Guingamp. Schodzi: Mustapha Diallo. Wchodzi: Brou Angoua.

Guingamp. Schodzi: Marcus Coco. Wchodzi: Nill de Pauw.

Marcus Coco #24
80'

Gospodarze nie poddają się, dążą do zdobycia co najmniej honorowego gola.

77'

Gol! Strzelił Younousse Sankhare. Asystował mu Thibault Giresse. To jest nokaut! Dośrodkowanie z prawej strony Giresse i piłkę głową w bramce umieścił Sankhare!

Younousse Sankhare #13
EA Guingamp
Asysta:
Thibault Giresse #26
76'

Guingamp. Schodzi: Ludovic Blas. Wchodzi: Julien Cardy.

Julien Cardy #8
Ludovic Blas #21
73'

Gol! Strzelił Jimmy Briand. Asystował mu Thibault Giresse. Ależ bramka! Giresse wpadł z piłką w pole karne podał do Brianda, a ten z pięciu metrów PIĘTĄ podwyższył prowadzenie Guingamp!

EA Guingamp
Asysta:
71'

Rennes. Schodzi: Mexer. Wchodzi: Ludovic Baal.

Mexer #4
71'

Piłkarze Guingamp rozgrywają piłkę na połowie Rennes. Prowadzenie dało gościom dużo pewności siebie.

69'

Obraz meczu nie uległ zmianie. Wciąż w ataku gospodarze, jednak gracze gości bronią się z jeszcze większą determinacją.

65'

Rennes. Schodzi: Romain Danze. Wchodzi: Mehdi Zeffane.

63'

Goście wyszli na prowadzenie! Po dośrodkowaniu z lewej strony napastnik Guingamp nie sięgnął piłki, ale wślizgiem do siatki skierował ją Diallo. Bramkarz Rennes wybił futbolówkę, ale uczynił to już za linią bramkową!

EA Guingamp
62'

...szans szukają w kontrach. Przed momentem groźnie z dystansu uderzył Blas, Costil wybił piłkę na róg!

62'

Optyczna przewaga gospodarzy. Jednak piłkarze Guingamp dobrze się bronią i...

59'

Ładne dogranie do Sio, który uderzył z woleja, ale wyraźnie przestrzelił.

57'

Kamil Grosicki z rzutu wolnego uderzył w mur. Polak strzelał z ok. 17 metrów.

56'

Żółtą kartkę otrzymał Christophe Kerbrat za faul tuż przed polem karnym.

Christophe Kerbrat #29
EA Guingamp
52'

Z linii bramkowej piłkę wybił obrońca gości! Dośrodkowanie z rogu i strzał jednego z graczy gospodarzy.

51'

Loessl popisał się świetną interwencją po strzale głową Sio!

48'

Szybciej w drugiej połowie zaczęli grać piłkarze Rennes.

46'

Rennes. Schodzi: Yoann Gourcuff. Wchodzi: Jeremie Boga.

46'

Gramy po przerwie.

45'

Doliczona została minuta.

44'

Dogranie do Grosickiego, który w polu karnym został zatrzymany.

42'

Gra toczy się głównie w środku pola. Przed przerwą goli już raczej nie zobaczymy.

38'

Dogranie w pole karne do Kamila Grosickiego, ale zbyt mocne i piłkę przejął Loessl.

36'

Armand ostro potraktowany przez rywala. Zawodnik gospodarzy został kopnięty w kostkę i przez chwilę dochodził do siebie.

33'

Jest odpowiedź gości! Świetne dogranie do Brianda, który wpadł z piłką w pole karne, ale świetnie obronił Costil.

29'

W końcu groźnie pod jedną z bramek. Do piłki doszedł Danze, jednak bramkarz gości odbił piłkę!

24'

Wciąż piłkarzom brakuje zdecydowania w decydujących momentach. Tempo gry nieznacznie wzrosło.

20'

Niewiele dzieje się pod bramkami. Wszystkie dośrodkowania padają łupem golkiperów, którzy póki co grają bezbłędnie.

18'

Żółtą kartkę otrzymał Mustapha Diallo.

EA Guingamp
14'

Sporo biegania, ale jedynie w środku pola. Zespoły nie potrafią stworzyć sobie klarownej okazji.

11'

Diagne starał się wrzucić piłkę za plecy zbyt wysuniętego bramkarza, ale strzelił bardzo niecelnie.

7'

Giresse dośrodkował z rzutu wolnego, jednak kopnął piłkę zbyt wysoko i żaden z jego partnerów nie mógł do niej dojść.