(0:2)
Zakończony

Radomiak Radom

90+4'

Minimalnie niecelny strzał głową Komora, który w końcówce gra już jako napastnik.

6
3
2
2
3
90+4'
1
1
3
2
3
90+2'
90+2'
1
1
1
2
2
90'

Sędzia dolicza minimum 5 minut.

2
3
4
4
5
90'
4
4
2
3
4
89'

Dużo fauli, brzydkiej gry w ostatnich minutach.

1
1
3
1
3
88'

GKS w zasadzie nie schodzi z połowy przeciwnika. Radomiak przespał drugą połowę.

2
4
2
3
4
85'

Gol uznany!

12
2
2
5
7
84'
83'

VAR pewnie będzie to jeszcze sprawdzał, czy w początkowej fazie akcji nie było spalonego. Czekamy.

4
1
2
4
83'

Będą emocje w końcówce! Mateusz Marzec odpalił rakietę zza pola karnego. Trafił idealnie i Kikolski nie miał nic do powiedzenia!

9
4
3
3
3
82'

Bruno Jordao kopnął piłkę po gwizdku i momentalnie ujrzał za to żółtą kartkę.

3
82'
1
1
1
1
1
81'

GKS męczy się w ataku pozycyjnym, a Radomiak nie potrafi wyprowadzić kontry.

2
80'

Milewski długo składał się do strzału z dystansu, aż w końcu zarył butem w murawę i wyszło dość komicznie.

2
4
77'

Rzut wolny dla gospodarzy, ale Komor w trudnej sytuacji na dalszym słupku strzelił niecelnie.

3
1
1
2
77'
1
2
2
76'

Kwadrans do końca. GKS w ataku, ale niewiele z tego wynika.

2
1
2
1
74'
3
2
2
1
1
73'

W strzałach jest remis 12-12. Jakże statystyki potrafią kłamać, bo przecież GKS w zasadzie nie zagraża bramce rywala.

1
69'

Bez pomysłu GKS. Radomiak nie musi się wysilać w defensywie, a i tak bez problemów pilnuje dostępu do własnej bramki.

2
1
1
67'

Pomyłka Kikolskiego. Kopnął piłką w atakującego go Zrelaka. Na jego szczęście bez żadnych konsekwencji.

1
1
3
1
65'
16
3
1
1
64'
63'

Lekkie zamieszanie w polu karnym gości, jednak strzał Galana z ostrego kąta został zablokowany.

2
1
1
63'

Trudno powiedzieć, by Radomiak kontrolował boiskowe wydarzenia, ale GKS nie jest w stanie zdobyć bramki kontaktowej.

2
2
2
2
62'

Roberto Alves skiksował. Miał czas i miejsce przed polem karnym, lecz oddał bardzo niecelny strzał z woleja.

1
1
1
3
3
61'

Czy Cichocki faulował Galana? Sędzia pokazuje, że nie. Gra wznowiona od bramki.

10
5
2
2
59'

Galan potrzebuje pomocy medycznej. Mógł być w tej sytuacji zaatakowany nieprzepisowo. Jeśli tak było, to VAR na pewno się tym zajmie.

4
2
1
2
59'

Piękna akcja gospodarzy. Poklepali, Bergier dał świetną wcinkę w pole karne, Galan opanował piłkę na klatkę piersiową, ale został zablokowany w ostatniej chwili.

3
2
1
2
56'

Szansa dla GKS-u. Po dośrodkowaniu Galana z rzutu rożnego nad poprzeczką strzelał Komor. Niewiele zabrakło.

4
1
1
56'

Zablokowany strzał Milewskiego zza pola karnego. W porę doskoczyli rywale.

1
1
1
2
54'

Wasielewski oberwał łokciem od Grzesika. Kolejna kartka.

2
2
1
2
54'
1
4
3
5
53'

Faul taktyczny Vagnera Diasa. Borja Galan powalony na murawę. Sędzia jednak się pospieszył z decyzją, bo gospodarze utrzymali się przy piłce i mieli doskonałą okazję do kontry.

1
2
1
53'
1
2
8
8
9
52'

Ładna akcja gości. Ouattara miał sporo miejsca na prawym skrzydle, szukał Rochy w polu karnym, ale ten nie doszedł do strzału. Dobra interwencja Klemenza.

3
2
2
1
1
50'

Krótka przerwa. Lekki problem zgłosił Repka.

3
49'

Ależ blisko gospodarze. Świetna centra Komora na dalszy słupek, ale kompletnie niepilnowany Klemenz fatalnie pudłuje z kilku metrów.

3
2
1
47'

Wasielewski wrzucał miękko w pole karne, był na dalszym słupku Galan, jednak zabrakło mu precyzji. Ni to strzał, ni to strącenie piłki. Broni Kikolski.