Liga Mistrzów. Manchester City - Real, Juventus - Lyon. Gdzie oglądać piątkowe mecze? (terminarz)

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: piłkarze Manchesteru City
Getty Images / Michael Regan / Na zdjęciu: piłkarze Manchesteru City

Już w piątek o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów powalczą Manchester City z Realem Madryt oraz Juventus z Olympique Lyon. Jaki jest plan meczów na piątek? Gdzie oglądać spotkania Ligi Mistrzów?

Już w sobotni wieczór poznamy wszystkich ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów. Przed przerwą spowodowaną pandemią koronawirusa wyłoniono połowę z nich. W 1/8 finału swoje dwumecze wygrali: Atalanta Bergamo, Paris Saint-Germain, RB Lipsk i Atletico Madryt.

W piątek o godz. 21:00 rozpoczną się równolegle dwa spotkania. W Turynie Wojciech Szczęsny i spółka będą walczyć przeciwko Olympique Lyon. W pierwszym starciu górą była francuska ekipa (1:0), dlatego spotkanie to zapowiada się bardzo emocjonująco.

Druga potyczka zostanie rozegrana w Manchesterze. Real Madryt u siebie przegrał 1:2, więc Manchester City za wszelką cenę będzie chciał utrzymać korzystny dla siebie rezultat.

W sobotę FC Barcelona zmierzy się na Camp Nou z SSC Napoli (w składzie są Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński), natomiast w Monachium Bayern spróbuje przypieczętować awans nad Chelsea. Przypomnijmy, że w Londynie Robert Lewandowski i spółka wygrali 3:0, ich sytuacja jest więc niezwykle korzystna.

Niestety oba piątkowe mecze zostaną pokazane tylko w Polsat Sport Premium (1 i 2) oraz na platformie Ipla. W otwartej telewizji będzie można obejrzeć sobotnie starcie Barcelony z Napoli.

Plan piątkowych transmisji Ligi Mistrzów:

21:00 Juventus - Olympique Lyon: Polsat Sport Premium 1 oraz ipla.tv

21:00 Manchester City - Real Madryt: Polsat Sport Premium 2 oraz ipla.tv

Czytaj też: Liga Mistrzów. Bayern Monachium z Chelsea FC może zagrać bez Kingsleya Comana Liga Mistrzów. Juventus w niełatwej sytuacji. Maurizio Sarri: Musimy zagrać tak, jak lubi Olympique Lyon