90'

Doliczone 4 minuty.

89'

Gol! Strzelił Wayne Rooney.

Man Utd jeszcze walczy! Pięknie z dystansu przymierzył Rooney i piłka poleciała idealnie pod poprzeczkę. Demirel nic nie mógł poradzić.

Manchester United
1
1
86'

Fenerbahce. Schodzi: Moussa Sow. Wchodzi: Ismail Koybasi.

85'

Mądrze i z niesamowitą konsekwencją grają Turcy. Ich kontry są dużo groźniejsze niż akcje wyprowadzane przez MU.

1
78'

Sporo szczęścia miały Czerwone Diabły, bo Emmanuel Emenike minimalnie spóźnił się do piłki po dośrodkowaniu Lensa, a uderzałby z 5 metrów.

2
75'

Mocny płaski strzał oddał teraz Emmanuel Emenike i David de Gea interweniował na raty.

1
2
73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Juan Mata.

1
72'

Beznadziejny strzał Ibrahimovicia z rzutu wolnego z 30 metrów - wprost w mur obrońców.

2
71'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Martin Skrtel.

1
69'

Powinno być 3:0! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Emmanuel Emenike przegrał pojedynek sam na sam z De Geą!

1
1
66'

Strasznie bezzębni w ataku są dzisiaj Anglicy. Nie mają problemu z płynnym rozegraniem akcji, ale ostatnie podanie i wykończenie nie są ich mocną stroną.

1
1
62'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Volkan Sen.

59'

Gol! Strzelił Jeremain Lens.

2:0! Perfekcyjny strzał z rzutu wolnego oddał Lens, piłka przeleciała nad murem i wpadła do siatki przy słupku. De Gea nawet nie drgnął!

1
57'

Juan Mata dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym, oddał natychmiastowy strzał z ostrego kąta, ale chybił o ponad metr.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Alper Potuk.

55'

Anthony Martial dośrodkował z lewego skrzydła do Rooneya, ten uderzył jednak niecelnie. Bardzo mało strzałów oddaje Manchester United, a czas mija nieubłaganie.

50'

Od początku drugiej części Czerwone Diabły długo utrzymują się przy piłce i wymieniają mnóstwo podań.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+1'

Niepewnie gra obrona MU. Alper Potuk dośrodkował z prawego skrzydła do Sowa, ten był nieszczelnie kryty, lecz na szczęście dla gości główkował niecelnie.

45+1'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Ibrahimovicia w kierunku Martiala i piłkę złapał Volkan Demirel.

45'

Doliczone 3 minuty.

43'

Żółtą kartkę za przepychanki otrzymał Volkan Demirel.

42'

Goście wyszli z groźną kontrą, ale kluczowe prostopadłe podanie w pole karne zostało przecięte.

38'

Rośnie przewaga Manchesteru United, choć nadal mało jest groźnych strzałów.

34'

Teraz mogło być 1:1! Marcus Rashford zamarkował dośrodkowanie, tymczasem uderzył z ostrego kąta i z kłopotami odbił piłkę Volkan Demirel, którego musiał jeszcze asekurować Sener Ozbayrakli.

33'

Czas mija, a z optycznej przewagi Czerwonych Diabłów nadal nie wynika nic konkretnego. Ekipa Fenerbahce czyha na kontry.

29'

Kontuzjowany Paul Pogba opuścił boisko. Za chwilę pierwsza zmiana w Man Utd.

1
27'

Jeremain Lens przeciął dośrodkowanie Darmiana z prawego skrzydła.

24'

Jeremain Lens zamknął dośrodkowanie Sena z głębi pola, główkował jednak obok słupka.

23'

Anemiczny płaski strzał z dystansu Pogby i piłkę złapał Volkan Demirel.

21'

Anthony Martial kapitalnie podał do Rooneya i ten miałby sytuację sam na sam z bramkarzem, gdyby nie zaliczył fatalnego przyjęcia piłki. To ułatwiło interwencję Skrtelowi.

18'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ander Herrera.

17'

Manchester United próbuje atakować, ale na razie stwarzanie sytuacji przychodzi mu z wielkim trudem.

13'

Z rzutu wolnego dobrze dośrodkował Jeremain Lens, ale niekryty Souza główkował niecelnie.

12'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Morgan Schneiderlin.

10'

Płasko z dystansu uderzył Marcus Rashford, ale piłka minęła słupek w sporej odległości.

7'

Zbyt krótka centra Herrery z rzutu wolnego i Turcy oddalili zagrożenie.

5'

Czerwone Diabły na razie oszołomione. Trudno się dziwić, bramkę Sowa będą chyba pokazywać wszystkie telewizje świata.

2'

Gol! Strzelił Moussa Sow. Asystował mu Hasan Ali Kaldirim.

NIEPRAWDOPODOBNY gol! Sow zamknął dośrodkowanie Kaldirima z lewego skrzydła, oddając fantastyczny strzał przewrotką z 14 metrów. Chyba nikt na stadionie nie wierzył, że to może wpaść, ale piłka poleciała pod poprzeczkę i De Gea bez szans!