Ależ blisko! Po rożnym Forsell uderzył z daleka i w gąszczu nóg mogła zaskoczyć Hamrola. Tym razem Niemiec znakomicie.

9
2
5
84'

To musiało wpaść, a jednak... Kapitalnie włączył się Kallaste, dostał piłkę pod nogę od Soriano, ale Augustyniak zdołał zblokować jego strzał. Było bardzo, bardzo blisko gola.

14
7
7
3
5
81'

Bardzo koronkowa akcja Miedzi, chyba za bardzo wymyślna. Augustyniak musiał faulować po stracie, by uniknąć kontry.

10
2
3
1
5
80'

Pusty przelot Kanibołockiego, Miedź miała szczęście, że nikt nie zamknął akcji.

1
1
2
4
5
78'
78'
2
1
4
3
1
77'

Bardzo groźnie po dośrodkowaniu Marquitosa. Stoperzy wybili piłkę, ale czekał na nią Augustyniak i uderzył z woleja. Hamrol tym razem pewnie.

6
1
2
76'

Zieliński przesadził. Próbował efektownie uruchomić Ojameę, ale nie takie numery z Koroniarzami, zbyt czytelne zagranie.

1
1
5
2
74'

Bardzo słaby fragment meczu, po bramce Zielińskiego tempo bardzo spadło. Więcej leżenia niż grania.

4
2
3
6
4
69'

Gol! Strzelił Paweł Zieliński. Asystował mu Henrik Ojamaa.

Rozklepana obrona Korony! Marquitos wypatrzył Ojaamę, Estończyk dograł w tempo do nabiegającego Zielińskiego i w końcu prawy obrońca trafił do siatki. Do trzech razy sztuka!

51
36
8
8
23
68'
1
2
2
1
1
67'

Zieliński nie zrozumiał się z Ojaamą. Zdecydowanie za mocne podanie w pole karne.

1
1
1
4
2
65'

Kanibołocki pewnie na przedpolu. Ukrainiec zainicjował kontrę, ale Diaw poradził sobie z podaniem Marquitosa.

6
3
2
1
2
61'

Górski o krok od drugiego gola! Błyskawiczna kontra Korony, soczyste uderzenie z ostrego kąta i Kanibołocki nie dał rady. Ukrainiec miał szczęście, że zza jego pleców wyskoczył Augustyniak i wybił piłkę z linii bramkowej!

12
5
6
6
12
59'

Santana, zachęcony powodzeniem Górskiego, grzmotnął z dystansu. Daleko od bramki, ale warto docenić próbę, bodaj pierwsza Miedzi po przerwie.

6
4
1
3
3
58'

Trener Dominik Nowak chyba zaraz przejdzie na bardzo ofensywne ustawienie. Rozgrzewa się Petteri Forsell.

4
4
1
1
1
54'

Gol! Strzelił Maciej Górski.

Fenomenalne zachowanie napastnika. Ustawił sobie piłkę do strzału i kropnął w okienko. Kanibołocki bez szans.

Korona Kielce
37
23
10
13
26
52'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Rymaniak. Diaw znowu zgubił Piaseckiego i kapitan ratował Koronę faulem.

5
5
4
2
3
51'

Gardawski vs. Marquitos. Kto krzyknie głośniej? Hiszpan chyba trafił rywala z Korony.

4
3
2
1
1
49'

W szatni Korony musiało być gorąco, to widać na murawie. Jukić lewą stroną, znalazł Górskiego, a ten obrócił się z piłką i uderzył. Tylko rzut rożny, skończony wrzutką, która padła łupem Kanibołockiego.

6
3
1
1
2
48'

Bozić szczęśliwie przejął prostopadłą piłkę do Górskiego. Gardawski miał dobry pomysł.

4
3
3
47'

Od razu uaktywniła się Korona. Janjić kropnął z daleka, jakieś pół metra obok słupka.

5
4
2
1
5
46'

Jedziemy z drugą połową.

3
3
45'

Kolejne starcie Piaseckiego z Diawem. Chyba napastnik Miedzi za wcześnie padł, sędzia nie mógł się nabrać.

6
5
2
5
3
44'

Diaw naprawił swój błąd, Senegalczyk byle dalej po rzucie wolnym Marquitosa.

3
2
1
2
3
43'

Piasecki robi dzisiaj dużo wiatru. Teraz zakręcił niezbyt zwrotnym Diaw, Senegalczyk faulował 25. metrów od bramki Korony.

8
4
2
2
5
42'

"Świeca" Santany z rzutu wolnego. Chytre, biorąc pod uwagę dziurawe ręce Hamrola, ale Niemiec nie jest aż tak słabym golkiperem, by nie złapać takiej wrzutki.

5
2
2
3
39'

Augustyniak wyprowadził rywala za linię końcową i Kanibołocki zaczyna od bramki. Miedź może się podobać.

9
1
1
1
2
38'

Górski utrzymał piłkę jakieś 1,5 sekundy. Po chwili miał dwóch opiekunów i brak szans na powodzenie.

1
1
1
1
5
36'

Korona jest... niemrawa, wręcz nudna. Niby szarpią, niby szukają Górskiego, ale to jakieś takie mdłe i bez ikry.

3
1
1
2
5
34'

Diaw sponiewierał Łobodzińskiego i uratował przed kontrą. Drugi raz i będzie coś więcej niż ostrzeżenie. Miedź naprawdę może się podobać.

10
4
1
31'

Hamrolowi nie dalibyśmy raczej niemowlaka do trzymania. Zieliński uderzył soczyście, ale w bramkarza. Tymczasem Niemiec prawie wrzucił sobie piłkę do bramki! Bardzo blisko swojaka.

8
7
4
2
6
29'

No no, Miedzianko, powinno być 3:0 po 30 minutach. Marquitos szarżował lewą stroną, Santana kontynuował jego wysiłki i wycofał do Łobodzińskiego. Były kadrowicz huknął z daleka, ale tuż obok słupka. Beniaminek najbliżej gola spośród trzech świetnych sytuacji.

8
3
3
2
7
28'

Janjić sobie pokrzyczał, sugerował rękę Ojaamy w polu karnym, ale sędzie Przybył popatrzył co najwyżej z politowaniem. Kontakt był, ale rywal trafił go z bliska.

5
3
3
2
5
26'

Skoro takich sytuacji się nie wykorzystuje, to trudno myśleć o bramce. Kapitalne podanie Augustyniaka do Marquitosa, a Hiszpan przeniósł piłkę nad poprzeczką. Sztuką było nie trafić, chociaż w światło bramki.

11
4
2
4
6
25'

Ryzyko Zielińskiego mogło się skończyć stratą na 16. metrze połowy Miedzi. Koledzy wybawili byłego piłkarza Śląska.

5
4
3
3
3
23'

Zatrzeszczały kości. Osyra wyrzucił Janjicia z butów. Miał szczęście, żółtko by go nie skrzywdziło.

6
2
2
1
3
20'

Piasecki zrył boisko w środku pola, przejechał się po ochraniaczach rywala, ale wywalczył piłkę i dograł na prawą stronę. Z przodu zastąpił go Augustyniak. Niewiele brakło, by Miedź otworzyła wynik, dośrodkowanie przecięte.

5
3
1
1
2
18'

Na pamięć Janjić. Korona niby dominuje, ale jednak nie do końca. Na razie typowy mecz na remis.

4
5
2
1
3
17'

Pochwaliliśmy poziom i od razu tempo siadło. Na razie najciekawsze wydarzenie ostatnich sekund to nieudane dośrodkowanie do Górskiego.

2
1
3
3
3
14'

Rozgrzewa się spotkanie. Kosakiewicz uprzedził składającego się do strzału Piaseckiego.

5
4
4
4
3
13'

Z serii gdyby babcia miała wąsy. Gdyby Piasecki dobrze zagrał do Łobodzińskiego, to byłby w znakomitej sytuacji. A miał ku temu sposobność.

4
3
2
1
7
11'

Marquitos ostro bił piłkę z wolnego. Mocno, w światło bramki. Stoperzy sobie poradzili, ale z futbolówką znalazł się Łobodziński. Chyba zabrakło wcześniejszego uderzenia.

3
2
2
3
4
8'

Górski niepostrzeżenie znalazł się w dobrej sytuacji. Po dość pechowych interwencjach stoperów piłka dotarła do napastnika i sytuację musiał ratować Bozić.

3
2
6
4
4
7'

Komunikacja Kanibołockiego z obrońcami do poprawy. Bramkarz Miedzi w dość elektrycznym wyjściu po dośrodkowaniu.

3
1
3
1
6
6'

Paweł Zieliński nie jest napastnikiem, rozumiemy to. Ale na Boga, po takiej akcji, takiej wymianie piłek i 100 proc. sytuacji, powinien pokonać Hamrola. A strzelił w bramkarza Korony.

10
8
7
4
8
4'

Łobodziński za długo zwlekał z podaniem i popsuł akcję. Weteran polskich boisk nieźle ruszył prawą stroną, ale po jego ruchach było widać, że w głowie mu się kotłuje. I nic nie wykiełkowało.

2
4
1
1
4
3'

Przesadzimy, jeśli napiszemy, że Santana kontrolował piłkę, ale ważne, że stoper Miedzi wybił ją na rzut rożny.

3
4
1
1
3
2'

Odważniej Korona. Janjić już dał znak Górskiemu, że będzie go szukał prostopadłymi podaniami.

4
4
3
1
4
1'