Niemal z linii pola karnego strzelał Paweł Żyra. Uderzenie zblokowanie.

1
85'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłka została wybita.

85'

Będzie rzut wolny dla Korony Kielce. Dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne gości.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Dziubek.

1
79'

Piłkę po dośrodkowaniu w pole karne gospodarzy wybił jeden z zawodników Korony.

76'
73'

KGHM Zagłębie Lubin rozgrywa piłkę na własnej połowie.

2
1
1
1
69'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Bartłomiej Pawłowski. Bartłomiej Pawłowski dograł w pole karne do Patryka Tuszyńskiego. Ten poradził sobie z rywalem i pewnie pokonał bramkarza Korony.

18
9
4
2
2
67'
65'

Bartłomiej Pawłowski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Korony. Obrońca gospodarzy zdołał wybić piłkę.

62'

Z rzutu wolnego z około 20 metrów strzelał Zlatko Janjić. Piłka trafiła w mur. Jeszcze dobitka i pewnie interweniował Dominik Hładun.

1
1
61'

W polu karnym mocny strzał oddał Bartłomiej Pawłowski. Pewnie obronił Matthias Hamrol.

1
1
1
59'
57'

Znów groźna akcja gości i uderzenie zablokowane. Szuka okazji na gola KGHM Zagłębie Lubin.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Matras.

KGHM Zagłębie Lubin
1
2
53'

Na bramkę gospodarzy strzelał teraz Bartłomiej Pawłowski. Matthias Hamrol obronił to uderzenie.

52'

Bardzo dobra okazja dla KGHM Zagłębia Lubin! W polu karnym strzelał Daniel Dziwniel, a w ostatniej chwili piłkę wybił jeden z obrońców Korony.

49'

Zbyt mocne dośrodkowanie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+1'

Ładny strzał zza pola karnego oddał Ivan Jukić. Bardzo dobrze to uderzenie obronił Dominik Hładun.

2
42'

Rzut rożny teraz dla gospodarzy. Dośrodkowanie przed bramkę gości, gdzie piłkę pewnie złapał Dominik Hładun.

1
39'

Rzut rożny dla KGHM Zagłębia Lubin. Groźnie było po dośrodkowaniu w pole karne. Ostatecznie strzelał Bartłomiej Pawłowski, ale to było uderzenie niecelne.

1
1
1
1
38'

Zza pola karnego mocny, ale jednak niecelny strzał oddał Filip Jagiełło.

36'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne Korony Kielce. Zabrakło już jednak strzału na bramkę gospodarzy.

1
32'

Przedzierał się Nika Kaczarawa, ale jeden z obrońców KGHM Zagłębia Lubin przejął piłkę i przerwał akcję gospodarzy.

1
32'

Sporo gry w środkowej strefie boiska. Nie jest to porywające spotkanie.

29'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Bartłomiej Pawłowski. Matthias Hamrol pewnie złapał piłkę.

26'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nika Kaczarawa.

2
25'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Lekkie zamieszanie, ale ostatecznie piłka została wybita.

2
24'

Z narożnika pola karnego strzelał Filip Starzyński. Piłka nie wpadła do bramki, wynik bez zmian.

22'

Zanosiło się na groźną akcję Korony Kielce. Podanie do Łukasza Kosakiewicza było jednak zbyt mocne.

2
1
19'

1
16'

Filip Starzyński dośrodkował z rzutu wolnego. Zawodnicy Korony Kielce wybili jednak piłkę.

1
1
1
1
1
16'

Będzie rzut wolny dla KGHM Zagłębia Lubin i dobra okazja na dośrodkowanie w pole karne Korony.

12'

Dośrodkowanie w pole karne gości, ale piłka została wybita.

3
9'

Gol! Strzelił Patryk Tuszyński. Asystował mu Filip Starzyński.

1:0 prowadzi KGHM Zagłębie Lubin. Po podaniu Filipa Starzyńskiego w polu karnym Korony dobrze pokazał się Patryk Tuszyński. Napastnik oddał strzał po długim słupku, a piłka wpadła do bramki.

21
12
2
2
3
8'

Z około 18 metrów strzelał Filip Starzyński. Piłka odbiła się od słupka!

2
2
5'

Dośrodkowanie w pole karne KGHM Zagłębia Lubin. Główkował Ivan Jukić. Dominik Hładun nie dał się jednak zaskoczyć.

1
4'

Alan Czerwiński zagrał w pole karne Korony. Piłkę wybił Łukasz Kosakiewicz.

3'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Elia Soriano. Strzał został zablokowany.

1
3'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości. Jeden z zawodników KGHM Zagłębia Lubin wybił piłkę.

1
17:36

Jeszcze czekamy na rozpoczęcie spotkania.

1
17:36

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.

1
17:36

Korona Kielce w tabeli Lotto Ekstraklasy zajmuje siódme miejsce, KGHM Zagłębie Lubin jest 8. Oba zespoły mają tyle samo punktów.

Kto wygra mecz?
Spotkanie zakończy się remisem
17:27

Przed nami spotkanie Korona Kielce - KGHM Zagłębie Lubin. Początek meczu o godzinie 18:00. W niedzielę w Lotto Ekstraklasie czeka nas sporo emocji