Liga Mistrzów. Składy na mecz Chelsea - Real Madryt. Wielkie powroty w zespole gości

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Fran Santiago / Na zdjęciu: Sergio Ramos
Getty Images / Fran Santiago / Na zdjęciu: Sergio Ramos

Trenerzy Thomas Tuchel i Zinedine Zidane podali wyjściowe składy na dzisiejszy mecz Chelsea z Realem Madryt. W obu zespołach nie ma niespodzianek, a w barwach Królewskich od 1. minuty zobaczymy dwóch rekonwalescentów.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu padł wynik 1:1, a zatem w bardziej korzystnej sytuacji są dzisiejsi gospodarze, którym do awansu wystarczy bezbramkowy remis.

Trener Zinedine Zidane postawił od pierwszych minut na dwóch zawodników, którzy w ostatnim czasie byli kontuzjowani. Ferland Mendy oraz Sergio Ramos, bo o nich mowa, mają pomóc zespołowi Królewskich w awansie do finału Ligi Mistrzów. Trzeci z rekonwalescentów, Fede Valverde, zaczyna na ławce rezerwowych.

Trener Thomas Tuchel nie eksperymentuje i posyła w bój najmocniejszy możliwy skład. Londyńczycy ponownie zagrają ustawieniem z piątką obrońców, a kolejną  szansę dostaje m.in. Timo Werner, który zawiódł w Madrycie.

Chelsea FC - Real Madryt / śr. 05.05.2021 godz. 21.

Chelsea: Mendy - Christensen, Thiago Silva, Rudiger - Azpilicueta, Kante, Jorginho, Mount, Chilwell - Havertz, Werner.

Real: Courtois - Nacho, Militao, Ramos, Mendy - Casemiro, Kroos, Modrić - Vinicius, Benzema, Hazard.

Początek spotkania o godz. 21. Relacja LIVE.

CZYTAJ TAKŻE: Liga Mistrzów. "Sprawa awansu jest otwarta". Lucas Vazquez wierzy w swój zespół Liga Mistrzów. Gwiazdor Realu Madryt zdradził, co może zdecydować o awansie do finału