2
2
1
komentarz

Reprezentacja Polski do lat 17 w mistrzostwach Europy rozgrywanych na Cyprze w drugim meczu zdobyła pierwszy punkt. Biało-Czerwoni 2:2 zremisowali ze Szwedami i zachowali szansę na wyjście z grupy.

13
4
3
90+4'

Strzał z ok. 17 metrów oddał Dziewiatowski, metr ponad bramką.

10
5
7
5
6
90+4'
8
90+2'

Po rzucie rożnym strzał Jaretega kapitalnie obronił Jeleń!

18
7
90+1'
2
90'

Zagramy jeszcze przez 5 minut.

10
5
2
2
89'

Szwedzi szukają zwycięskiej bramki. Polacy w dość głębokiej defensywie.

4
2
5
11
87'

Kolejny błąd arbitra, który tym razem przyznał rzut wolny Szwedom po faulu. Takowego jednak nie było.

1
1
5
10
16
85'

Szarżował Pietuszewski, obrońca rywali nie pozwolił naszemu zawodnikowi na wiele.

4
3
5
5
4
84'

Żadna z drużyn nie zamierza bronić remisu. Obie ekipy szukają wygranej w końcówce.

10
2
2
2
2
84'
A. Redkin #17
1
1
81'

Sytuacyjny strzał z pola karnego oddał Wróblewski. Piłka minęła bramkę Szwedów o dwa metry.

4
2
2
1
5
79'

Kontra Szwedów zakończona strzałem Redkina, którego strzał kapitalnie obronił Jeleń!

7
4
1
77'
B. Kriegler #16
J. Leszczynski #21
1
76'

Przerwa w grze. Jeden z Polaków potrzebuje pomocy. Złapały go skurcze.

4
3
74'

Staramy się atakować. Szwedzi w 2. części, poza zdobytym golem, nie są w stanie nam zagrozić.

1
1
71'

Dziewatowski po dograniu z kornera uderzył głową! Bramkarz nogą odbił piłkę i uratował Szwedów!

6
2
4
5
5
70'

Pietuszewski biegł z piłką, uderzył z ok. 18 metrów. Został w ostatnim momencie zablokowany.

1
1
1
1
70'

Polacy będą starali się pójść za ciosem. Szwedzi są świadomi, że na koniec czeka ich mecz z Włochami i teraz muszą zwyciężyć.

2
1
1
1
1
69'
L. Jareteg #7
F. Bozicevic #11
69'
N. Staykov #19
A. Andersson #9
1
67'

Gol! Strzelił M. Izunwanne. Asystował mu J. Adkonis. Dogranie z autu, Adkonis sprytnie ponad obrońcami, a Iznunwanne w sytuacji sam na sam na 2:2!

1
65'
I. Brzyski #19
Polska U-17
5
5
63'

Wróblewski wpadł w polu karnym na Dahlina, sędzia faulu nie widział i tym razem miał rację.

2
2
60'
M. Szczepaniak #7
1
1
60'
F. Baniowski #11
D. Mazurek #17
1
1
1
60'
M. Wroblewski #14
S. Gieroba #6
1
1
58'

Pietuszewski padł w polu karnym. Sędzia nic nie widział, a VAR? A VARu nie ma.

2
2
57'

Znowu musimy odrabiać straty. Nadzieja w tym, że po przerwie gramy dużo lepiej.

1
1
55'

Gol! Strzelił F. Bozicevic. Asystował mu N. Johnsson. Johnsson z dużą łatwością przedostał się w pole karne, zagrał wzdłuż pola bramkowego, a Bozicević z bliska trafił na 2:1.

11
53'

Pietuszewski zawinął "fałszem", bramkarz końcami palców zdołał wybić piłkę. Świetna próba Polaka.

1
1
1
52'

Pierwsza po przerwie próba Szwedów. Bez zagrożenia, a należy zaznaczyć, że Polacy w 2. części prezentują się dużo lepiej niż w premierowej.