3:0
Zakończony
Lech Poznań
20:21

Koniec meczu w Lubinie i pewna wygrana Zagłębia, które wskakuje na najniższy stopień podium!

89'

Gol! Strzelił Arkadiusz Woźniak. Asystował mu Aleksandar Todorovski. I jest trzeci gol dla Zagłębia! Todorovski dośrodkował za plecy obrońców, a Woźniak już bez problemu skierował piłkę do siatki. Burić bezradny.

85'

Burić z trudem sparował piłkę po strzale Rakowskiego na rzut rożny.

84'
81'

Po centrze Pawłowskiego przed szansą stanął Jóźwiak, ale przeniósł piłkę nad poprzeczką! Przy okazji w starciu z rywalem doznał urazu.

79'

Zagłębie pewnie zmierza po 3 punkty i awans na 3. miejsce w tabeli Ekstraklasy.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Gumny.

75'

Teraz kapitalną okazję miał Lech, jednak Polacek w świetnym stylu obronił strzał Pawłowskiego w sytuacji sam na sam!

72'

I kolejny celny strzał na bramkę Buricia po dośrodkowaniu. Golkiper Lecha tym razem pewnie interweniował.

68'

Gol! Strzelił Maciej Dąbrowski. Drugie trafienie obrońcy Zagłębia, który idealnie technicznie uderzył z 18 metrów i piłka od słupka wpadła do siatki!

66'

Lech. Schodzi: Tomasz Kędziora. Wchodzi: Kebba Ceesay.

64'

Dośrodkowanie Trałki trafiło prosto w ręce bramkarza Zagłębia.

61'

Spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze. Lech sprawia wrażenie bezradnego.

57'

Kędziora doznał urazu w starciu z Łukaszem Piątkiem.

55'
54'

Zagłębie nadal w natarciu. Lech po przerwie prezentuje się słabiej niż przed zmianą stron.

50'

Gol! Strzelił Maciej Dąbrowski. Asystował mu Filip Starzyński. Zagłębie na prowadzeniu! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Dąbrowski strzałem z kilku metrów nie dał szans Buriciowi. Zaspali obrońcy Lecha.

1
47'

Świetną okazję miał Łukasz Piątek, jednak jego strzał z 6 metrów przeszedł obok słupka!

46'

Początek II połowy.

20:21

Przerwa w Lubinie.

45+2'

Starzyński groźnie strzelał z rzutu wolnego, ale Burić przeniósł piłkę nad poprzeczką!

45'

Minuta doliczona do I połowy.

42'

Dużo pracy ma bramkarz Zagłębia. Tym razem musiał interweniować po technicznym strzale Pawłowskiego.

40'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Kędziora.

37'

Bardzo ładna akcja Lecha, jednak Polacek zdołał sparować piłkę po strzale Gajosa!

35'

Kontratak Lecha zakończył się niecelnym uderzeniem Nielsena z ostrego kąta.

33'

Krzysztof Piątek szarżował w polu karnym Lecha, ale dograł wprost pod nogi Arajuuriego.

31'

Strzał z dystansu na bramkę Buricia. To było nieprzyjemne dla bramkarza uderzenie, ale Bośniak dał sobie radę.

28'

Po akcji Pawłowskiego w dogodnej sytuacji znalazł się Nielsen, ale za długo układał sobie piłkę do strzału i ostatecznie został przyblokowany.

27'

Niepewnie w polu karnym interweniował Arajuuri, ale ostatecznie obrońcy Lecha wyjaśnili sytuację.

26'

Wciąż nieco lepsze wrażenie sprawiają podopieczni Jana Urbana.

24'

Było blisko prowadzenia Lecha! Z rzutu wolnego uderzał Gajos i piłka zatrzymała się na poprzeczce!

23'

Żółtą kartkę otrzymał Lubomir Guldan.

20'

Nie miał problemów z obroną strzału z dystansu golkiper Zagłębia.

17'

Całkiem niezłe tempo gry w Lubinie, nie brakuje zaangażowania piłkarzom jednej i drugiej drużyny.

14'

Celny strzał głową Jóźwiaka nie sprawił problemów bramkarzowi Zagłębia.

12'

Ależ niepewnie interweniował Polacek po dośrodkowaniu. Niemal strzelił sobie gola samobójczego! W odpowiedzi szybka akcja Zagłębia i bronić musiał Burić.

10'

Indywidualna akcja Kubickiego zakończona celnym strzałem. To nie mogło jednak zaskoczyć bramkarza.