Juventus FC. Schodzi: Andrea Cambiaso. Wchodzi: Lorenzo Anghele.

1
84'

Juventus FC. Schodzi: Federico Gatti. Wchodzi: Danilo.

83'

Była szansa na poprawienie wyniku przez Hellas Werona, jednak Michale Di Gregorio popisał się rewelacyjną interwencją!

82'

Hellas Werona ma problem z przeprowadzeniem niebezpiecznego ataku zakończonego strzałem celnym.

1
80'

Michele Di Gregorio pracuje na zachowanie czystego konta i poradził sobie z wyłapaniem dośrodkowania z rzutu rożnego.

1
77'

Juventus FC. Schodzi: Nicolo Savona. Wchodzi: Pierre Kalulu.

Nicolo Savona #37
77'

Juventus FC. Schodzi: Juan Cabal. Wchodzi: Jonas Rouhi.

Jonas Rouhi #40
Juan Cabal #32
75'

Już tylko kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu.

73'

Juan Cabal ustawił się w odpowiednim miejscu własnego pola karnego i poradził sobie z groźnym dośrodkowaniem. Była też szansa na przeprowadzenie kontrataku, jednak nie wykorzystał jej Kenan Yildiz.

70'

Przerwa na picie.

68'

Juventus FC. Schodzi: Samuel Mbangula. Wchodzi: Douglas Luiz.

Samuel Mbangula #51
66'

Gospodarze nie mają nic do stracenia i po zmianach personalnych próbują chociaż raz pokonać Michele Di Gregorio. Z kolei Juventus chce zachować czyste konto po raz drugi w sezonie.

64'

Hellas Werona. Schodzi: Darko Lazović. Wchodzi: Abdou Harroui.

Abdou Harroui #18
60'

Pozostało zaledwie pół godziny grania.

59'

Poradzili sobie gospodarze w obronie, a zanosiło się na kolejne uderzenie w kierunku ich bramki. Lorenzo Montipo mógł gratulować wygranego pojedynku w powietrzu jednemu z kompanów.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Ondrej Duda za ostre przewinienie.

2
56'

Hellas Werona. Schodzi: Giangiacomo Magnani. Wchodzi: Faride Alidou.

Faride Alidou #29
1
56'

Hellas Werona. Schodzi: Daniel Mosquera. Wchodzi: Casper Tengstedt.

Casper Tengstedt #11
Daniel Mosquera #35
2
56'

Hellas Werona. Schodzi: Dailon Livramento. Wchodzi: Martin Frese.

Martin Frese #3
Dailon Livramento #14
1
53'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović.

W 53. minucie Dusan Vlahović w zasadzie rozwiał ostatnie wątpliwości. Serb pokonał Lorenzo Montipo po raz drugi i tym razem zrobił to z rzutu karnego. Napastnik Juventusu posłał piłkę w innym narożnik niż ten wybrany przez golkipera. Jedenastka została przyznana gościom za faul Jacksona Tchatchoui na Samuela Mbanguli.

2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Jackson Tchatchoua za sprokurowanie rzutu karnego.

Jackson Tchatchoua #38
2
52'

Jackson Tchatchoua zachował się nieostrożnie we własnym polu karnym i sfaulował Samuela Mbangulę. Jedenastka!

2
48'

Nie przebierał w środkach Juan Cabal, jednak ponownie ostre przewinienie nie zostało wycenione przez sędziego na napomnienie żółtym kartonikiem.

1
47'

W przerwie jeszcze bez zmian personalnych.

1
czas Druga połowa
komentarz

Wyraźna zaliczka Juventusu.

komentarz

Drużyna z Stadio Marcantonio Bentegodi w Weronie ma dwubramkową stratę do przeciwnika.

komentarz

Czekamy na emocje po przerwie.

1
komentarz

Juventus już na dwubramkowym prowadzeniu.

1
Czy Hellas Werona wyrówna po przerwie?
Tak
Nie
komentarz

Pierwsza połowa meczu zakończona i Bianconeri są po niej na dwubramkowym prowadzeniu. Nie zanosi się na niespodziankę w wydaniu zespołu Pawła Dawidowicza.

1
45'

Doliczone trzy minuty.

41'

Ostatnie ataki w pierwszej połowie spotkania.

39'

Gol! Strzelił Nicolo Savona. Asystował mu Samuel Mbangula.

Thiago Motta jest coraz bardziej zadowolony z postawy zespołu z Turynu, który w 39. minucie zdążył podwyższyć prowadzenie na 2:0. Nicolo Savona tym razem zrobił wszystko w odpowiednim tempie i sprytnym strzałem pokonał Lorenzo Montipo po dośrodkowaniu Samuela Mbanguli. Rośnie zaliczka Bianconerich!

Juventus FC
Asysta:
1
2
35'

Zdenerwował się Tomas Suslov na połowie Bianconerich, jednak nie przekuł swoich emocji w wyrównanie. Kopnięta przez niego piłka zatrzymała się na obrońca Hellasu Werona.

1
30'

Po dwóch kwadransach dwubramkowe prowadzenie Bianconerich.

28'

Gol! Strzelił Dusan Vlahović. Asystował mu Kenan Yildiz.

Obrona Hellasu skapitulowała i wszystko wydarzyło się zgodnie z przepisami piłkarskimi. Dusan Vlahović dostał podanie od Kenana Yildiza i wypracował sobie miejsce do oddania strzału na 1:0 w gąszczu gospodarzy. Krótka akcja bramkowa Juventusu wynikła ze straty piłki przez Hellas na własnej połowie boiska. Próbował jeszcze ugasić pożar Paweł Dawidowicz, ale spóźnił się tak samo jak inni gracze.

23'

W 23. minucie na moment zadrżeli kibice z Werony, ponieważ piłka znalazła się w bramce Hellasu. Strzelał Nicolo Savona, jednak w momencie dośrodkowania znajdował się na zdecydowanym spalonym. Lorenzo Montipo od razu podniósł rękę i pomógł sędziemu asystentowi w podjęciu decyzji.

21'

Juventus przejął inicjatywę i utrzymuje się coraz dłużej w posiadaniu piłki. To oznacza, że Paweł Dawidowicz i spółka muszą wytrwale popracować w obronie.

2
19'

Przez moment zanosiło się na przyznanie gościom rzutu karnego. Tylko przez moment, ponieważ sędzia Antonio Giua nie pozostawił swoim gestem wątpliwości.

1
18'

Juventus odpowiedział w 18. minucie uderzeniem Manuela Locatellego i piłka została sparowana na rzut rożny przez Lorenzo Montipo.

1
15'

Bezbramkowy kwadrans meczu.

1
1
14'

Hellas nie zamierza chować się przed przeciwnikami, a niesiony dopingiem z trybun Stadio Marcantonio Bentegodi również zaatakował. W 14. minucie zapachniało golem dla zespołu Paolo Zanettego, jednak Michele Di Gregorio nie dał się pokonać strzałem Daniela Mosquery. Skończyło się na poważnym ostrzeżeniu dla Bianconerich.

13'

Ondrej Duda pokazał się w ataku Hellasu Werona i starał się stworzyć przewagę w bocznym sektorze boiska. Poradzili sobie piłkarze Juventusu z powstrzymaniem Słowaka znanego z występów w Legii Warszawa.

10'

Pierwsza interwencja w meczu Lorenzo Montipo. Na razie po dośrodkowaniu, jednak zapowiada ona przejście Bianconerich do bardziej zdecydowanego atakowania.

6'

Raz jeszcze gospodarze niesieni dopingiem kibiców na wypełnionych trybunach. Pokazał się Tomas Suslov, którego akcja indywidualna nie zakończyła się oddaniem strzału.

2
4'

Pierwsza akcja zawodników Hellasu Werona, którzy są zbudowani udanym, poprzednim meczem. Ładnie wymienili podania podopieczni Paolo Zanettego, jednak na zakończenie zabrakło dokładnego dośrodkowania. W tych okolicznościach od bramki Michele Di Gregorio.