Bundesliga: 9. kolejka
29 paź 2016 15:30
90+4'

W ostatnich sekundach szansę miał Gerhardt po rzucie wolnym, ale Leno na spółkę z obrońcami zdołali go powstrzymać.

90'

Trzy minuty doliczone do II połowy.

89'

Wolfsburg całkowicie stracił rezon. Zawodnicy wydają się zrezygnowani.

87'

Wolfsburg. Schodzi: Paul Seguin. Wchodzi: Borja Mayoral.

83'

Gol! Strzelił Tin Jedvaj. Bayer na prowadzeniu! Po sporym zamieszaniu w polu karnym piłka spadła pod nogi Jedvaja, który nie miał problemów z wygraniem pojedynku z Benaglio.

Bayer 04 Leverkusen
81'

Zamieszanie pod bramką Wolfsburga i mogło być groźnie! Bayer wyraźnie idzie za ciosem.

79'

Gol! Strzelił Admir Mehmedi. Asystował mu Wendell. Wyrównanie! Przed bramkę zagrał Wendell, gdzie Mehmedi uwolnił się spod opieki obrońców i pewnym strzałem pokonał bezradnego Benaglio.

77'

Kontuzji doznał Bender i konieczna będzie zmiana.

15:02

Wolfsburg w przypadku zwycięstwa wydobędzie się ze strefy spadkowej.

73'

Wciąż nie udają się akcje ofensywne piłkarzom Bayeru.

72'

Żółtą kartkę otrzymał Wendell.

70'

Bayer. Schodzi: Charles Aranguiz. Wchodzi: Kai Havertz.

70'

Mehmedi zdecydował się strzelać z ostrego kąta. To nie miało szans powodzenia.

67'

Dobrze popracował teraz w obronie Błaszczykowski i przerwał groźną akcję Bayeru.

1
65'

Żółtą kartkę otrzymał Lars Bender.

65'

Sprytnie i szybko wykonany rzut wolny przez Aptekarzy, ale nie wynikło z tego zagrożenie dla Benaglio.

62'

Brandt znalazł się w polu karnym i miał nieco przestrzeni, jednak jego podanie przed bramkę pozostawiało sporo do życzenia.

61'

Dośrodkowanie Rodrigueza z rzutu wolnego bez trudu wyłapał Bernd Leno.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Admir Mehmedi.

1
57'

Mocny strzał Jedvaja z dystansu, ale piłka przeszła nad poprzeczką bramki Benaglio.

52'

Wciąż biją głową w mur zawodnicy Bayeru. Nie najlepiej wygląda gra przyjezdnych.

50'

Kampl miał niezłą pozycję strzelecką w polu karnym, ale wyraźnie chybił.

46'

Początek II połowy.

44'

Teraz po rzucie rożnym z bliska głową strzelał Hernandez, ale nie trafił w światło bramki. To była wyborna szansa dla Bayeru!

43'

Mają problemy ze stworzeniem klarownej sytuacji pod bramką Benaglio zawodnicy Bayeru. Ewentualna porażka może poskutkować zwolnieniem trenera Rogera Schmidta.

39'

Niezbyt groźny dla Benaglio strzał oddał Javi Hernandez.

37'

Gol! Strzelił Maximilian Arnold. Asystował mu Daniel Caligiuri. 1:0 dla Wolfsburga! Caligiuri z prawego skrzydła dośrodkował przed bramkę, gdzie Arnold uprzedził obrońców i mocnym strzałem pokonał Leno.

33'

Kolejne ostre zagranie. Tym razem Draxler bezpardonowo potraktował Jedvaja.

1
30'

Wendell doznał urazu i musiał opuścić boisko.

28'

Mario Gomez wpadł w pole karne, minął trzech obrońców i Benaglio, po czym z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę.

1
24'

Tempo meczu może podobać się kibicom. Obie drużyny próbują atakować.

21'

Wzorowy kontratak Wolfsburga, który fatalnym strzałem zakończył Daniel Caligiuri.

19'

Ależ strzał Wendella z narożnika pola karnego! Brazylijczyk przymierzył technicznie i ostemplował słupek bramki Wolfsburga!

17'

Świetna interwencja Jedvaja we własnym polu karnym. Dobrze zapowiadał się kontratak Bayeru.

14'

Aktywny Kampl dośrodkował przed bramkę na głowę Chicharito. Ten trącił piłkę, ale trafił wprost w Benaglio.

11'

Kampl wpadł w pole karne i oddał strzał, który przyblokowali obrońcy Wolfsburga. Nieźle prezentują się Aptekarze.

10'

Techniczny strzał Kampla sprzed pola karnego. Słoweniec uderzył zdecydowanie zbyt lekko dla Benaglio.

10'

Świetne dośrodkowanie Błaszczykowskiego w pole karne. Gomez doszedł do piłki, jednak nie zdołał oddać strzału.

8'

Wolfsburg. Schodzi: Robin Knoche. Wchodzi: Hendrik Hansen.

wchodzi Wchodzi
Hendrik Hansen #17
schodzi Schodzi
7'

Ogromne zamieszaniu w polu karnym Wolfsburga po mocnym wstrzeleniu piłki przez Brandta. Benaglio na raty zdołał zażegnać niebezpieczeństwo.

5'

Knoche doznał urazu i udał się do szatni. Konieczna będzie zmiana.

3'

Sporo ostrej gry w pierwszych minutach rywalizacji.

15:02

O posadę walczą obaj trenerzy: tymczasowy szkoleniowiec VfL Valerien Ismael oraz opiekun Bayeru Roger Schmidt.

15:02

W Wolfsburgu zmierzą się zespoły przeżywające kryzys. Wilki zajmują 16. miejsce w tabeli, a Bayer jest 11. i w trakcie tygodnia odpadł z Pucharu Niemiec w rywalizacji z III-ligowcem.