AZS Politechnika Warszawska - BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:23, 25:22)

MVP Michał Filip

Dziękujemy za relację.

3 set,

Warszawiacy wykorzystali pierwszą piłkę meczową, kontrę skończył Aleksander Śliwka.

3 set,

Błąd w ataku Bućko daje meczową gospodarzom

3 set,

Dobra zagrywka Mordyla owocuje skutecznym blokiem jego kolegów.

3 set,

Błędy po stronie gości i w Arenie Ursynów jest remis.

3 set,

Długą wymianę kończy znany wszystkim w Polsce atak Neroja z drugiej piłki.

3 set,

Wyrównana walka z obu stron, żadna z ekip nie może zbudować przewagi. Obie drużyny ryzykują w polu zagrywki, stąd wiele błędów w tym elemencie.

3 set,

Coraz skuteczniej gra młody atakujący Bartosz Bućko, który regularnie kończy piłki na podwójnym bloku.

3 set,

Bartosz Buniak zmienił w drugim secie Polańskiego i jego serwisy demolują stołeczny zespół.

3 set,

Skutecznie atakuje Wojciech Ferens

3 set,

Błąd w ataku Aleksandra Śliwki, ale w następnej akcji się poprawia.

3 set,
2 set,

As Krzysztofa Bieńkowskiego, który wszedł zadaniowo na zagrywkę, kończy tego bardzo zaciętego seta. AZS PW prowadzi już 2:0 (25:16, 25:23).

2 set,

Trener Jakub Bednaruk zdecydował się wreszcie na zmianę powrotną i Depowskiego zmienił Szalpuk, który od razu skończył dwie trudne piłki.

2 set,

Czas dla trenera Gruszki.

2 set,

Trudne zagrywki Wojciecha Sobali wywołały popłoch w szeregach gospodarzy i dały remis.

2 set,

Bardzo długa dyskusja zakończona nieprzyznaniem punktu żadnej ze stron. Co nie wywołało entuzjazmu tych stron.

2 set,
2 set,

Kolejny blok na argentyńskim atakującym i wchodzi Bartosz Bućko

2 set,

Dwa bardzo mocne serwisy Michała Filipa i świetne ataki Artura Szalpuka w kontrach dają gospodarzom małą przewagę.

2 set,

Gościom zdecydowanie lepiej siedzi zagrywka w tym secie, poza tym wejście Neroja im pomogło, dlatego mamy bardzo wyrównaną walkę.

2 set,

Gospodarzom wpada bardzo dużo przypadkowych piłek w tym secie.

2 set,

Bartłomiej Neroj zagrywa coraz mocniej i o czas prosi trener Jakub Bednaruk.

2 set,

Udany atak Neroja i jego dobra zagrywka budują przewagę gości w tym secie.

2 set,

Zablokowany Jose Luis Gonzalez i trener decyduje się na zmianę na pozycji rozgrywającego: Pilarza zmienia Bartłomiej Neroj.

2 set,

Dobry serwis Artura Szalpuka sprawia kłopoty rywalom.

2 set,

Wyrównany początek seta, obie ekipy kończą swoje akcje.

2 set,

Jose Luis Gonzalez wrócił na boisko od początku drugiego seta.

1 set,

Atak Bartłomieja Neroja zatrzymuje potrójny blok warszawiaków i pierwszy set kończy się wynikiem 25:16 dla podopiecznych trenera Jakuba Bednaruka.

1 set,

Piotr Gruszka bierze drugi czas.

1 set,

Bartosz Bućko ma na razie kłopot ze skutecznością swoich ataków.

1 set,

Zespół warszawski nie ma przyjęcia, ale nadrabia odwagą w ataku. Piotr Lipiński umiejętnie korzysta ze wszystkich opcji, jakie ma do dyspozycji.

1 set,

Gospodarze przeważają w bloku, w polu serwisowym i w kontrach, stąd ich przewaga.

1 set,

Kolejną kontrę AZS PW wykańcza skutecznie Artur Szalpuk

1 set,

Mocny atak Michała Filipa trafia w oko Gonaleza, który schodzi z boiska. Zmienia go Bartosz Bućko.

1 set,

Świetny pojedynczy blok Lemańskiego i przewaga gospodarzy rośnie. Trener Piotr Gruszka prosi o czas.

1 set,

Dużo walki po obu stronach, długie akcje z efektownymi obronami. Inżynierowie na razie lepiej się sprawują w polu serwisowym, dzięki czemu zbudowali przewagę.