Puchar Anglii: III runda, mecze powtórzone
14 sty 2020 21:05
90+3'

Dele Alli zagrywał wzdłuż niemal pustej bramki. Piłki nie miał kto wbić do siatki.

3
2
1
1
1
90+3'

Giovani Lo Celso leży na murawie po zderzeniu z rywalem.

4
2
1
3
2
90+2'

Ashley Fletcher zgrywał, a może uderzał. Piłka ostatecznie minęła cel.

1
1
90+1'

Japhet Tanganga dogrywał, akcję zamykać starał się Heung-Min Son, ale piłki do bramki nie zdołał wbić.

1
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
1
1
1
89'

Szybkie wyjście gospodarzy, po niewielkim zamieszaniu strzał Lameli został zablokowany.

1
1
1
1
88'

Eriksen uderzał z rzutu wolnego, ale bardzo źle kopnął w piłkę.

1
1
1
1
1
87'

Problemy ma Adam Clayton. Zawodnik gości powoli zbiera się z murawy.

2
1
1
1
2
85'
2
1
1
1
1
85'

Do uderzenia doszedł Howson, strzał został zablokowany. Będzie korner dla gości.

1
83'

Gol! Strzelił George Saville. Jeszcze może być ciekawie! Dalekie dogranie pod bramkę Tottenhamu. Źle zachował się Sanchez, który zgrał piłkę pod nogi Saville'a, a ten płaskim strzałem przy słupku zdobył gola. 2:1!

Middlesbrough
5
3
2
1
3
79'

Mejias zdołał odbić dogranie Eriksena, z którego wyszedł strzał. Zasłonięty bramkarz popisał się dobrym refleksem.

79'

Na strzał zdecydował się Heung-Min Son, piłka wyszła na rzut rożny.

1
1
1
1
1
78'
77'

Mocny strzał sprzed pola karnego oddał Saville, piłka otarła się o nogę obrońcy i poszybowała tuż obok bramki gospodarzy!

74'

Middlesbrough. Schodzi: Djed Spence. Wchodzi: Marcus Tavernier.

wchodzi Wchodzi
Marcus Tavernier #7
schodzi Schodzi
Djed Spence #29
72'

Do dogranie z rogu pięć metrów przed bramką doszedł Nmecha, uderzył jednak ponad poprzeczką.

1
69'

Tottenham szuka trzeciego trafienia i zamknięcia meczu na dwa zamki i łańcuch.

66'

Rzut rożny dla Middlesbrough. Wszystko skończyło się... kontrą Tottenhamu.

63'

Goście wysoko atakują gospodarzy. Przed momentem z boku pola karnego interweniować musiał Paulo Gazzaniga. Z problemami, ale skutecznie.

1
61'
komentarz

1
59'

Davinson Sanchez powinien spokojnie wybić piłkę z własnego pola karnego. Tymczasem omal nie pokonał własnego bramkarza.

57'

Middlesbrough. Schodzi: Ben Liddle. Wchodzi: George Saville.

Ben Liddle #37
1
54'

Lewis Wing uderzył z rzutu wolnego, bardzo dobrze w bramce zachował się Paulo Gazzaniga, który sparował piłkę na rzut rożny.

52'

Ryan Sessegnon przestrzelił z dwóch metrów! Zawodnik gospodarzy był na spalonym i gol zapewne i tak nie zostałby uznany.