6
5
6
85'

Wciąż bez okazji bramkowych. Do końca meczu już tylko pięć minut. Niewiele wskazuje na to, że coś się w tym spotkaniu jeszcze wydarzy.

4
2
3
4
3
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcelo Brozović.

6
5
6
5
5
80'

Kolejne minuty za nami. Teraz to Roma stara się kruszyć mediolański mur. Z niewielkim powodzeniem.

7
6
6
6
6
77'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Gianluca Mancini.

7
6
6
6
6
75'

Już tylko kwadrans do końca. Żadna z drużyn nie potrafi zepchnąć rywala pod jego bramkę.

10
8
7
5
5
72'
68'

Martinez sam na sam z bramkarzem, ale gola nie ma. Protestują fani Interu.

5
5
5
4
4
68'

AS Roma. Schodzi: Diego Perotti. Wchodzi: Edin Dzeko.

7
6
6
3
2
65'

Mogło być groźnie pod bramką gości, ale sędzia po niecelnym strzale przerwał grę dopatrując się spalonego.

7
5
5
5
5
65'

Rzut rożny w okolicach środka pola. Piłka jednak trafiła po chwili w... okolice środka pola.

4
4
4
1
1
62'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Valentino Lazaro.

3
4
4
3
3
61'

komentarz

59'

Niemal godzina za nami. Bez goli, wciąż czekamy na większe emocje.

5
4
4
4
4
56'

Roma pod bramką Interu, akcja jest rozgrywana jednak dość wolno.

4
3
3
3
3
52'

W polu karnym piłka dotarła do zawodnika Vecino, który był jednak na spalonym.

3
2
1
1
2
48'

Kombinacyjna akcja Interu. zagranie do Vecino, ale strzał kapitalnie odbił bramkarz. Gdyby próba była trochę mocniejsza.

6
4
3
3
4
48'

Wysoko stara się atakować rywala Roma. Póki co bez powodzenia. Aktywniejsi po przerwie są goście.

4
2
2
1
2
46'

Wracamy do meczu! Już mamy 10 minut opóźnienia.

1
45+3'

Sędzia uznał, że wcześniej gracz gospodarzy faulował. Upiekło się Romie.

3
1
1
2
45+2'
45+2'

Martinez wychodził sam naprzeciwko bramkarza i został przewrócony przez rywala. Co na to sędzia?

2
1
1
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
1
2
2
1
45'

Na bole narzeka Candreva. Będzie konieczna zmiana.

2
1
2
3
2
43'

Tragiczne zachowanie bramkarza gości. Lukaku do Brozovicia, ten jednak przestrzelił z dziesięciu metrów! Ależ to było pudło!

3
3
4
4
4
42'

Stefan de Vrij zderzył się z sędzia. Obaj padli na murawę. Będą guzy na głowie. Obaj pozbierali się jednak z boiska.

4
3
3
4
3
42'

Matias Vecino z piłką w polu karnym, ale zamiast uderzać podawał. Piłkę wybił obrońca.

4
3
2
3
2
39'

Lukaku chciał kopnąć piłkę stopą o rozmiarze 49, ale zamiast w futbolówkę trafił rywala w żebra.

4
2
2
3
3
38'

Szybciej zaczęłi grać również rzymianie. Jednak wszystko dzieje się głównie w środku pola, do tego chaotycznie.

1
1
1
2
2
36'

Brozović uderzał z rzutu wolnego, ale trafił w mur.

3
1
1
2
2
34'

W ostatnich minutach uaktywnili się gospodarze. Roma cofnęła się i czeka na to, co zrobi rywal.

3
1
1
2
1
32'

Miejsce na oddanie uderzenia z pola karnego znalazł sobie Lautaro Martinez, piłka poszybowała jednak obok słupka!

2
1
1
2
2
30'

Kolejna akcja Interu przerwana. Na spalonym znalazł się dwóch graczy gospodarzy.

1
29'

Po dłuższej przerwie Inter pod bramką rywala. Gospodarze wywalczyli rzut rożny.

1
1
25'

Diego Perotti zagrywał z pola karnego, ale nikogo nie było w okolicy i obrońcy Interu przejęli piłkę.

1
1
25'

Co się może podobać w meczu? Na razie doping fanów. Nóżka nam sama chodzi w rytm śpiewu.

1
1
24'

Roma cały czas w ataku, jednak coraz dalej od pola karnego Interu.

1
1
1
21'

Roma na dłużej pod polem karnym Interu. Groźnie wyglądają akcje gości.

1
1
1
19'

Pierwsze poważniejsze zagrożenie ze strony gości. Płaski strzał Zaniolo na raty bronił Samir Handanović.

2
1
1
16'

Problemy ma Santon. Będzie potrzebna zmiana.

1
1
1
15'

Kwadrans za nami. Wciąż gramy głównie w środku pola.

1
14'

Rzut rożny dla Interu, piłkę wypiąstkował Mirante.

1
10'

Więcej z gry ma Roma. Jednak to Inter póki co stworzył groźniejszą okazję pod bramką rywala.

1
2
1
7'

Po wrzutce z rogu Lukaku nie sięgnął piłki, a Martinez z bliska nie był w stanie wbić jej do bramki!

2
1
1
3
2
7'

Zaspała defensywa Romy. Piłkę otrzymał Lukaku, strzał z pola karnego świetnie odbił bramkarz!