KS Gniezno rozczarował i stracił ważne punkty

Spore rozczarowanie przeżyli kibice KS Gniezno, którzy oglądali sobotnie spotkanie ich ulubieńców z Auto Complex Przodkowo w ramach I ligi futsalu.

Piłkarze Klubu Sportowego Gniezno dość niespodziewanie doznali kolejnej porażki w tym sezonie. Strata punktów jest tym bardziej bolesna, że miała miejsce w swojej hali, dodatkowo z rywalem, który nie był stawiany w roli faworyta. W meczu z Auto Complex Przodkowo udana w wykonaniu gospodarzy była tylko pierwsza połowa, która zakończyła się ich prowadzeniem 2:1. W drugiej części dominowali goście, którzy strzelili aż siedem bramek, tracąc przy tym tylko dwie. Co ciekawe, przez większość z ostatnich dziesięciu minut gnieźnianie grali bez bramkarza, którego miejsce zajął gracz z pola Robert Zamiar. Manewr ten miał pomóc gospodarzom w odrobieniu strat, a następnie w odniesieniu zwycięstwa.

KS Gniezno - Auto Complex Przodkowo 4:8 (2:1)

Po tym spotkaniu Klub Sportowy Gniezno spadł na siódme miejsce w tabeli (13 pkt), zagrożone spadkiem do II ligi. Jego sobotni rywal zajmuje czwartą pozycję (19 pkt). Liderem niezmiennie jest Red Devils Chojnice (31 pkt).