Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Feruga.

Podbeskidzie Bielsko-Biała
90+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Oliver Praznovsky. To efekt faulu na bramkarzu Podbeskidzia.

90'

Doliczone 4 minuty.

87'

Lebedyński podał w polu karnym do Mandrysza, ale ten źle przyjął piłkę i posłał ją centymetry obok słupka. Do końca przeszkadzał mu jeszcze Lis.

86'

Damian Jakubik ograł Pielorza, oddał niezły strzał, ale zabrakło nieco precyzji.

83'

Mogło być 0:3! Po dośrodkowaniu Czerwińskiego z prawego skrzydła źle interweniował Jozef Piacek i piłka minęła słupek o centymetry.

83'

Gospodarze grają bez pomysłu, trudno raczej zakładać, że zdobędą w tym meczu jakieś punkty.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Alan Czerwiński.

78'

Po kontrataku Foszmańczyk powinien strzelać z ostrego kąta, zamiast tego zdecydował się na podanie do tyłu i gospodarze wyszli z opresji.

75'

Jeszcze jedna świetna interwencja Lisa - tym razem po soczystym strzale Mandrysza!

75'

Mateusz Lis przytomnie obronił płaski strzał Foszmańczyka z 14 metrów.

71'

Gol! Strzelił Tomasz Foszmańczyk.

0:2! Gospodarze źle przerwali akcję oskrzydlającą GKS i Foszmańczyk trafił do siatki precyzyjnym uderzeniem przy dalszym słupku.

69'

Łukasz Sierpina wbiegł w pole karne, jednak zbyt długo zwlekał z podaniem. Jeszcze padł na boisko, ale o faulu nie mogło być mowy.

66'

Groźna kontra GKS, Andreja Prokić wpadł w pole karne, ale za późno dogrywał do kolegów i piłkę złapał Mateusz Lis.

65'

Zablokowane płaskie dośrodkowanie Sierpiny spod końcowej linii.

63'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Tomasz Podgórski.

62'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

59'

Świetny strzał Demjana z półobrotu i katowiczan uratował słupek!

59'

Mateusz Kamiński przeciął prostopadłe podanie do Demjana.

57'

Żółtą kartkę otrzymał Bartłomiej Kalinkowski.

56'

Alan Czerwiński egzekwował rzut wolny z narożnika boiska, uderzył jednak w mur obrońców.

55'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Łukasz Sierpina.

55'

Podbeskidzie jest całkowicie zagubione, a GKS próbuje to wykorzystać.

52'

Po strzale Mandrysza z 10 metrów Mateusz Lis sparował piłkę na poprzeczkę! Mogło być 0:2!

46'

Gol! Strzelił Oliver Praznovsky.

GKS na prowadzeniu! Po wrzucie z autu gospodarze przysnęli w tyłach i piłkę do siatki skierował Praznovsky.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczona 1 minuta.

45'

Po strzale głową Goncerza piłka poleciała nad poprzeczką.

44'

Paweł Mandrysz stanął oko w oko z Lisem, jednak bramkarz Podbeskidzia dobrze skrócił kąt i utrudnił rywalowi oddanie strzału. Ten ostatecznie nie trafił w bramkę.

41'

Teraz gospodarze kompletnie się pogubili, Grzegorz Goncerz dograł z prawego skrzydła do Foszmańczyka, ten uderzał wślizgiem z 10 metrów, ale chybił!

40'

Andreja Prokić ruszył do prostopadłego podania, ale z bramki wyszedł Mateusz Lis i w ostaniej chwili zdążył z interwencją.

37'

Fatalnie z rzutu wolnego dośrodkował Alan Czerwiński i gospodarze łatwo oddalili zagrożenie.

33'

Mocno z ostrego kąta uderzył Damian Chmiel i Sebastian Nowak interweniował z kłopotami.

32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Andreja Prokić.

31'

Łukasz Sierpina zagrał na 17. metr do Demjana, ten stał jednak tyłem do bramki i nie miał możliwości oddania strzału.

29'

Gra się wyrównała, Podbeskidzie zniwelowało przewagę katowiczan i teraz samo próbuje atakować.

25'

Damian Chmiel zamknął w polu karnym płaską centrę, oddał natychmiastowy strzał, ale posłał piłkę obok słupka, a to była bardzo dobra okazja.

24'

Bardzo niecelnie sprzed pola karnego strzelił Robert Demjan.

23'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Michał Janota i piłkę złapał bramkarz GKS.

22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Oliver Praznovsky.

18'

GKS wciąż przeważa, gospodarze grają na razie bardzo słabo.

14'

Dawid Abramowicz zamknął dośrodkowanie Zejdlera z rzutu wolnego, ale główkował z kilku metrów nad poprzeczką.