Koniec. Skromne, ale jak najbardzie zasłużone zwycięstwo Włochów.

90'

Pogramy jeszcze przez 3 minuty.

87'

Włosi starają się oddalać grę od własnej bramki. Szkoci najprostszymi sposobami starają się przedostać w pole karne, gdzie króluje jednak Buffon.

83'

Szkocja. Schodzi: James McArthur. Wchodzi: Craig Bryson.

78'

Pierwsza groźna akcja Szkotów. Do piłki doszedł Matt Ritchie, ale uderzył tuż obok słupka.

75'

Włosi wciąż kontrolują spotkanie, ale w ofensywie prezentują się dużo gorzej niż przed przerwą sporadycznie zagrażając Szkotom.

71'

Szkocja. Schodzi: Matt Phillips. Wchodzi: Oliver Burke.

71'

Szkocja. Schodzi: Ikechi Anya. Wchodzi: Steven Naismith.

69'

Wciąż przeważają Włosi, którzy jednak nie narzucają zbyt mocnego tempa. Szkoci nie potrafią oddać strzału na bramkę Buffona.

67'

Włochy. Schodzi: Graziano Pelle. Wchodzi: Simone Zaza.

67'

Włochy. Schodzi: Daniele De Rossi. Wchodzi: Jorginho.

62'
60'

Włochy. Schodzi: Eder. Wchodzi: Lorenzo Insigne.

57'

Gol! Strzelił Graziano Pelle. Bramka dla Włochów wisiała na włosku. Po kolejnym szybkim ataku piłka trafiła przed polem karnym do Graziano Pelle, a ten mocnym strzałem przy prawym słupku nie dał bramkarzowi szans!

55'

Włosi ponowni zepchnęli Szkotów pod ich bramkę.

52'

Szkoci po przerwie starają się oddalić grę od własnego pola karnego.

50'

Emanuele Giaccherini ma pretensje do sędziego o odgwizdanie spalonego, którego nie było.

46'
46'

Szkocja. Schodzi: Callum Paterson. Wchodzi: Christophe Berra.

46'

Gramy po przerwie.

komentarz

Przerwa. Zdecydowana przewaga Włochów, którzy jednak zmarnowali kilka stworzonych przez siebie sytuacji. Szkoci w ofensywie nie istnieją.

45'

Doliczone zostały 2 minuty.

44'

Eder przewrócił się w polu karnym, popatrzył na sędziego, rozłożył ręce. Zawodnik powinien się cieszyć, że za marnej klasy aktorstwo nie obejrzał kartki.

42'

Cały czas w ataku Włosi, Szkoci ustawieni przez własnym polem karnym nawet nie próbują rozgrywać piłki.

38'

Ładny strzał z dystansu oddał Alessandro Florenzi, piłka skozłowała przed bramką, ale minęła słupek.

36'

Kolejną okazję bramkową miał Antonio Candreva, który uderzył z woleja z trudnej pozycji. Po raz kolejny chybił.

33'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Optyczna przewaga Włochów, Szkoci sporadycznie przedostają się pod bramkę Buffona.

29'

Z okolic połowy boiska piłkę za plecy Szkotów wrzucił jeden z obrońców, do piłki doszedł Emanuele Giaccherini, ale z pola karnego z pierwszej piłki uderzył tuż obok prawego słupka!

27'

Kolejny niecelny strzał oddał Candreva, któremu piłka spadła pod nogi po rzucie rożnym.

25'

Sprzed pola karnego z woleja uderzył Antonio Candreva, ale piłka przeleciała ponad bramką.

23'

Ależ szansę zmarnował Emanuele Giaccherini, który uderzał z pola karnego. Reprezentant Włoch strzelił ponad poprzeczką!

20'

Spotkanie nie może się póki co podobać. Pierwsze minuty zapowiadały, że zobaczymy ciekawy mecz, ale teraz tempo spadło.

15'

Już wszystko wróciło do wcześniejszej normy, przy piłce częściej znajdują się Włosi, ale nie potrafią przebić się przez szczelny mur Szkotów.

12'

Po raz pierwszy w meczu Szkoci przez dłuższy czas rozgrywali piłkę. Włosi już nie atakują z takim zacięciem jak w pierwszych minutach.

8'

Mocny strzał z rzutu wolnego oddał Candreva, David Marshall odbił piłkę, a dobitka ponownie została odbita przez bramkarza Szkotów!

4'

Od początku w ataku Włosi, piłka już kilka razy znalazła się w polu karnym, ale póki co bez groźniejszej sytuacji.