanował podania Jevticia. Sędzia sprawdzi jeszcze czy nie było faulu. Będzie wideoweryfikacja!

16
4
3
1
5
83'
83'

Słabo w obronie gra Lech.

22
17
4
3
12
80'

Groźna kontra Zagłębia. Pawłowski znów z łatwością ograł Vujadinovicia, ale Burić wygrał z nim pojedynek!

6
4
1
1
10
80'

Zablokowany strzał Jevticia sprzed pola karnego.

15
13
4
1
9
79'

Niegroźnie z dystansu uderzył Jagiełło i bez problemów interweniował Burić.

26
10
6
5
16
75'

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

Pawłowski ograł po prawej stronie pola karnego Vukadinovicia, zagrał wzdłuż bramki, a Janicki próbując wybić piłkę nastrzelił Starzyńskiego i w Poznaniu jest reims.

114
77
29
60
112
72'

Sprzed pola karnego uderzył Starzyński i z lekkimi problemami piłkę odbił Burić.

21
16
11
10
13
70'

Katastrofalny kiks Forenca, który źle trafił w piłkę i kopnął prosto pod nogi Gytkjaera. Duńczyk od razu uderzył z powietrza, ale bramkarz Zagłębia odbił piłkę i naprawił swój błąd.

11
8
18
9
12
70'

Lech. Schodzi: Kamil Jóźwiak. Wchodzi: Darko Jevtić.

22
12
11
5
10
69'

Dobre prostopadłe zagranie do Gytkjaera, a jego strzał z ostrego kąta trafił w boczną siatkę.

13
6
4
6
8
69'

Mógł być remis! Z prawej strony pola karnego uderzył Pawłowski, a piłka po rękach Buricia trafiła w słupek! Sporo szczęścia miał Lech!

16
14
15
15
21
68'

Tuszyński chciał zagrać wzdłuż bramkia, ale bardzo dobrze interweniował Vujadinović, który wybił piłkę na rzut rożny.

13
5
4
4
7
66'

Gol! Strzelił Christian Gytkjaer.

1:0 dla Lecha! Sprzed pola karnego potężnie po ziemi uderzył Pedro Tiba, piłka trafiła w słupek, a potem odbiła się od Forenca i z metra do pustej bramki dobił ją Gytjaer!

177
97
24
35
61
64'

Janicki dobrze odebrał rywalowi piłkę, co stworzyło szansę dla Makuszewskiego, którego strzał z pola karnego był niecelny.

20
14
10
7
6
63'

Szansa dla Lecha! Sprzed pola karnego uderzył Gajos i znakomitą interwencją popisał się Forenc!

19
12
9
7
9
62'

Zagłębie przycisnęło i ma wyraźną przewagę.

26
17
6
11
20
61'

Nie było gola. Będzie tylko rzut rożny.

21
9
5
7
18
60'

Ależ zamieszanie! Piłka po strzale Pawłowskiego z bliska odbiła się od popreczki, a potem w okolicach linii bramkowej! Sędzia czeka na sygnał z VAR czy był gol.

15
13
13
3
10
57'

Amaral dobrze dośrodkował do Rogne z rzutu wolnego. Obrońca oddał jednak zupełnie nieudany strzał i piłkę przechwycił Forenc.

15
11
6
7
7
56'

Z dystansu bardzo wysoko nad bramką uderzył Slisz.

13
6
6
6
9
54'

Groźnie pod bramką Lecha po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Do strzału głową mógł dojść jeden z zawodników Zagłębia, ale piłkę na rzut rożny zdołał wybić obrońca.

11
4
4
4
9
53'

Pawłowski ładnie ograł dwóch obrońców Lecha, ale ostatecznie De Marco zablokował jego dośrodkowanie.

10
6
1
3
9
52'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Slisz.

10
8
1
3
9
47'

Rogne wślizgie zablokował strzał z dystansu Pawłowskiego.

9
4
3
2
7
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
1
3
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Kopacz.

21
7
4
7
10
45'

Gajos ładnie uderzył z woleja, ale został zablokowany.

15
12
6
4
5
43'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pika spadła na głowę Tuszyńskiego, a ten znów się tego nie spodziewał i z trzech metrów uderzył wysoko nad bramką.

19
12
6
5
17
43'

Tym razem groźnie pod bramką Lecha. Po ładnej akcji Zagłębia niecelnie z pola karnego uderzył Pawłowski.

13
8
7
4
11
42'

Z dystansu obok słupka uderzył Amaral. Mógł to lepiej rozegrać Portugalczyk.

10
6
4
2
6
40'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ładny strzał głową oddał Vernon De Marco , ale piłka przeleciała tuż obok słupka. Znów było groźnie.

16
10
4
6
10
38'

Powinno być 1:0 dla Lecha! De Marco kapitalnie dośrodkował z lewej strony boiska, a zamykający akcję Makuszewski mając przed sobą pustą bramkę nieczysto trafił głową w piłkę i ta przeleciała obok słupka.

30
21
8
14
16
34'

Jóźwiak dobrze zagrał na prawą stronę pola karnego do Makuszewskiego, którego strzał został zablokowany.

22
9
11
9
6
31'

Groźna kontra Lecha. Amaral przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, zagrał do Jóźwiaka, który chciał wyłożyć futbolówkę Tibie, ale zabrakło precyzji.

26
16
9
7
12
27'

Mało ciekawy fragment meczu. Gra toczy się w środku pola.

8
6
12
8
11
23'

Zagłębie dłużej utrzymuje się przy piłce.

17
8
6
4
26
20'

Gajos stracił piłkę na własnej połowie, ale dośrodkowanie Jagiełły na rzut rożny wybił Vujadinović.

18
9
10
8
10
18'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę głową zgrał Gouldan, ale żaden z piłkarzy Zagłębia nie doszedł do strzału.

20
12
8
7
12
15'

Po dośrodkowaniu Amarala z rzutu wolnego tuż obok bramki głową uderzył De Marco.

31
13
12
5
9
14'

Tiba ładnie minął obrońcę, ale jego podanie do Jóźwiaka przechwycił obrońca. Portugalczyk był jednak faulowany i sędzie podyktował rzut wolny.

32
6
5
6
8
12'

Z bocznych sektorów pola karnego bardzo niecelnie głową uderzał Oko.

12
10
9
5
8
11'

Na strzał z dystansu zdecydował się Jagiełło, piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

21
9
5
2
7
8'

Odpowiedź Lecha. Makuszewski zagrał po ziemi spod linii końcowej, ale w oddaniu strzału Jóźwiakowi przeszkodził Forenc, a uderzenie Amarala sprzed pola karnego było niecelne.

22
12
6
6
9
7'

Mogło być groźnie pod bramką Lecha. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego źle zachowała się defensywa i dość niespodziewanie piłka spadła pod nogi Tuszyńskiego, który nie zdołał jej opanować. Błąd popełnił jeszcze Burić, który wypuścił piłkę z rąk, ale obyło się bez konsekwencji.

9
5
12
4
21
6'

Pięć minut gry za nami. Jak na razie żadna z drużyn nie oddała jeszcze strzału na bramkę.