78:72
Zakończony
Zastal Zielona Góra
40:00

FC Barcelona pokonuje Stelmet BC Zielona Góra 78:72 odnosząc pierwsze zwycięstwo w Eurolidze w tym sezonie. Mistrzowie Polski ponieśli natomiast drugą porażkę, a spotkanie w Barcelonie zakończyli niestety serią punktową 0:8.

IV kwarta, 40:00

Mistrzowie Polski oddali kilka rzutów zza łuku, jednak żaden nie doszedł celu i wygrana pozostaje w Barcelonie!

IV kwarta, 39:23

Stratos Perperoglou wykorzystuje dwa rzuty wolne i chyba jest po meczu

Niestety Mateusz Ponitka zablokowany przez Samardo Samuels

IV kwarta, 39:15
IV kwarta, 39:01

FC Barcelona wykorzystała tą stratę bezwzględnie. Zza łuku trafia Tomas Satoransky i sytuacja mistrzów Polski jest zła. Przerwa dla Saso Filipovskiego

Fatalne nieporozumienie na linii Łukasz Koszarek - Mateusz Ponitka i na minutę przed końcem piłkę mają rywale

IV kwarta, 38:47
IV kwarta, 38:46

Juan Carlos Navarro również trafia tylko raz z linii rzutów wolnych, ale niestety piłkę zbierają rywale a punkty zdobywa Shane Lawal

IV kwarta, 38:26

Niestety piąte przewinienie Vlad-Sorin Moldoveanu

IV kwarta, 38:14

Mateusz Ponitka wykorzystuje niestety tylko jeden rzut wolny

IV kwarta, 37:57

Z półdystansu niestety spudłował Vlad-Sorin Moldoveanu, a w odpowiedzi punkty Samardo Samuelsa

IV kwarta, 37:19

Nerwowo w obozie Katalończyków i przerwa w Barcelonie

Łukasz Koszarek "wali tróję"!

IV kwarta, 36:30

Adam Hrycaniuk wyprowadza na prowadzenie Stelmet BC Zielona Góra!

IV kwarta, 35:52

FC Barcelona czterokrotnie ponawiała swoją akcję ale nie zdobyła punktów! Wynik nadal remisowy!

IV kwarta, 33:55

Mateusz Ponitka i jest remis!

IV kwarta, 33:22

Stelmet BC Zielona Góra walczy dzielnie! 6:36 do końca i tylko dwa punkty straty!

Szymon Szewczyk bierze sprawy w swoje ręce i w tej kwarcie zdobył już 7 punktów! Przerwa dla FC Barcelony

IV kwarta, 32:52

Mistrzowie Polski mieli cztery akcje na zmniejszenie strat, jednak niestety nie wykorzystali swoich szans...

IV kwarta, 31:43

Niestety dla mistrzów Polski rywale mają w składzie Samardo Samuelsa

IV kwarta, 30:18

Szymon Szewczyk otwiera punktowanie w decydującej części meczu

III kwarta, 30:00

Po trzech kwartach FC Barcelona prowadzi 64:57. Stelmet BC Zielona Góra ma 10 minut żeby doprowadzić do sensacji

Niestety Katalończycy kwartę kończą celnym rzutem zza łuku, autorem Juan Carlos Navarro

III kwarta, 28:58

4 punkty z rzędu Dejana Borovnjaka i mistrzowie Polski trzymają dystans

III kwarta, 28:34

Niestety zza łuku trafia też Juan Carlos Navarro

III kwarta, 27:51

Mateusz Ponitka zmniejsza straty do dwóch punktów, jednak "trójką" odpowiada Carlos Arroyo

III kwarta, 27:210

Tym razem przerwa dla Saso Filipovskiego

III kwarta, 25:50

Łukasz Koszarek również otwiera swoje konto punktowe!

III kwarta, 25:28

Zdenerwowany Xavier Pascual poprosił o przerwę...

III kwarta, 25:15

Dobry okres Dejana Borovnjaka i straty Stelmetu BC Zielona Góra zmalały do zaledwie czterech punktów! Mistrzowie Polski wracają do gry!

III kwarta, 24:34

Dejan Borovnjak skutecznie i straty maleją do 6 punktów!

III kwarta, 23:57

Zza łuku trafia również Dee Bost

III kwarta, 23:15

W końcu się udało, a niemoc w ofensywie przełamuje Mateusz Ponitka, szybko "trójką" odpowiada jednak Juan Carlos Navarro

III kwarta, 21:43

Cała seria bloków w wykonaniu Katalończyków, obrona FC Barcelony na razie nie do przejścia

III kwarta, 20:40

Niestety druga połowa rozpoczyna się od akcji 2+1 w wykonaniu Samardo Samuelsa

komentarz

Wracamy do gry! Ostatnie wskazówki i zaczynamy!

komentarz

Obecnie trwa przerwa, ale za kilka minut wracamy na drugą połowę meczu FC Barcelona - Stelmet BC Zielona Góra!

komentarz

Po stronie FC Barcelony bezbłędny w rzutach z gry jest Samardo Samuels , który sieje popłoch pod koszem bronionym przez zielonogórzan kończąc swoje akcje przeważnie efektownymi wsadami. Samuels na razie gra na stuprocentowej skuteczności wykorzystując wszystkie 4 swoje akcje.

II kwarta, 20:00

Vlad-Sorin Moldoveanu to na razie najskuteczniejszy zawodnik meczu. Skrzydłowy Stelmetu BC Zielona Góra gra na bardzo dobrej skuteczności - 1/1 w rzutach za 2 punkty, 3/3 w rzutach za 3 punkty i 3/5 z linii rzutów wolnych