Kapitalny wieczór Piotra Zielińskiego. Drugi gol! [WIDEO]

Twitter / Polsat Sport / Piotr Zieliński z drugą bramką

Piotr Zieliński kapitalnie przywitał się z nowym sezonem Ligi Mistrzów. Pomocnik reprezentacji Polski w drugiej połowie meczu z Liverpoolem zdobył swoją drugą bramkę.

Niegdyś Piotr Zieliński był łączony z Liverpoolem, ale do transferu nigdy nie doszło. W środowy wieczór, na inaugurację fazy grupowej Ligi Mistrzów 2022/23, pomocnik reprezentacji Polski przypomniał się angielskiemu klubowi w najlepszym stylu.

Zieliński już na początku pierwszej połowy wpisał się na listę strzelców. Wywalczył rzut karny, a później zamienił go na bramkę. SSC Napoli w ciągu pierwszych 45 minut zdominowało Liverpool, schodząc na przerwę z wynikiem 3:0. Zieliński na dodatek asystował przy golu numer dwa.

Po przerwie 28-latek nadal był wyróżniającym się zawodnikiem wśród gospodarzy. Efektem tego był drugi gol w 47. minucie. Polak otrzymał podanie w pole karne, uderzył z pierwszej piłki, Alisson wybił ją przed siebie, a Zieliński ponownie dopadł do futbolówki i z łatwością umieścił ją w siatce.