Myny uderzał z dwóch metrów i... trafił w rękę bramkarza! Powinien być remis!

90'

Sędzia doliczył co najmniej 3 minuty.

1
89'

Po rzucie rożnym w polu karnym Anderlechtu zrobiło się gorąco. Goście cało wyszli z opresji.

86'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Pieter Gerkens.

Pieter Gerkens #15
RSC Anderlecht
85'

Waasland-Beveren. Schodzi: Nana Ampomah. Wchodzi: Olivier Myny.

wchodzi Wchodzi
Olivier Myny #17
schodzi Schodzi
Nana Ampomah #9
1
84'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Hamdi Harbaoui.

81'

Gol! Strzelił Uro Spajić. Asystował mu Nicolae Stanciu.  Stanciu dogrywał z rogu, a głową piłkę w bramce umieścił Spajić! 1:2!

Uro Spajić #4
4
1
1
79'

Gol dla Anderlechtu ożywił spotkanie. W ataku raz jeden zespół, raz drugi.

75'

Gol! Strzelił Nicolae Stanciu. Po rzucie rożnym do piłki doszedł w zamieszaniu Stanciu i doprowadził do wyrównania. Piłkę źle wybijał obrońca, dopadł do niej 14 metrów przed bramką Stanciu, który uderzył w kierunku dalszego słupka.

6
2
74'

Anderlecht. Schodzi: Dennis Appiah. Wchodzi: Robert Beric.

Robert Beric #13
Dennis Appiah #3
72'

Waasland-Beveren. Schodzi: Aleksandar Boljević. Wchodzi: Tuur Dierckx.

Tuur Dierckx #12
Aleksandar Boljević #11
71'

Strzał z dystansu Stanciu, piłka przeleciała obok słupka.

1
67'

W ostatnich minutach gra jest rwana, sędzia często przerywa akcje. Anderlecht wciąż nie potrafi zdominować gospodarzy.

63'

Anderlecht. Schodzi: Emmanuel Sowah. Wchodzi: Pieter Gerkens.

Emmanuel Sowah #5
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emmanuel Sowah.

56'

Anderlecht wciąż nie potrafi zagrozić bramce gospodarzy. Piłkarze Beveren również nie kwapią się do ataku. Mecz stracił na jakości.

52'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valtteri Moren.

Valtteri Moren #2
Waasland-Beveren
51'

Leander Dendoncker trafił do bramki gospodarzy. Sędzia jednak trafienia nie uznał. Powód? Spalony.

49'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Rudy Camacho.

Rudy Camacho #4
49'

Po przerwie wciąż w ataku gospodarze. Akcje Beveren napędza Ryota Morioka.

46'

Gra została wznowiona po przerwie.

46'

Anderlecht. Schodzi: Massimo Bruno. Wchodzi: Henry Onyekuru.

Massimo Bruno #8
45'

Jeszcze 2 minuty przed nami.

2
2
1
1
1
41'

Uderzenie Boljevicia trafiło w rywala. Bramkarz Anderlechtu mógł mieć duże problemy.

1
1
1
1
1
37'

Obraz gry nie ulega zmianie. Przeważają gospodarze, goście mają problemy ze stworzeniem zagrożenia.

1
1
1
2
1
33'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dennis Appiah.

1
1
1
1
1
27'

Szybka akcja gospodarzy, ładne dogranie do Morioki, ale ten był na spalonym.

1
1
1
1
1
22'

W końcu uaktywnił się Anderlecht. Goście grają jednak niedokładnie.

1
1
1
1
2
20'

Czujny był w bramce Beveren Goblet. Bramkarz wyszedł przed pole karne i uprzedził chcącego dojść do piłki napastnika rywali.

1
1
1
1
1
17'

Wciąż nie klei się gra gościom. Gospodarze prowadzą i mają mecz pod kontrolą.

1
1
1
1
1
13'

Dobre podanie do Morioki, ale znany z polskiej ligi pomocnik uderzył niezbyt dokładnie i Frank Boeckx obronił.

1
1
2
1
1
11'

Wciąż w ataku gospodarze, Anderlecht po w miarę dobrym początku nie potrafi zagrozić rywalom.

3
2
1
1
1
8'

Gol! Strzelił Isaac Thelin. Już pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy zakończyła się zdobyciem przez nich gola. Do piłki doszedł Thelin, który ładnym strzałem z pola karnego zdobył bramkę dla Beveren.

Isaac Thelin #10
5
2
1
1
1
7'

Ożywili się gospodarze, którzy w pierwszych minutach skupieni byli na obronie własnej bramki.

1
1
1
1
2
3'

Od początku do ataku ruszył Anderlecht, gospodarze czekają na rywala na własnej połowie.