0:1
Zakończony

Sampdoria Genua

90+2'

Pytanie, czy ponownie Sampdoria straci gola na 1:1 w doliczonym czasie czy wyciągnęła wnioski z poprzedniego spotkania z Giallorossimi. Będzie atakować jedenastka Eusebio Di Francesco do końca.

4
3
2
2
2
90'

Doliczone minimum 5 minut do regulaminowego czasu.

7
3
7
4
4
87'

Żółtą kartkę za faul na Mirko Antonuccim otrzymał Nicola Murru.

2
2
2
1
2
86'
83'

Dawid Kownacki pracuje na połowie przeciwnika. To Polak wywalczył rzut wolny poprzedzający akcję bramkową. Sampdoria nie chce teraz dać się rozpędzić gospodarzom.

16
6
3
1
1
80'

Gol! Strzelił Duvan Zapata. Asystował mu Nicola Murru.

Piłka w bramce Romy! Wpakował ją tam z bliska aktywny od początku spotkania Duvan Zapata i Sampdoria jest 10 minut od podbicia wiecznego miasta. Przełom w dotychczas bezbramkowym widowisku.

39
21
10
2
4
79'

Żółtą kartkę za faul na Dawidzie Kownackim otrzymał Alessandro Florenzi.

78'

Roma. Schodzi: Stephan El Shaarawy. Wchodzi: Mirko Antonucci.

2
77'

Kostas Manolas przekonuje, że nie dotknął piłki ręką w pojedynku z Dawidem Kownackim. Sędzia widział to inaczej i dzięki atakowi Polaka przyjezdni mieli rzut wolny.

7
1
1
1
1
75'

Kwadrans do końca regulaminowego czasu i wciąż bezbramkowo. Wygląda na to, że piłkarze obu drużyn kumulują energię na ostatni szturm.

2
1
2
2
2
72'

Roma. Schodzi: Cengiz Under. Wchodzi: Diego Perotti.

Cengiz Under #17
3
3
2
3
3
72'
70'
69'

Juan Jesus dopadł do bezpańskiej piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Akrobatyczne uderzenie defensora, jednak tym razem poza światło bramki i Emiliano Viviano miał wolne.

1
1
1
2
1
65'

Trwa zacięta walka w Rzymie!

1
1
2
2
1
65'

Lorenzo Pellegrini mógłby już sobie dać spokój. Coraz gorsze uderzenia oddaje pomocnik z Rzymu.

2
2
2
1
2
62'
60'

Niebawem trenerzy dokonają pierwszej zmiany w swoich zespołach. Eusebio Di Francesco i Marco Giampaolo potrzebują na boisku zawodnika, który przerwie wielką niemoc strzelecką.

2
1
2
1
1
57'

Żółtą kartkę za faul na Gastonie Ramirezie otrzymał Aleksandar Kolarov.

2
1
1
2
2
57'

Radja Nainggolan próbował przedostać się w pole karne przyjezdnych. Sampdoria zagrodziła Belgowi drogę do bramki Emiliano Viviano. Stephan El Shaarawy jeszcze powalczył i Roma miała przynajmniej korner.

1
1
1
1
1
55'

Lorenzo Pellegrini strzelił, Emiliano Viviano obronił. Bramkarze są w transie, po przerwie przede wszystkim golkiper Sampdorii przyciąga piłkę jak magnes metale.

1
2
1
1
1
52'

Gianluca Caprari był przekonany, że sędzia gwizdnie faul, jednak Luca Banti kazał dublerowi Fabio Quagliarelli ekspresowo podnieść się z boiska.

1
1
1
1
1
49'

Emiliano Viviano! Intuicyjna interwencja bramkarza Sampdorii po strzale Cengiza Undera. Nadbiegł jeszcze Stephan El Shaarawy, jednak nie zdołał dobić piłki do bramki. Kapitalnie zareagował Matias Silvestre.

1
1
1
1
1
48'

Po przerwie drużyny ruszają do ataku z nowymi pomysłami. Trenerzy żyli meczem w pierwszej połowie, więc pewnie mieli dużo do przekazania podopiecznym.

3
3
3
3
3
46'

1
44'

Koncert bramkarzy w Rzymie! Alisson wygrał pojedynek sam na sam z Gianlucą Caprarim. Po pierwszej, udanej interwencji podniósł się na równe nogi i zatrzymał również dobitkę napastnika Sampdorii.

3
2
1
1
1
40'

Emiliano Viviano wszedł w pozytywny trans i obronił nogami strzał Stephana El Shaarawego. W kwadransie przed przerwą wreszcie zorganizowała się do ataku Roma.

3
2
2
2
3
39'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Alessandro Florenzi!

Złe uderzenie z rzutu karnego i Roma nie wykorzystała ogromnej szansy na zdobycie gola. Emiliano Viviano wyczuł intencję strzelca i popisał się interwencją!

6
10
6
4
4
38'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Bartosz Bereszyński. Rzut karny dla Romy sprokurowany przez Polaka, który próbował zablokować uderzenie.

3
3
3
4
13
37'

Lorenzo Pellegrini chyba najbardziej widoczny w ofensywie Romy, a przecież teoretycznie powinni być tam aktywni Edin Dzeko, Stephan El Shaarawy i Cengiz Under.

3
3
2
2
2
35'

Nie do złamania jest Duvan Zapata na połowie Giallorossich. Ciekawe, czy w drugiej połowie będzie w stanie pracować z takim samym zaangażowaniem i zadziornością.

2
2
2
2
2
33'

Kostas Manolas wpakował piłkę do bramki przyjezdnych, ale nawet on sam nie miał wątpliwości, że ze spalonego. Gol nie został oczywiście uznany.

2
2
2
2
2
30'

Lorenzo Pellegrini wyskoczył do dośrodkowania Aleksandara Kolarova. Zabrakło dokładności temu duetowi i Włoch główkował w momencie opadania obok bramki Sampdorii.

2
2
2
2
2
28'

To już cała kanonada Duvana Zapaty. Próba trzecia najgroźniejsza. Napastnik Sampdorii przymierzył z ostrego kąta i rzymian ratowała ostatnia instancja czyli Alisson!

3
2
2
2
2
27'

Dla odmiany przestraszył się Duvan Zapata wejścia w szenastkę przeciwnika. Zwolnił i strzelił z 20. metra prosto w dobrze ustawionego Alissona. Taka próba nie zaszkodzi Brazylijczykowi.

2
2
2
2
2
24'

Przytomnie zorganizował się do rajdu w pole karne Duvan Zapata i wszystko wyglądało dobrze dopóki Kolumbijczyk nie musiał oddać strzału. Próba napastnika Sampdorii anemiczna i daleko od bramki.

2
2
2
2
2
22'

Eusebio Di Francesco jest zdenerwowany tym co widzi na murawie. Swoje głośne uwagi kieruje pod adresem piłkarzy ofensywnych Romy.

2
2
2
2
2
20'

Może się podobać początek pojedynku w wykonaniu zespołu z Genui. Nie podoba się jednak gospodarzom i teraz to oni zepchnęli przeciwnika we własne pole karne.

2
2
2
2
2
17'

Aż cztery dośrodkowania z narożnika boiska. Te trzecie wybił głęboko cofnięty Edin Dzeko, tyle że prosto pod nogi Edgara Barreto. Płaskie uderzenie pomocnika odbiło się rykoszetem i ominęło bramkę rzymian.

2
2
2
2
2
16'

Nie przestraszył się Radji Nainggolana Bartosz Bereszyński i obił piłkę o nogi Belga. W efekcie Sampdoria miała szansę na zaskoczenie wicemistrza Włoch z rzutu rożnego.

4
2
2
2
2
13'

Giallorossi w posiadaniu piłki i starają się znaleźć miejsce do oddania strzału na bramkę Emiliano Viviano. Obrona z Bartoszem Bereszyńskim przesuwa się zdyscyplinowana.

4
2
2
3
2
10'

Starają się atakować piłkarze obu klubów. Sampdoria rozpoczęła odważnie, tak jakby grała na własnym stadionie, ale również Roma odpowiada akcjami oskrzydlającymi.

3
3
2
2
2
8'

Festiwal stałych fragmentów w Rzymie. Gaston Ramirez sprawdził czujność Alissona uderzeniem z rzutu wolnego. Brazylijczyk jest skoncentrowany i spokojnie złapał piłkę po próbie Urugwajczyka.

2
2
2
2
2
5'

Bartosz Bereszyński zablokował dośrodkowanie Alesandara Kolarova z lewego skrzydła. Rzymianie mieli jeszcze korner, po którym z powodzeniem interweniowali obrońcy Sampdorii.

5
2
2
2
3
4'

Do oddania strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego szykował się Gianluca Caprari. Sampdoria w tym meczu bez Fabio Quagliarelli w podstawowym składzie. Najlepszy napastnik przyjezdnych doznał urazu mięśniowego w poprzednim meczu z Romą.

2
2
3
2
2
3'

Nie boi się zaatakować na początku meczu Sampdoria. W narożniku boiska Duvan Zapata obił piłkę o nogi defensora i wywalczył korner dla przyjezdnych.

3
3
2
2
3
20:23

Dziura w siatce i trzeba interweniować z taśmą w dłoni. Na początek meczu przyjdzie kibicom jeszcze chwilę poczekać.