3
5
13
90+5'

Ładny, efektowny strzał głową oddał Maciej Jankowski. Świetnie obronił jednak Dusan Kuciak. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie główkował Frederik Helstrup.

11
8
2
6
6
90+2'

Lechia Gdańsk dobrze oddala grę od własnego pola karnego i utrzymuje się przy piłce.

29
9
4
4
14
90'

Doliczone pięć minut.

17
4
7
5
20
90'

Gra wznowiona.

12
2
2
2
4
90'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy gości.

9
12
3
8
5
89'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Marcjanik.

17
10
3
4
5
85'

Z dystansu niecelnie strzelał Luka Zarandia.

10
4
3
6
8
84'

Lechia. Schodzi: Paweł Stolarski. Wchodzi: Joao Nunes.

10
3
1
2
4
83'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. W polu karnym Lechii piłka odbiła się od jednego z zawodników, a złapał ją Dusan Kuciak.

8
1
1
1
2
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dawid Sołdecki.

12
7
1
1
7
79'

Lechia. Schodzi: Joao Oliveira. Wchodzi: Milos Krasić.

10
10
1
1
3
78'

Efektowna akcja Luka Zarandii, który dryblował w polu karnym gości. Po chwili z linii pola karnego strzelał Damian ZbozieńDusan Kuciak nie dał się jednak zaskoczyć.

11
9
2
2
3
77'

Znów dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gości i znów piłka została wybita.

4
3
3
3
3
74'
74'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, po którym jeden z piłkarzy Lechii wybił piłkę.

9
6
2
4
74'

Brakuje w ostatnich minutach dobrych okazji strzeleckich. Będzie teraz rzut rożny dla gospodarzy.

3
2
2
2
7
70'

Arka Gdynia szuka okazji na gola. Gra toczy się na połowie Lechii.

10
8
5
7
11
67'

W polu karnym gości główkował Maciej Jankowski. Piłkę złapał Dusan Kuciak.

11
3
3
4
7
65'
63'

Bardzo groźny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Enrique Esqueda.

13
2
5
1
7
62'

Zanosiło się na groźną akcję Lechii. Simeon Sławczew jednak minimalnie zbyt mocno podawał do Flavio Paixao.

10
1
1
2
1
60'

Zamieszanie w polu karnym Lechii, ale ostatecznie goście wybili piłkę.

9
4
1
5
7
58'
57'

Ładny techniczny strzał z dystansu oddał Flavio Paixao. Pavels Steinbors obronił to uderzenie.

12
7
1
55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał piłkarz Lechii, Michał Nalepa.

5
2
3
5
54'

Dośrodkowanie w pole karne Lechii, gdzie niecelnie główkował Mateusz Szwoch.

3
2
2
3
6
50'

Sporo fauli w tym meczu. Przed chwilą kolejny.

2
2
2
5
3
49'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Jankowski.

8
5
3
2
6
47'

Mieliśmy chwilową przerwę w związku ze świecą dymną odpaloną przez kibiców. Gra została już jednak wznowiona.

6
5
3
4
3
46'

Początek drugiej połowy.

6
3
4
3
4
45+8'

Z dystansu strzelał jeden z piłkarzy Arki. Dusan Kuciak pewnie złapał piłkę.

12
9
3
6
7
45+6'

Żółtą kartkę otrzymał również Marcus Vinicius da Silva.

9
4
7
5
12
45+6'

Żółtą kartkę otrzymał jeszcze Dusan Kuciak.

5
13
6
7
12
45+6'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Steven Vitoria.

8
11
6
6
9
45+5'

Spore zamieszanie po faulu Stevena Vitorii. Chwilowa przerwa w grze.

5
2
3
4
4
45+4'

Ładna akcja Lechii Gdańsk, po której strzelał z kilkunastu metrów Joao Oliveira. Słupek uratował Arkę przed stratą gola.

16
3
5
7
8
45+1'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Szwoch.

9
4
5
6
5
45'

9
6
5
1
2
43'

Gol! Strzelił Flavio Paixao.

Dośrodkowanie ze skrzydła w pole karne Arki, gdzie świetnie do piłki wyskoczył Flavio Paixao i pokonał bramkarza strzałem głową.

104
42
9
12
44
42'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Jeden z piłkarzy Lechii wybił jednak piłkę.

6
1
2
6
8
38'

W polu karnym Lechii Gdańsk główkował Rafał SiemaszkoDusan Kuciak nie dał się zaskoczyć.

9
4
3
5
9
34'

Z około 16 metrów strzelał Rafał Siemaszko. Uderzenie zostało jednak zablokowane.

6
3
4
5
13
32'

Znów sporo gry w środkowej strefie boiska.

8
2
5
3
4
28'

Patryk Lipski dośrodkował z rzutu wolnego. Z dystansu główkował Michał Nalepa, ale był to strzał niecelny.

14
6
4
8
12
26'

Gra toczy się teraz na połowie gości.

14
5
3
3
6
22'

Gol! Strzelił Steven Vitoria. Asystował mu Joao Oliveira. Joao Oliveira dośrodkował w pole karne Arki. Tam do piłki wyskoczył Steven Vitoria i z kilku metrów oddał celny strzał głową.

84
38
14
12
56
22'

Lechia Gdańsk rozgrywa piłkę i szuka okazji na gola. Będzie rzut rożny dla gości.

6
6
3
2
6
19'

Sporo teraz gry w środkowej strefie boiska.

11
8
6
6
6
17'

Joao Oliveira zagrał przed bramkę Arki. Znów jednak zabrakło strzału na bramkę. Ładna akcja piłkarza Lechii.

12
4
2
2
9
16'

Dośrodkowanie Daniela Łukasika w pole karne gospodarzy. Wrzutka została jednak zablokowana.

10
5
4
2
4
14'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Łukasik.

16
8
2
2
10
13'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Arki.

13
7
6
6
4
12'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy. To była dobra wrzutka Patryka Lipskiego, ale zabrakło strzału na bramkę.

4
2
3
2
6
9'

Gol! Strzelił Mateusz Szwoch. Piłka w bramce, Arka Gdynia prowadzi 1:0. Rzut karny wykorzystał Mateusz Szwoch.

77
43
8
10
37
7'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Stolarski.

33
12
4
8
24
7'

Po analizie VAR, sędzia wskazał na rzut karny dla Arki po zagraniu ręką.

36
15
3
7
28
6'

Trwa analiza VAR, czy będzie rzut karny dla Arki Gdynia.

24
10
4
9
19
5'

Po dośrodkowaniu w pole karne strzelał z kilku metrów Marcus Vinicius da Silva. Uderzenie zablokowane, jeszcze będzie chyba analiza VAR.

6
4
2
2
7
3'

Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Lechii Gdańsk. Piłkę złapał Dusan Kuciak.

8
5
2
2
2
3'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Piłkę wrzucał Andrij Bohdanow, a wybił ją Flavio Paixao.

9
1
2
2
1
2'

Przedzierał się Luka Zarandia, lecz powstrzymali go obrońcy Lechii.

9
3
3
2
4
17:29

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.