Śląsk w posiadaniu piłki. Pogoń straciła już nadzieję na korzystny wynik.

Piłkarze spędzą na murawie jeszcze co najmniej 3 minuty.

1
1
3
90'

Matynia faulowany przez Koseckiego. To jeden z niewielu pojedynków z Kosą, wygranych przez prawego lewego obrońcę Pogoni.

1
2
1
2
89'

Piłka po nogach Mateusza Cholewiaka trafia na aut - Pogoń znów przy piłce.

3
88'

O jeden zwód za daleko - Jakub Kosecki powinien zdecydować się na strzał szybciej, a tak w prosty sposób stracił piłkę.

1
1
1
1
4
86'

Szczecinianie pracują w końcówce na zdobycie gola kontaktowego, lecz Adam Buksa nie doszedł do piłki.

2
2
2
1
84'

Jakub Bursztyn długo zwleka z wybiciem piłki i robi to zupełnie niepotrzebnie.

2
2
2
83'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Drygas.

Pogoń Szczecin
6
3
2
2
83'

Piotr Celeban nie zrozumiał się z Igorsem Tarasovsem, ale Łotysz ostatecznie zablokował strzał Adriana Benedyczaka.

2
1
1
82'

Adam Buksa odwrócił się i uderzył z 16. metra. To nie był problem dla Jakuba Słowika.

5
2
1
2
81'

Jakub Słowik powstrzymał zagrożenie pod bramką odważnym wyjściem poza narożnik pola karnego.

7
1
1
3
79'

Śląsk chyba dokończy ten mecz w 10. Augusto zniesiony z murawy na noszach.

3
2
8
6
78'

Augusto nie wstaje z murawy. Portugalczyk opatrywany przez służby medyczne.

2
1
1
7
3
77'

Mateusz Lewandowski zbyt głęboko wrzuca piłkę i Bursztyn nie ma większych kłopotów z interwencją.

2
2
2
1
2
77'

Pogoń. Schodzi: Adam Frączczak. Wchodzi: Dawid Błanik.

76'

Bardzo niedobre, przeciągnięte dośrodkowanie Augusto.

1
1
1
75'

Powtórka z drugiego narożnika. Tym razem wrzucał Kamil Vacek.

2
1
74'

Bardzo przytomne zagranie Jakuba Koseckiego do wycofanego Mateusza Cholewiaka. Obrońca nie powtórzył wprawdzie wyczynu ze spotkania z Sandecją, ale wywalczył korner.

3
2
2
73'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Arkadiusz Piech. Wchodzi: Marcin Robak. Goleador Śląska otrzymał dziś niewiele ponad 15 minut na zdobycie swojego 19. gola w tym sezonie.

72'

2
72'

Augusto poskrobał po ścięgnie achillesa Adama Buksę.

1
1
71'

Niewidoczny przez cały mecz Kamil Drygas traci piłkę w banalny sposób - nie opanował jejprzy linii końcowej.

2
2
69'

Śląsk Wrocław. Schodzi: Maciej Pałaszewski. Wchodzi: Dragoljub Srnić. Trener Tadeusz Pawłowski stawia na doświadczenie.

68'

Maciej Pałaszewski sprytnym lobem próbował zaskoczyć obronę gości, lecz Arkadiusz Piech nie zdążył do piłki, która ostatecznie wylądowała w rękach Bursztyna.

2
1
1
65'

Napastnik Pogoni debiutuje dziś w drużynie Portowców. To kolejny piłkarz po Sebastianie Walukiewiczu urodzony w roku 2000. Swoje 18. urodziny będzie obchodzić dopiero za 6 miesięcy.

6
3
2
65'

Pogoń. Schodzi: Cornel Rapa. Wchodzi: Adrian Benedyczak.

63'

Jakub Kosecki ograł Huberta Matynię jak dziecko i świetnie wyłożył piłkę Kamilowi Vackowi. Czech uderzył mocno i pewnie, lecz Jakub Bursztyn stanął na wysokości zadania.

3
1
1
2
62'

Wykonywanie stałych fragmentów gry przez Portowców nie ma dziś większego sensu. Za każdym razem scenariusz jest ten sam - łatwe oddanie piłki do rywala.

2
2
1
1
2
61'

Adam Frączczak aktywnie powalczył o piłkę w bocznym sektorze. Kolejny korner dla Pogoni.

3
2
1
3
60'

Rzut rożny dla gości wyjaśniony przez Augusto.

3
5
1
4
1
59'

Jakub Kosecki jest niewątpliwie w dobrej formie, ale tym razem nie popisał się i zagrał wprost do bramkarza Pogoni.

4
1
3
2
57'

Jeśli Śląsk wygra dzisiejsze spotkanie, będzie to już piąty mecz bez porażki z rzędu.

11
7
4
1
1
57'

Znów słabszy okres gry. Pogoń nie ma pomysłu na rozgrywanie akcji.

5
2
1
1
54'

Kolejne ambitne wyjścia bramkarza gości poza pole karne. Pamiętajmy, że na ławce rezerwowych nie ma już zmiennika na tej pozycji.

2
3
2
1
2
53'

Łatwa strata Kamila Vacka. Czech musiał przerwać akcję faulem.

1
1
2
2
4
52'

Śląsk niemal dał się zaskoczyć Adamowi Buksie. Napastnik Pogoni spudłował z niedużej odległości.

5
1
3
3
2
49'

Gol! Strzelił Arkadiusz Piech. Asystował mu Jakub Kosecki. Wzorowo rozegrana akcja miejscowych. Najpierw Pich przerzucił ciężar gry na prawą stronę do popularnego Kosy, a ten idealnie odegrał do napastnika gospodarzy, który podwyższył prowadzenie z najbliższej odległości.

30
18
5
7
8
47'

Śląsk od początku naciska gości - długa wymiana piłek na połowie Pogoni.

10
4
1
1
46'
czas Druga połowa
45+5'

Efektowna parada Jakuba Słowika kończy tą połowę.

5
1
3
3
45+4'

Jeszcze jedna okazja dla Pogoni przed przerwą ze stojącej piłki.

3
2
3
5
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Cholewiak.

4
2
2
1
5
45+2'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Cóż teraz wydarzyło się w polu karnym Pogoni! Katastrofalne zachowanie obrońców ze Szczecina, którzy aż trzykrotnie usiłowali blokować strzały Roberta Picha, a i tak stracili gola! To pierwsze trafienie jakiegokolwiek środkowego pomocnika WKS-u w tym sezonie.

41
23
8
11
20
45+1'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

1
2
1
45'

W odpowiedzi kilkanaście metrów od bramki strzela Jakub Kosecki.

6
4
2
1
45'

Mateusz Lewandowski w ostatniej chwili powstrzymał groźną kontrę Pogoni.

5
2
1
1
5
43'

Kolejny zmarnowany korner Śląska. Stałe fragmenty gry do poprawki w obu drużynach.

6
5
4
5
6
42'

Ostatnie minuty pierwszej połowy stoją na dramatycznie słabym poziomie. Śląsk wprawdzie przejął inicjatywę, lecz wszystkie akcje przeprowadzane przez wrocławian są niechlujne i kończą się stratami w kluczowych momentach.

3
6
4
3
3
40'

Bursztyn w porę uprzedził wychodzącego z za linii obrony Koseckiego.

6
2
1
40'

Śląsk próbuje teraz gry kombinacyjnej, lecz póki co efekty są mizerne.

2
2
1
1
3
38'

Piłkarze Śląska, kolokwialnie mówiąc, siedli na Portowcach i są coraz bliżej zdobycia gola. Tarasovs wywalczył trzeci korner, po którym głową obok bramki strzelał Celeban.

11
2
1
2
39'

Hubert Matynia fauluje blisko pola karnego. Znów niebezpiecznie pod bramką Bursztyna.

4
1
2
3
2
36'

Próba uderzenia krzyżakiem przez Piotra Celebana. Kolejny rzut rożny.

3
35'

Powtórka z prawej strony - tym razem udało się wywalczyć korner.

2
35'

Dobra akcja WKS-u. Michał Chrapek wypuścił Mateusza Lewandowskiego, który dobrze dośrodkował na głowę Piecha, lecz napastnik gospodarzy uderzył niecelnie.

1
1
1
33'

Pogoń niezmiennie dominuje na boisku. Wydaje się, że zejście Łukasza Zwolińskiego pomogło Portowcom.

6
3
5
1
2
32'

Ciekawostka - kibice drużyny przeciwnej wywiesili transparent gratulacyjny dla Marcina Robaka z okazji dołączenia do klubu 100.

9
5
4
2
3
31'

Aut na wysokości pola karnego dla Pogoni.

4
2
2
2
4
29'

Na boisku nie dzieje się absolutnie nic godnego uwagi od dobrych 10 minut. Wydawało się, że czerwona kartka nieco otworzy mecz, ale wciąż mamy za dużo strat i niewymuszonych błędów.

3
2
8
4
3
28'

Udana pułapka ofsajdowa defensorów Śląska.

4
2
1
3
4
27'

Różnica jednego zawodnika jest niezauważalna. Pogoń znów wywalczyła rzut wolny na wysokości 40 metra.

5
2
2
1
4
26'

Fatalne dośrodkowanie Arkadiusza Piecha z prawej strony.

3
2
3
2
25'

Jakub Kosecki zdołał opanować trudną piłkę i wywalczy aut.

1
1
1
22'

Świetna akcja Jakuba Koseckiego zakończona pierwszą interwencją Jakuba Bursztyna w tym meczu. Rezerwowy golkiper wybił piłkę przed siebie, ale Robert Pich nie złożył się do strzału, jednocześnie pokazując faul na polu bramkowym.

3
1
1
2
21'

Żółtą kartkę otrzymał Jakub Piotrowski. Niepotrzebne dysksuje młodego gracza.

5
1
1
6
20'

I kolejny zmarnowany stały fragment gry przez Portowców...

4
2
1
6
19'

Bardzo dobra szansa dla Pogoni. Rzut wolny z narożnika pola karnego.

3
1
1
19'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Lewandowski.

6
2
2
2
18'

Arkadiusz Piech wybija w aut.

4
1
1
17'

Michał Chrapek ostro wchodzi w nogi Cornela Rapy. Pogoń przed szansą na wrzutkę.

5
1
2
2
17'

Augusto wrzucił bardzo niedokładnie. Pocieszeniem dla fanów Śląska jest powrót na boisko popularnego Kosy.

7
2
1
1
3
16'

Jakub Kosecki nadal nie wrócił na murawę. Obie drużyny w 10. Śląsk wykonuje stały fragment gry.

5
1
1
1
3
15'
14'

Jakub Kosecki opatrywany przy linii pola karnego. Nie wygląda to najlepiej...

3
3
3
7
7
13'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Łukasz Budziłek. Ten mecz może w tym momencie całkowicie się odwrócić! Golkiper Pogoni bezpardonowo wyszedł poza pole karne i brutalnie zaatakował Jakuba Koseckiego. Skrzydłowy Śląska nie podnosi się z murawy.

23
7
9
8
22
10'

Długa wymiana podań graczy ze Szczecina na polu karnym kończy się blokiem Celebana po uderzeniu Łukasza Zwolińskiego.

4
1
1
1
9'

Adam Frączczak faulowany blisko linii środkowej.

5
3
1
1
1
8'

Celeban ewidentnie nie może dogadać się dziś z Jakubem Słowikiem. Bramkarz gospodarzy ma jednak spory refleks i podanie w środek zamienił na wybicie byle dalej od własnego pola karnego.

2
6'

Kwintesencja Ekstraklasy - Piotr Celeban zagrał na wolne pole do... zawodnika Pogoni Szczecin. Szkoda tylko, że ten w koncertowy sposób spartolił sytuację sam na sam.

2
2
2
3
3
5'

Pogoń jest na razie groźniejsza - Adam Frączczak zgrywał piłkę głową, ale nie miał zbyt wiele miejsca na rozegranie akcji.

6
1
2
2
4'

Pierwsza bardzo dobra szansa Pogoni! Adam Buksa otrzymał podanie z głębi pola, lecz uderzał z bardzo ostrego kąta - piłka trafia w boczną siatkę.

8
3
1
1
3'

Kolejny spalony Piecha.

3
1
3
3'

Walka przy linii bocznej i odzyskanie piłki przez wrocławian.

4
2'

Arkadiusz Piech na pozycji spalonej.

4
1
3
1'

Pierwsza akcja Jakuba Piotrowskeigo i faul w środkowej strefie boiska. Gospodarze przy piłce.