2
3
84'

Gol! Strzelił Kacper Łukasiak. Asystował mu Wahan Biczachczjan.

W 85. minucie Pogoń dołożyła jeszcze gola na 3:0! Piłka trafiła w środek pola karnego Korony do debiutanta, a ten zachował zimną krew i przymierzył w kierunku dalszego narożnika.

25
12
3
2
3
80'

Przerwa w grze spowodowana urazem Valentina Cojocaru.

1
1
3
78'

Blokowane dośrodkowanie w kierunku pola karnego Pogoni Szczecin.

1
1
77'

Niewiele wynika z rozegrań Korony Kielce na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Z kolei Pogoń Szczecin już chyba skoncentrowana na dowiezieniu pozytywnego wyniku do ostatniego gwizdka Marcina Szczerbowicza.

1
3
1
75'

Kacper Łukasiak spudłował strzałem zza linii pola karnego.

1
1
2
73'

Ponownie Valentin Cojocaru interweniował po dośrodkowaniu. Rumun coraz bliżej zachowania czystego konta na inaugurację sezonu.

7
2
2
1
71'

Była żółta kartka dla Mariusza Fornalczyka.

3
2
2
1
1
70'

Żółtą kartkę otrzymał Mariusz Fornalczyk za ostre przewinienie.

2
5
1
70'

Pozostało 20 minut podstawowego czasu. Pogoń Szczecin zaatakowała przed momentem na prawej stronie boiska, jednak pierwszy atak zakończył się przeciągniętym dośrodkowaniem, a drugi przewinieniem Mariusza Fornalczyka.

1
1
1
1
66'
64'

Wejdą kolejni zmiennicy Patryk Paryzek i Kacper Łukasiak.

1
1
62'

Korona Kielce jeszcze próbuje poprawić wynik i dodać sobie otuchy golem kontaktowym. Najgroźniejsza w ostatnich minutach była szarża Martina Remacle'a zakończona niebezpiecznym wstrzeleniem w pole bramkowe Valentina Cojocaru.

2
1
1
1
3
58'

18743 kibiców na trybunach.

4
3
3
1
3
56'

Piłka odbita rykoszetem po strzale Wahana Biczaczjana. Pofrunęła ona nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Xaviera Dziekońskiego i drużyna ze Szczecina musiała zadowolić się kornerem.

4
1
2
1
3
54'
53'
50'

Efthymis Koulouris nie hamuje. Dwa gole i 2:0!

7
2
1
47'

Gol! Strzelił Efthymis Koulouris.

Krótko po przerwie piłka znalazła się w bramce Korony i Pogoń prowadzi 2:0. Efthymis Koulouris pokonał Xaviera Dziekońskiego płaskim strzałem z rzutu karnego. Co prawda bramkarz kielczan ruszył w dobrym kierunku, ale nie zdołał dosięgnąć piłki. Jedenastka została przyznana Pogoni za zagranie ręką.

20
5
1
2
3
46'

komentarz

Pierwsza połowa zakończona skromnym prowadzeniem 1:0 Pogoni Szczecin. Do bramki kielczan przymierzył Efthymis Koulouris. Czekamy na emocje po zmianie stron.

6
2
2
2
3
45'

Doliczone dwie minuty.

5
1
44'

Na razie ekipa kapitana Grosickiego z zaliczką.

2
1
1
43'

Valentin Cojocaru interweniował na przedpolu po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

5
40'

Przed końcem pierwszej połowy spotkania Pogoń pozostaje w natarciu i miała dwie świetne szanse na dołożenie drugiego gola. Nie wykorzystali ich Efthymis Koulouris oraz Wahan Biczachczjan.

8
3
1
37'

Efthymis Koulouris z pierwszym golem dla Pogoni Szczecin w sezonie. Tak samo było w poprzednich rozgrywkach.

6
1
1
3
35'

Gol! Strzelił Efthymis Koulouris. Asystował mu Leonardo Koutris.

Na gola na 1:0 trzeba było poczekać do 35. minuty. W piłkarskim przeciąganiu liny na mocne przyspieszenie było stać Pogoń Szczecin na lewym skrzydle. Podanie trafiło do rozpędzonego Leonardo Koutrisa, który swoim dośrodkowaniem umożliwił oddanie strzału rodakowi. Eftyhymis Koulouris wyprzedził zdezorientowanych obrońców i pokonał z bliska Xaviera Dziekońskiego. Od tego momentu Portowcy są na prowadzeniu!

26
13
2
2
6
33'

Żółtą kartkę otrzymał Miłosz Strzeboński za faul na Adrianie Przyborku.

6
5
2
5
31'

Gra wznowiona i od razu ponownie przerwana z powodu urazu Wahana Biczachczjana.

3
2
2
3
3
29'

Picie.

3
6
1
1
27'

Dośrodkowanie Kamila Grosickiego zostało wybite do Alexandra Gorgona. Austriak miał sporo czasu na oddanie uderzenia z półwoleja. Niezła próba, jednak na posterunku czujnie Xavier Dziekoński!

3
2
1
1
3
26'

Nie dość, że uderzenie po wrzutce Dawida Błanika było niedokładne, to jeszcze dodatkowo strzelec był na spalonym. Niezmiennie bezbramkowo i bez jakiś nieziemskich emocji.

3
1
1
23'

Podanie prostopadłe Mariusza Fornalczyka w pobliże bramki Valentina Cojocaru. Przez moment zakotłowało się tam, ale drużyna z województwa świętokrzyskiego musiała zadowolić się wypracowaniem wrzutu z autu na wysokości pola karnego.

2
1
3
22'

Kartoniada na stadionie w Szczecinie.

1
21'

Nie można narzekać na brak uderzeń, chociaż jakość wielu z nich pozostawia trochę do życzenia. Linus Wahlqvist próbował pokonać Xaviera Dziekońskiego z kilkunastu metrów, jednak piłka przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
2
1
19'

Spokojne rozegranie z wykorzystaniem Xaviera Dziekońskiego. Kielczanie czują się coraz swobodniej przy Twardowskiego i zakończyli akcję płaskim uderzeniem Dawida Błanika.

2
2
3
17'

Piłka trafiła do Miłosza Strzebońskiego po zbyt krótkim wybiciu jej z pola karnego. Młodzieżowiec natychmiast zdecydował się na oddanie uderzenia, ale nie trafił w bramkę Valentina Cojocaru.

1
1
1
2
3
15'

Protestujący kibice Pogoni Szczecin rozpoczynają prowadzenie dopingu po milczącym kwadransie.

5
1
3
3
12'

Ponownie zaatakowali piłkarze Pogoni Szczecin. Krótkie oblężenie pola karnego zakończyło się płaskim kopnięciem piłki w dobrze ustawionego Xaviera Dziekońskiego.

4
1
1
2
9'

Żółtą kartkę otrzymał Fredrik Ulvestad za faul w polu karnym przeciwnika na Jewgieniju Szykawce.

5
3
2
2
7
9'

Żółtą kartkę otrzymał Hubert Zwozny za przewinienie na rozpędzającym się Kamilu Grosickim.

Hubert Zwozny #37
6
3
2
3
5
7'

W ostatnich minutach najgroźniejsze było uderzenie z dystansu Wahana Biczachczjana, ale reprezentantowi Armenii nie udało się dokręcić piłki w narożnik bramki.

4
4
4
3
4
4'

Początek spotkania ze wskazaniem na utrzymujących się w posiadaniu piłki podopiecznych Jensa Gustafssona. Po wstrzeleniu Kamila Grosickiego i niepewnej interwencji Xaviera Dziekońskiego była szansa na wpakowanie piłki do bramki przed Wahanem Biczachczjanem.

4
4
4
4
5
2'

Nie będzie problemu z rozpoznaniem zespołów na boisku. Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych strojach, a Korona Kielce na żółto z czerwonymi elementami.