27:32
Zakończony
Industria Kielce
komentarz

Koniec! Vive Tauron Kielce wygrało z Montpellier Agglomeration HB 32:27 (17:16)!

60'

Ponownie na szósty metr przedarł się Allan Villeminot. To ostatnia bramka w meczu.

59'

Aj, to mógł być kolejny gol. Nieskutecznie rzut karny wykonywał jednak Ivan Cupić.

58'

Michał Jurecki trafił w osłabieniu. Vive tego meczu już na pewno nie przegra.

58'

Pomylił się z prawego skrzydła Dragan Gajić. Słowniec lobował Marina Sego, ale trafił w poprzeczkę.

57'

Uros Zorman wykluczony na 2 minuty. Wcześniej kielczanie zgubili piłkę w ataku.

komentarz

Kolejna przerwa dla Tałanta Dujszebajewa. Kirgiz chce uspokoić swoich zawodników. Kielczanie w ostatnich minutach zgubili koncentrację.

56'

Bramka! Trafił Manuel Strlek. Kielczanie solidnie zagrali teraz w obronie, Chorwat pobiegł do kontry na... pustą bramkę. Montpellier próbuje bowiem grać w ataku 7 na 6.

55'

Montpellier odpowiada. Trafił 20-letni Allan Villeminot.

55'

I znów Marin Sego uratował Vive! Trafia też Manuel Strlek i Vive wraca na pięciobramkową przewagę.

55'

Cóż oni wyprawiają?! Trzecia akcja Vive kończy się stratą...

komentarz

Czas dla Vive i Tałanta Dujszebajewa.

54'

Ufffff... Kielczanie stracili drugą piłkę w ciągu 30 sekund, ale przed stratą bramki uchronił ich Marin Sego!

53'

Strata kielczan i gol Ludovica Fabregasa.

53'

Kilkuminutowy impas gospodarzy przerywa Jure Dolenec. Trzeci gol Słoweńca.

komentarz

Patrice Canayer znów prosi o czas. Montpellier zdoła jeszcze wrócić do gry?

52'

Tak jest! Piotr Chrapkowski wykończył kontrę w drugie tempo i Vive ma już sześć goli przewagi! Dwa punkty są na wyciągnięcie ręki!

52'

Poprzeczka ratuje kielecką drużynę. Rzucał Villeminot.

52'

Odjeżdżają rywalom kielczanie. Trafił Manuel Strlek po ładnym podaniu na skrzydło Denisa Bunticia.

51'

Na szczęście nie myli się też Ivan Cupić. Chorwat przleobował Gerarda z linii siódmego metra.

50'

Uparcie Montpellier gra przez środek obrony Vive, ale przynosi to skutek. Trafił Dragan Gajić.

49'

Kapitalna odpowiedź Karola Bieleckiego. Przebudził się w ostatnich minutach "Kola".

48'

Trafił z koła Jose Costa.

komentarz

O przerwę dla swojego zespołu poprosił Patrice Canayer.

48'

Tak jest! Ivan Cupić i Vive prowadzi już czterema bramkami!

47'

Trochę chaosu na parkiecie, ale koniec końców Ivan Cupić wywalczył rzut karny. Chrowat trafi po raz trzeci?

47'

Kolejna interwencja Marina Sego. Vive w natarciu.

46'

Michał Jurecki w swoim stylu! "Dziudziuś" włączył "terenowy" i wjechał między obrońców Montpellier.

45'

Aktywna obrona Montpellier wymusiła błąd Vive, ale na szczęście dla kielczan niecelnie rzucił Allahkaram Esteki.

44'

Simonet wrócił na ławkę z grymasem bólu na twarzy. Widać, że kontuzja kostki przeszkadza Argentyńczykowi.

44'

Diego Simonet powrócił na parkiet i od razu przypomniał o sobie zawodnikom Vive. Ładny gol Argentyńczyka.

43'

Tak jest! Rzut kozłem Krzysztofa Lijewskiego zaskoczył Gerarda!

42'

Kolejna pomyłka wicemistrzów Francji. Vive przy piłce - to szansa na zbudowanie trzybramkowej przewagi.

41'

Strata Montpellier i kontra w drugie tempo Vive zakończona bramką! Trafił Mateusz Jachlewski. Vive prowadzi w przewadze 2:0.

40'

Przełamanie Karola Bieleckiego! W końcu!

40'

Ludovic Fabregas został wykluczony na 2 minuty.

39'

Dziura na środku obrony Vive. Dragan Gajić nie myli się z szóstego metra.

39'

Julen Aguinagalde po raz szósty w meczu i Vive wraca na prowadzenie.

38'

Montpellier znów korzysta na pustej bramce Vive. Tym razem rzucił... bramkarz Vincent Gerard.

38'

Marin Sego! Kolejna interwencja Chorwata!

37'

Mateusz Kus został wykluczony na 2 minuty. Bezsensowny faul defensora Vive i zasłużona kara.

37'

Do trzech razy sztuka! Trafił w końcu Krzysztof Lijewski.

36'

Ufff, Marin Sego ratuje Vive przed stratą bramki. Świetna interwencja Chorwata.

35'

Błąd podania Karola Bieleckiego... Mylą się na potęgę w drugiej połowie kielczanie.

35'

Jure Dolenec doprowadza do remisu. Vive znowu zaspało w obronie.

34'

Chwila przerwy w grze, kontuzji stawu skokowego nabawił się Diego Simonet.

34'

Aj, myli się znowu Krzysztof Lijewski. Szkoda...

33'

Błąd Montpellier w ofensywie, Piotr Chrapkowski "nabrał" jednego z rywali na faul w ataku.