1:3
Zakończony
Borussia Dortmund
16:55

Koniec meczu! To nie był wielki mecz w wykonaniu Borussii Dortmund. Drużyna Thomasa Tuchela umiała jednak zainkasować komplet punktów.

90+1'

Adrian Ramos został wytrącony z biegu, wydawało się, że gracz Augsburga powinien zobaczyć czerwoną kartkę, lecz arbiter nakazał grać dalej.

90'

Pogramy dodatkowe 2 minuty.

89'

FC Augsburg. Schodzi: Caiuby. Wchodzi: Alexander Esswein.

88'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Kohr.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Jeffrey Gouweleeuw.

85'

Łukasz Piszczek drugi raz mocno odczuł starcie z Caiubym.

84'

Borussia długo utrzymuje się przy piłce.

82'

Gospodarze bez wiary, że można tutaj cokolwiek zdziałać.

80'

Dziesięć minut do końca i przyznamy szczerze, że nie zaskoczy nas kolejne trafienie gości.

78'
77'

Korekty w przerwie przyniosły efekt. Ekipa z Dortmundu po słabej pierwszej połowie poprawiła grę i zmierza po kolejne zwycięstwo.

75'

Gol! Strzelił Adrian Ramos.

30-latek na dwa razy! Uderzenie głową Ramosa bramkarz Augsburga zatrzymał, ale przy dobitce był bez szans!

74'

Piłka po strzale Ramosa otarła się o nogę obrońcy i przeleciała obok dalszego słupka. Korner dla Borussii.

73'

Verhaegh miał bardzo niewygodną pozycję, jego strzał głową spokojnie wyłapał Burki.

71'

Augsburg musi teraz zaryzykować, a to z kolei pozwoli przyjezdnym grać z kontrataku.

69'

Gol! Strzelił Gonzalo Castro. Asystował mu Adrian Ramos.

Adrian Ramos źle sobie przyjął piłkę, ale mimo to udało mu się wycofać do swojego kolegi, który pewnym strzałem - po nodze jednego z rywali - daje prowadzenie Borussii Dortmund!

68'

Łukasz Piszczek tym razem zdołał wrzucić na dalszy słupek. Durm faulował w walce o piłkę.

67'

Dużo walki i przypadku w ostatnich minutach.

65'

Udany powrót Caiuby'ego powstrzymał składającego się do wrzutki Łukasza Piszczka.

63'

Bardzo niebezpieczne wejście Sokratisa, defensora Borusii przed kartką uratowało tylko to, że trafił w piłkę.

60'

Nie ma gola! Jeden z graczy gospodarzy leżał pod polem karnym Borussii, goście nie przejęli się tym, ruszyli z kontratakiem i niewiele zabrakło, a Adrian Ramos trafiłby do siatki!

59'

Dość teatralny upadek Kagawy, ale o odgwizdaniu jedenastki nie mogło być mowy.

58'

Shinji Kagawa niepotrzebnie przekładał sobie piłkę w polu karnym Augsburga.

57'

Łukasz Piszczek chciał uderzyć w kierunku dalszego słupka... niestety piłka poszybowała daleko w trybuny.

56'

Zagotowało się w polu karnym gospodarzy, Borussia zagrała na jeden kontakt, ale co z tego, skoro żaden z graczy w żółtej koszulce nie oddał strzału.

55'

Alfred Finnbogason złapany na spalonym.

54'

Spóźniony wślizg Łukasza Piszczka. Reprezentant Polski nie został jednak ukarany przez sędziego.

53'

Augsburg miał okazję do szybkiej kontry, ale nic z tego nie wyszło.

52'

Przewinienie Alfreda Finnbogasona w środkowej strefie boiska.

50'

Niedokładny strzał z dystansu Feulnera.

48'

Alfred Finnbogason zatrzymany przez Hummelsa.

46'
46'

Druga połowa rozpoczęta!

16:55

Przerwa! Zaczęło się sensacyjnie, ale Borussia wzięła się w garść i za kilkanaście minut wszystko rozpocznie się od nowa!

45'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Nuri Sahin.

Sahin odegrał do walczącego w dużym tłoku Mchitarjana, a ten czubkiem buta skierował piłkę tuż obok dalszego słupka!

43'

Wicelider Bundesligi odrobinę się ożywił.

41'

W końcu ładna akcja Borussii! Henrich Mchitarjan długo utrzymywał się przy piłce, popisując się po chwili idealnym górnym podaniem do Reusa. Reprezentant Niemiec mimo dogodnej sytuacji nie pokonał golkiper Augsburga!

40'

Ja-Cheol Koo spróbował strzału z dystansu. Zbyt słabo i do tego w sam środek bramki.

39'

Łukasz Piszczek niedokładnie do Marco Reusa.

38'

Słabszy fragment spotkania.

36'

Sahin miał kilku kolegów do wyboru, ale zamiast celnego podania mielismy bardzo niecelne uderzenie z dystansu.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Caiuby.

32'

Czas ucieka, a obraz gry bez zmian. Borussia bije głową w mur.

31'

Dobra wrzutka Łukasza Piszczka do Adriana Ramosa, ale ten nie oddał groźnego strzału.

28'

Ważna interwencja Sokratisa, który przechwycił dośrodkowanie.

26'

Nie układa się gra Borussii. Zbyt wolno, bez pomysłu. Dobrze ustawiony Augsburg jak na razie nie daje rywalowi wiele miejsca.

24'

Żółtą kartkę otrzymał Henrich Mchitarjan.

22'

Nieodpowiedzialne zagranie Matsa Hummelsa. Niewiele zabrakło, a Augsburg dostałby drugi "prezent".

21'

Łukasz Piszczek wypatrzył wysuniętego Durma. Dośrodkowanie reprezentanta Polski było zbyt głębokie.

19'

Podopieczni Thomasa Tuchela chcą jak najszybciej odrobić straty.

17'

Augsburg nie dał się uśpić i niespodziewanie otworzyli wynik. Gospodarze pójdą za ciosem, czy cofną się do obrony?

16'

Gol! Strzelił Alfred Finnbogason. Asystował mu Caiuby.

Pogubili się piłkarze Borussii, trzech zawodników było spóźnionych o krok i płaskie podanie Caiuby'ego z łatwością wykorzystał Alfred Finnbogason!

15'

Henrich Mchitarjan zbyt mocno do ambitnie walczącego o dogonienie piłki Łukasza Piszczka.

13'

Gospodarze nie dali się zaskoczyć, Ramos zgrywał, ale znowu czegoś zabrakło.

11'

Zespół z Dortmundu nie umie przełożyć przewagi optycznej na zagrożenie pod bramką Manningera.

9'

Podopieczni Markusa Weinzierla mocno postraszyli faworyzowanego przeciwnika, jak zareaguje Borussia?

6'

Pierwsza okacja dla miejscowych. Płaskie wstrzelenie futbolówki z prawego skrzydła zostało przecięte przez obrońcę.