1:1
Zakończony
Deportivo Alaves
komentarz

Niespodzianka w Madrycie! Po dwóch golach w samej koncówce Atletico remisuje z Deportivo Alaves 1:1.

90+5'

Gol! Strzelił Manu Garcia. To się nie dzieje naprawdę!!! Pomocnik Alaves oddał strzał rozpaczy z 22 metrów i piłka... wpadła do siatki!

1
1
90+5'

To się nie dzieje naprawdę!!! Alaves doprowadziło do wyrównania!!!

1
1
90+3'

Gol! Strzelił Kevin Gameiro. Francuz trafił pewnie do siatki!!!

1
1
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Victor Laguardia. Stoper Alaves pociągał za rękę Torresa, a sędzia wskazał na "wapno".

90+1'

Rzut karny dla Atletico!!!

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

89'

Saul Niguez uderzył z linii pola karnego i trafił w jednego z rywali.

88'

Atletico wykonało w tym meczu... 20 rzutów rożnych!

86'

NIEPRAWDOPODOBNE!!! To powinna być bramka dla Atletico! Po rzucie rożnym piłka trafiła na czwarty metr do Gameiro, który oddał 2 strzały i oba padły łupem bramkarza!

82'

Doczekamy się pierwszej wielkiej niespodzianki w Primera Division? Beniaminek coraz bliżej ugrania punktu na boisku trzeciej siły w Hiszpanii!

80'

. Schodzi: Gaizka Toquero. Wchodzi: Christian Santos.

76'

Bardzo aktywny jest Fernando Torres. Doświadczony napastnik co rusz stwarza zagrożenie pod bramką beniaminka.

73'

Fernando Torres!!! Hiszpan dostał prostopadłą piłkę w pole karne, huknął w krótki róg i trafił w słupek!

70'

Ależ blisko! Fernando Torres kapitalnie wymanewrował dwóch rywali i z ostrego kąta wycofał na 5. metr, skąd niepilnowany Diego Godin strzelił wysoko nad poprzeczką!

66'

Saul Niguez strzelił z dystansu i piłka po nodze rywala wyleciała na korner.

64'

. Schodzi: Nenad Krsticić. Wchodzi: Victor Camarasa.

61'

Po ładnej centrze Gaitana bardzo niecelnie główkował Fernando Torres. W strzałach... 16:1 dla Atletico!

59'

Atletico. Schodzi: Gabi. Wchodzi: Nicolas Gaitan.

57'

Znów groźnie pod bramką Alaves. Akcję na długim słupku strzałem głową zamknął Diego Godin, lecz czujny Pacheco sparował piłkę nad poprzeczkę.

51'

Yannick Ferreira Carrasco wstrzelił piłkę w pole karne, a Saul Niguez z główki uderzył tuż przy słupku bramki beniaminka. Atletico wciąż naciera!

47'

Pierwszy strzał po zmianie stron. Do środka wbiegł Filipe Luis, który uderzył z dystansu tuż obok słupka.

46'
46'

Początek drugiej części gry.

21:35

Koniec pierwszej połowy. Zdecydowana przewaga Atletico, ale kibice nie obejrzeli bramek na Vicente Calderon.

45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

I kolejny strzał gospodarzy. Yannick Ferreira Carrasco ładnie zakręcił obrońcami i z 18 metrów trafił w słupek!

40'

Brakuje dokładności w akcjach Atletico. Podopieczni Diego Simeone dobrze rozgrywają piłkę do pola karnego rywala.

36'

Co za PUDŁO! Koke wystawił piłkę jak na tacy do Gameiro, a ten z sześciu metrów strzelił nad poprzeczką!

34'

Po ładnym zagraniu Gameiro w bramkarza uderzył Saul Niguez. Sporo strzałów, jednak brakuje precyzji.

30'

Atletico ma wyraźną przewagę, beniaminek praktycznie nie wychodzi z własnej połowy.

27'

Tiago Mendes strzelił soczyście zza pola karnego, ale trafił wprost w dobrze ustawionego golkipera.

23'

Indywidualną akcję przeprowadził Kevin Gameiro. Francuz minął rywala i z 15 metrów uderzył obok słupka.

21'

Atletico atakuje z coraz większym animuszem. Z powietrza strzelił Gabi i piłka nieznacznie minęła słupek Alaves.

21'

Seria rzutów rożnych nie przynosi większego zagrożenia pod bramką beniaminka. Tym razem strzał Tiago z główki został skutecznie zblokowany.

18'

Niecelny strzał z główki w wykonaniu Godina.

16'

Dziś w ataku Atletico występuje letni nabytek, Kevin Gameiro, który zastępuje Griezmanna. Reprezentant Francji nie może grać ze względu na 5. żółtą kartkę, obejrzaną w ostatnim meczu poprzedniego sezonu.

15'

Optyczna przewaga Atletico. Czekamy na pierwsze dogodne okazje w meczu.

12'

. Schodzi: Zouhair Feddal. Wchodzi: Victor Laguardia.

11'

Zouhair Feddal potrzebuje pomocy lekarzy. Wydaje się, że to koniec meczu dla stopera beniaminka.

8'

Spore zamieszanie w polu karnym Deportivo Alaves. Uderzenie Koke z bliskiej odległości zostało jednak przyblokowane.

4'

Spokojny początek. Na razie bez okazji podbramkowych.

21:35

Pierwszy gwizdek na Vicente Calderon!

21:35

Spotkanie poprowadzi Iglesias Villanueva.

21:35

Trzecia siła w Hiszpanii sezon zaczyna od starcia z beniaminkiem - Deportivo Alaves. FC Barcelona i Real Madryt pewnie wygrały swoje mecze. Jak będzie w przypadku Atletico?