53
31
48
90+1'

Za niespełna 4 minuty koszyk numer 1 będzie nasz. A potem trafimy na Niemców (odpukać).

130
241
33
29
43
90'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Joao Mario.

Portugalia
236
84
27
24
29
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

125
53
38
46
99
90'

Sanches dostał piłką w głowę, ale szybko pozbierał się, oczyścił nos i gra dalej.

79
148
31
25
30
89'

Z dystansu uderzał Kądzior, jednak niecelnie. Mógł podawać, a nie strzelać.

51
39
41
50
146
88'

Szczęsny przed polem karnym. Może jednak lepiej, aby wrócił na "szesnastkę".

52
55
114
28
47
87'

Portugalia. Schodzi: Andre Silva. Wchodzi: Eder.

35
85'

Co musi dziać się w Berlinie. Tam muszą być emocje...

110
270
33
31
40
84'

Rozgrywamy piłkę na własnej połowie, Portugalia pozamykana, trudno nam przedostać się w polu karne rywala.

62
39
30
43
47
82'

Frankowski faulowany przez rywala, sędzia... nakazał grać dalej. Panie Rosjaninie, o co panu chodzi?

41
30
39
40
195
81'

Kądzior z dystansu, piłka trafiła w boczną siatkę, bramkarz musnął piłkę, ale... wznowi grę od bramki.

28
17
20
16
65
80'

Piękny strzał Zielińskiego z ok. 18 metrów. Bramkarz sparował piłkę na róg!

162
68
39
37
33
W związku z ewentualnym utrzymaniem pierwszego koszyka środa powinna być dniem wolnym?
10
79'
48
25
21
23
55
78'

Żółtą kartkę otrzymał Przemysław Frankowski. Za takie zagranie kartka? Szalony jest ten Rosjanin.

20
17
19
18
92
77'

Groźnie w naszym polu karnym, udało się wyjść cało z opresji. Nie możemy bronić remisu grając w przewadze.

54
32
17
20
38
76'

Rozgrywamy piłkę na własnej połowie, Portugalia czeka, Polska czeka, wszyscy czekają.

41
111
24
24
40
75'

Polska. Schodzi: Mateusz Klich. Wchodzi: Jacek Góralski. Czy to będzie dobra zmiana?

129
38
24
26
32
73'

Zieliński zamiast podawać do Klicha uderzał i trafił w rywala. Fatalne rozwiązane. Cóż za egoizm!

41
29
19
53
98
72'

Dlaczego my się bronimy? Przecież gramu w przewadze!

49
84
26
29
65
71'

Nerwowo w obronie Polacy, Portugalczycy grają w osłabieniu, ale chcą wygrać.

44
25
20
27
46
70'

Portugalia. Schodzi: Rafa Silva. Wchodzi: Bruma.

19
27
14
14
10
69'

Grosicki dośrodkował z rogu, Krychowiak jednak źle uderzył. Powinno być 1:2.

19
68'

Prowokują naszych rywale, przed momentem "przypadkowo" podeptano Grosickiego.

16
14
11
14
101
67'

Frankowski trzyma się za kolano. Przerwa w grze.

19
21
15
80
56
67'

To pierwszy gol Milika w kadrze po 123 latach! Brawo!

239
658
61
29
46
66'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. W ten sam róg, bramkarz również. Jednak Polak uderzył jeszcze mocniej. Rosjanin tym razem uwag nie miał! 1:1 i koszyk numer 1 znowu nasz. Dodatkowo gramy 11 na 10!

798
348
121
67
70
65'

Piłka w bramce, ale arbiter nakazał powtórkę! W co gra Rosjanin?

62
63
66
37
239
64'

Do piłki podejdzie Milik, niektórzy kibice za bramką chronią twarz.

130
380
37
34
32
64'

Żółtą kartkę otrzymał Andre Silva.

99
51
15
21
18
63'

To jest piłka nożna i jej urok! Milik wychodził sam naprzeciwko bramkarza i został przewrócony przez rywala. Był faul, był karny? To wie tylko sędzia Gil.

72
54
14
15
23
63'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Danilo Pereira. Gramy z przewagą!

Portugalia
181
86
40
21
30
62'

Rzut karny! Faulowany był Milik!

131
67
33
18
31
62'

Znowu cofnęliśmy się, zbieramy siły, być może za kwadrans znowu spróbujemy.

23
60
12
13
14
61'
27
17
18
16
23
61'

Groźne dogranie w nasze pole karne, Frankowski przejął piłkę i... omal jej nie stracił.

24
33
13
14
20
59'

Mamy swoje momenty w tym meczu. Szkoda, że tak niewiele.

40
31
14
22
16
58'

Mogło być 1:1, po dograniu Frankowskiego i rykoszecie piłkę sprzed bramki wybił obrońca.

34
25
19
39
31
komentarz

Nasi kibice już bez koszulek. Widać niektórzy zbyt wiele kalorycznego napoju zażywają.

39
105
6
9
12
57'

Selekcjonera gospodarzy bolą zęby, trzyma się za twarz. A może jednak nie, być może zastanawia się, co zmienić, aby nas dobić.

42
82
16
18
24
56'

Piłkę w polu karnym otrzymał Grosicki, ale zdenerwował się i spudłował. Będziemy mieli jeszcze lepszą okazję?

23
54
7
16
25
54'

Coraz bardziej gorąco pod naszą bramką. Niestety, rywale robią co chcą.

43
85
16
30
40
53'

Andre Silva dogrywał wzdłuż bramki, mieliśmy sporo szczęścia. Szczęsny - szczęście. To już kiedyś przerabialiśmy przed laty w Genui.

34
33
29
18
20
53'

Walczymy ambitnie, ale niewiele to daje. Gdzie ten zespół sprzed kilku miesięcy? Płaczemy.

33
63
22
50
26
50'

Źle Grosicki, piłkę wybili rywale. Zabrakło mocy w dośrodkowaniu.

32
30
24
42
27
50'

Ładnie Krychowiak uprzedził rywala, jednak Frankowski zwolnił akcję i tylko korner dla naszych "orłów".

24
22
11
9
15
49'

Rafa uderzył na bramkę Szczęsnego, syn Macieja spokojnie złapał piłkę.

31
52
12
11
13
48'

Jak na razie gra w stylu orlikowym, sporo błędów, dziwnych zagrań. Czekamy na emocje.

22
61
12
12
17
46'

komentarz

Udało się młodzieżówce ograć Portugalię, udało się panu Januszowi z Lądka Zdroju trafić "trójkę" w totka, udało się pani Heni z Nowej Huty wygrać w "zdrapce" czajnik. Może i Polakom uda się doprowadzić do remisu. Za moment wracamy do gry!

18
45'

Staramy się zmusić rywali do błędu, ale sami nadziewamy się na szybkie wyjścia Portugalczyków.

48
50
19
22
22
43'

Sprzed pola karnego uderzał Frankowski, piłka wpadła do oceanu.

54
250
26
20
27
43'

Faulują naszych rywale, ale sędzia nakazał grać dalej. A kartka na pewno się należała. Panie arbitrze, cała Polska patrzy.

49
28
17
15
31
20:19

Pierwsza reprezentacja przegrywa, młodzieżówka wygrywał. A może by "tak zmienić szyld". Pamiętacie kto o tym powiedział w 1992 roku?

69
30
9
11
13
40'

Portugalczykom po golu wyraźnie odechciało się grać. I oby już im się nie zachciało.

96
68
19
24
22
39'

Frankowski przed szansą, ale to jest ten drugi "Franek" i Beto odbił piłkę po uderzeniu, a może dograniu z okolic pola bramkowego.

25
49
21
19
23
39'

Może teraz nasi uwierzą, że rywala można napocząć.

44
71
18
18
21
37'

Płaczemy... Dlaczego? Grosicki dogrywał z rzutu wolnego, Kędziora uderzył głową i piłka trafiła w poprzeczkę! Dobitki nie było, swoje zebrał za to Beto. Arbiter przerwał grę.

45
35
35
69
37
35'

Oby to wszystko nie skończyło się jak w 2002 na mistrzostwach świata. A wiele na to wskazuje.

51
68
18
25
36
33'

Gol! Strzelił Andre Silva. Asystował mu Renato Sanches. Po ptokach, ptaszkach i zabawie. Dośrodkowanie z rogu, Silva z okolic linii bocznej pola bramkowego głową przedłużył lot piłki i ta wpadła do bramki. Szczęsny szans nie miał, ale co robił Klich? 1:0 i cieszą się Portugalczycy, szaleją wręcz Niemcy.

310
176
59
117
160
33'

Sanches z dystansu, trafił w jednego z naszych. Będzie rzut rożny.

29
47
24
17
31
32'

Boże... Krychowiak chciał rozciągnąć grę. Rozciągnął ją na trybuny.

36
217
17
15
27
31'

Ależ ten Renato Sanches otłukuje... swoich kolegów. Przed momentem Portugalczyk uderzał z ok. 20 metrów i obił nerki koledze.

31
75
14
11
13
31'

Portugalczycy spokojnie, szukają swojej szansy, czekają na błąd Polaków. A nasi? Hmm...

21
48
8
9
22
28'

Żółtą kartkę otrzymał Jan Bednarek. Panie, za to kartka? Rosjanina już nie lubimy i usuwamy z grona znajomych w "Naszej klasie".

93
78
17
23
37
28'

Grosicki do Frankowskiego, zabrakło jednak dokładności, a mogło być bardzo groźnie.

31
47
27
20
26
26'

No tak... Milik biegł do piłki, pomylił jednak kroki i przewrócił się. A nie, to murawa zbyt śliska.

49
215
27
18
31
20:19

Nam jeszcze sąsiad komentuje mecz, w ogródku przy grillu.

18
40
8
6
9
24'

Atak Portugalii, gospodarze szukają dziury w naszej obronie. Obawiamy się, że gol jest kwestią czasu.

46
32
15
29
41
22'

Akcja gospodarzy, rozegranie na prawo, ale spalony. Piłka dla nas! Uff!

46
28
19
15
14
20'

Jeszcze "tylko" 70 minut i pierwszy koszyk nasz. W tym czasie można z Hali Gąsienicowej wejść na Kościelec.

63
69
12
12
14
18'

Przeważają Portugalczycy, Polacy jednak szukają swoich szans.

11
15'

Grosicki z rzutu wolnego, piłkę wybili obrońcy, po chwili Milik... zablokował partnera. Do piłki doszedł Frankowski, jego strzał odbił bramkarz. Okazało się jednak, że Polak futbolówkę przyjął ręką.

18
34
9
13
13
14'

Po rzucie rożnym z ok. 25 metrów petardę wypuścił Joao Cancelo, wytrącił jednak z ręki napój jednemu z kibiców.

22
51
11
7
11
20:19

Tymczasem na Twitterze, po meczu młodzieżówki.

29
54
7
9
9
11'

Żółtą kartkę otrzymał Thiago Cionek. Bezsensowny faul i kartka już na początku meczu.

32
24
15
17
78
10'

A cóż ten Beto w bramce wyczynia? Golkiper w ostatniej chwili wybił piłkę spod nóg Milika, tuż sprzed bramki. A uderzenie Sanchesa przed momentem trafiło w... jego partnera.

26
38
14
9
15
9'

Renato Sanches wkręcił w polu karnym obrońcę, jego uderzenie trafiło w nogi obrońcy. Aleź było groźnie.

37
17
18
14
17
8'

Groźnie dogrywał z rzutu wolnego Renato Sanches, dobrze Polacy w defensywie.

42
5
9
7
11
7'

Dziwnie wygląda nasza kadra bez Roberta Lewandowskiego. Arkadiusz Milik da radę?

49
29
18
25
27
5'

Raphael Guerreiro protosopadle w pole karne, szybszy Szczęsny.

59
17
13
12
13
4'

Z kuli czarnoksiężnika: remisujemy z Portugalią, a potem w losowaniu trafiamy na... Niemców.

41
30
16
14
20
3'

Mogła być kontra Polaków, ale Klich postanowił w środku pola zrobić dwa kółeczka. Po co?

13
21
14
21
58
2'

Akcja lewą stroną Portugalczyków, efektem rzut rożny.

29
15
15
14
17
2'

Grosicki do Milika, ale zbyt mocno. Polact wysoko atakują gospodarzy.

37
20
16
15
15
20:19

Piłkarze już na murawie. Wstajemy i śpiewamy!

37
28
10
11
12
20:19

Gdzie teraz jesteśmy? Na pewno dobrze nie jest.