90+4'

Z dystansu wyraźnie nad bramką huknął Koke.

1
90+2'

Hiszpanie mają jeszcze kilka minut, ale nie wyglądają na zespół, który może cokolwiek wskórać.

1
90'

Doliczone 7 minut.

1
87'

Nolito szarżował lewym skrzydłem, ale został zatrzymany wślizgiem.

1
84'

Gruzja. Schodzi: Giorgi Nawalowski. Wchodzi: Aleksandr Kobachidze.

1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Mikel San Jose.

1
79'

Czas mija, a gospodarze wciąż bezradni w ofensywie. Sensacja wisi w powietrzu!

1
78'

Gruzja. Schodzi: Giorgi Aburjania. Wchodzi: Zurab Cziskaridze.

1
75'
1
73'

Zablokowany mocny strzał Koke z 13 metrów.

1
72'

Gruzja. Schodzi: Waleri Kazaiszwili. Wchodzi: Giorgi Kwilitaia.

1
1
70'

Płasko sprzed pola karnego uderzył teraz Nolito i Kwaschwadze złapał piłkę na raty.

1
68'

Nieprzygotowane uderzenie z dystansu Iniesty. Piłka poleciała w trybuny. Hiszpanie biją głową w mur.

1
66'

Niezła kombinacyjna akcja Hiszpanów, jednak Jordi Alba dośrodkował poza boisko.

1
64'

Potężnie z dystansu uderzył Nolito i piłka minęła słupek w niewielkiej odległości.

1
61'

Hiszpania. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: David Silva.

1
61'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Solomon Kwirkwelia.

1
59'

Po przerwie spowodowanej zderzeniem dwóch zawodników Hiszpanie nie potrafią złapać właściwego rytmu.

1
55'

Gruzja. Schodzi: Nukri Rewiszwili. Wchodzi: Roin Kwaschwadze.

1
54'

Busquets wróci do gry, ale Rewiszwili musi opuścić boisko.

1
52'

Gruzini z kłopotami poradzili sobie z dośrodkowaniem Koke z rzutu wolnego. Sergio Busquets i Rewiszwili zderzyli się jeszcze w walce o piłkę i obaj musieli skorzystać z pomocy lekarskiej.

1
51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
49'

Z dystansu tuż obok słupka uderzył Andres Iniesta.

1
48'

Hiszpanie zdecydowanie ruszyli do ataku i znów nie opuszczają połowy rywala.

1
46'
1
46'
1
46'

Hiszpania. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Koke.

1
46'

Hiszpania. Schodzi: Juanfran. Wchodzi: Hector Bellerin.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
komentarz

Przerwa.

45'

Doliczone 2 minuty.

1
44'

Na razie Hiszpanie wyraźnie oszołomieni, nie potrafią groźnie zaatakować.

1
40'

Gol! Strzelił Tornike Okriaszwili. Asystował mu Jaba Jigauri.

Ależ sensacja! Po błędzie Alby w środku pola spory fragment boiska przebiegł z piłką Kazaiszwili, po chwili przejął ją Jigauri i dograł do Okriaszwiliego w taki sposób, że ten dopełnłł formalności do pustej bramki!

2
39'

Lucas Vazquez bardzo dobrze wypatrzył w polu karnym Nolito, ale ten uderzył nieczysto z 13 metrów i nie trafił w bramkę.

1
36'

Obraz gry cały czas taki sam. Przeważają gospodarze, a ekipa gruzińska rzadko wychodzi z kontrami.

1
33'

David de Gea złapał piłkę po akcji oskrzydlającej Gruzinów. Bez większego zagrożenia pod hiszpańską bramką.

1
28'

Technicznie sprzed pola karnego uderzył Thiago Alcantara i gości uratował słupek!

1
26'

Lucas Vazquez próbował dośrodkować z prawego skrzydła, jednak został zablokowany.

1
23'

Powinno być 1:0 dla Hiszpanów! Aritz Aduriz główkował z kilku metrów, ale posłał piłkę obok słupka.

1
21'

Hiszpanie nie zamierzają chyba forsować tempa. Wymieniają mnóstwo podań, ale robią to wolno i schematycznie, przez co rywal nie ma wielkich kłopotów w tyłach.

1
16'

Mistrzowie Europy prowadzą atak pozycyjny na połowie rywala, mecz nie porywa.

1
12'

Napór Hiszpanów nieco zelżał, ale wciąż są stroną przeważającą.

1
8'

Potężnie z ostrego kąta uderzył Cesc Fabregas i piłka zatrzymała się na bocznej siatce.

1
6'

Zdecydowana dominacja mistrzów Europy. Gruzini nie opuszczają własnej połowy.

1
4'

Kilku hiszpańskich piłkarzy trafiło do jedenastki Euro wszech czasów.

1
3'

Gospodarze kombinacyjnie rozegrali rzut rożny, piłka trafiła ostatecznie na głowę Ramosa, ale ten uderzył obok słupka.