Siarka jeszcze walczy, a Sandecja spokojnie próbuje dotrwać do końca dogrywki.

110'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Filip Piszczek.

107'

Gospodarzom w dogrywce wyraźnie zabrakło sił, co skrzętnie wykorzystali doświadczeni gracze Sandecji.

106'

Początek drugiej części dogrywki.

16:59

Przerwa.

105'

Siarka. Schodzi: Michał Dawidowicz. Wchodzi: Mateusz Wawrylak.

105'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Bartosz Waleńcik.

102'

Gol! Strzelił Maciej Małkowski.

To już chyba koniec marzeń gospodarzy! Małkowski zdobył kolejnego gola - tym razem skutecznym uderzeniem z 16 metrów.

101'

Filip Piszczek trafił w słupek uderzeniem z linii pola karnego!

100'

3:2 dla Sandecji! Małkowski pokonał Dybowskiego strzałem z rzutu wolnego z 20 metrów.

98'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Czyżycki.

94'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Stefanik.

92'

Tomalski przedarł się lewym skrzydłem, zagrał w pole karne do Lewandowskiego, ten uderzył bez namysłu z 7 metrów, ale znakomicie interweniował Łukasz Radliński.

91'

Gra wznowiona.

16:59

Przed nami dogrywka!

90'

Doliczone 3 minuty.

90'

Gol! Strzelił Daniel Koczon.

Siarka odrobiła straty! Koczon wpadł w pole karne i mimo że został złapany w kleszcze, zdołał jeszcze uderzyć piłkę, która wtoczyła się do siatki.

89'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Sebastian Leszczak.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Bartków.

85'

Z dystansu uderzył Tomalski, ale świetnie obronił to Łukasz Radliński!

85'

Siarka stawia wszystko na jedną kartę i atakuje praktycznie całym zespołem.

82'

Lewandowski uderzył sprzed pola karnego nad bramką.

80'
78'

Siarka. Schodzi: Grzegorz Płatek. Wchodzi: Kamil Lewandowski.

75'

Siarka ruszyła do odrabiania strat. Brakuje jej jednak trochę szczęścia i precyzji.

70'

Gol! Strzelił Bartłomiej Dudzic.

Sandecja na prowadzeniu! W polu karnym gospodarzy wytworzyło się spore zamieszanie i najwięcej przytomności wykazał Dudzic. To on skierował piłkę do siatki.

67'

Mocno z dystansu uderzył Maciej Małkowski, jednak bardzo pewnie piłkę złapał Dybowski.

64'
62'

Sandecja wyraźnie dąży do kolejnych goli, a Siarka ma spore problemy z organizacją gry.

59'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

58'

Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Hubert Tomalski.

56'

Siarka. Schodzi: Jakub Głaz. Wchodzi: Mateusz Czyżycki.

53'

Coraz więcej problemów gospodarzy w defensywie. Mnożą się błędy.

49'

1:1 w Tarnobrzegu! Małkowski wykorzystał jedenastkę bardzo pewnie.

49'

Rzut karny dla Sandecji!

46'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michal Piter-Bucko.

46'
46'

Początek drugiej połowy.

16:59

Przerwa.

45+1'

Tomalski zatańczył z piłką w polu karnym, jednak po rykoszecie zatrzymała się ona tylko na bocznej siatce.

45'

Doliczone 2 minuty.

45'

Dobrą okazję miał teraz Maciej Korzym, jednak nieczysto trafił w piłkę i Dybowski obronił jego strzał z kilku metrów.

44'

Maciej Małkowski egzekwował rzut wolny z 25 metrów, ale strzelił wprost w Dybowskiego.

43'

Teraz zapachniało golem dla gości! Dybowski zabawił się z piłką we własnym polu karnym i nabił nabiegającego Małkowskiego. Miał jednak szczęście, bo ta nie poleciała w światło bramki.

40'

W ostatnich minutach nie oglądaliśmy spięć podbramkowych. Nieco częściej w natarciu jest ekipa z Nowego Sącza.

35'

Gra się wyrównała, Siarka poczyna sobie coraz śmielej.

29'

Michal Piter-Bucko minął na skrzydle dwóch rywali, zbiegł przed pole karne, ale oddał niecelny strzał.

26'

Daniel Koczon zdecydował się na strzał z dystansu, ale piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

23'

Żółtą kartkę za próbę wymuszenia rzutu karnego otrzymał Maciej Małkowski.

19'

Po dośrodkowaniu Korzyma bardzo niecelnie główkował Filip Piszczek.

14'

Siarka po zdobyciu gola nabrała ochoty na kolejne trafienia, ale Sandecja szybko się otrząsnęła i znów przejęła inicjatywę.

11'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jakub Głaz.

10'

Kolejna szansa gospodarzy, ale Tomalski minimalnie chybił uderzeniem z kilku metrów.

8'

Gol! Strzelił Marcin Stefanik.

1:0 dla Siarki po bardzo pewnym wykonaniu jedenastki przez Stefanika!

8'

Żółtą kartkę otrzymał Grzegorz Baran.

7'

Rzut karny dla Siarki! Baran sfaulował Głaza.

4'

Od początku inicjatywa należy do gości z Nowego Sącza, którzy cały czas utrzymują się przy piłce.

16:59

Zaczynamy!

Która drużyna awansuje do kolejnej fazy?
16:59

Na tym etapie o awansie decyduje jedno spotkanie. Zatem jeśli po 90 minutach będzie remis, czeka nas dogrywka, a potem ewentualnie rzuty karne.