Rozpoczął się doliczony czas. Ricardo Quaresma bił piłkę mocno, ale prosto w rękawice bohatera Bułgarów Władisława Stojanowa.

Bułgaria. Schodzi: Strachił Popow. Wchodzi: Wasił Bożikow.

Strachił Popow #2
88'

Szybki wypad Bułgarów i uderzenie w boczną siatkę chwilę po tym, jak Cristiano Ronaldo ucierpiał pod polem karnym.

87'

Piłka przecina pole bramkowe Władisława Stojanowa po groźnych dośrodkowaniach, ale jego królestwo jest jak zaczarowane. Obronił 10 celnych uderzeń.

87'

Młody kibic na boisku. Chyba chciał pomóc Portugalczykom w zdobyciu gola.

85'

Bułgaria. Schodzi: Marcelinho. Wchodzi: Aleksandar Tonev.

Marcelinho #11
81'

Portugalia. Schodzi: Eliseu. Wchodzi: Raphael Guerreiro.

80'

Bułgarzy mają teraz dużo miejsca na połowie gospodarzy. Po przerwie zaatakowali tylko raz. Być może pokuszą się jeszcze o zaskakujący kontratak.

77'

Cristiano Ronaldo został wzięty w kleszcze na linii pola karnego Bułgarii. Strata nieskutecznego zawodnika Realu Madryt.

74'

Portugalia. Schodzi: Joao Mario. Wchodzi: Danilo Pereira.

74'

Portugalia. Schodzi: William. Wchodzi: Renato Sanches.

William #14
73'

Podanie prostopadłe do Cristiano Ronaldo, jednak kapitan reprezentacji Portugalii nie może kontynuować gry z powodu spalonego.

70'

Tyle okazji Portugalczyków i żadnego gola. 20 minut nadziei, że nie przegrają z Bułgarią na swoim terenie.

1
67'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Cristiano Ronaldo! Fenomenalny jest Władisław Stojanow, który broni w każdej sytuacji!

66'

Żółta kartka dla Marcelinho za zagranie ręką i Portugalia będzie mieć fantastyczną szansę na wyrównanie z rzutu karnego!

Bułgaria
65'

Portugalia. Schodzi: Adrien Silva. Wchodzi: Danny.

65'

Bułgaria. Schodzi: Michaił Aleksandrow. Wchodzi: Simeon Sławczew.

64'

Nie było Portugalczyka, by zamknąć dośrodkowanie Eliseu. Pomylił się obrońca gości i gospodarze mają przynajmniej korner.

61'

Nie zmienia się sytuacja na boisku, więc selekcjoner reprezentacji Portugalii szykuje zmiany personalne.

58'

W doskonałej formie jest bramkarz reprezentacji Bułgarii. Płaskie uderzenie Rafy Silvy po akcji indywidualnej i Władisław Stojanow był tam gdzie być powinien.

55'

Strzela i strzela Cristiano Ronaldo, ale zamiast do siatki Bułgarii, to w jej obrońców.

53'

Potężnie uderzył z rzutu wolnego Cristiano Ronaldo, ale w zasięgu rąk Władisława Stojanowa. Dobiajł Bruno Alves wysoko nad poprzeczką.

51'

Chwyt bramkarza po dośrodkowaniu Naniego. Błyskawicznie Portugalia odzyskała piłkę i ma rzut wolny po faulu na Eliseu.

49'

Tymczasem Iwelin Popow poczarował na skraju pola karnego i swoim podaniem wypracował świetną szansę na zdobycie drugiego gola. Michaił Aleksandrow złożył się źle do strzału i kopnął metr nad poprzeczką.

48'

Portugalczycy mieli w pierwszej połowie 69 procent posiadania piłki. Po przerwie przystąpili do dalszego rozgrywania.

46'

Gra wznowiona po przerwie.

43'

Cristiano Ronaldo uważa, że powinien być rzut karny za faul na nim. Sędzia nie podzielił stanowiska gwiazdy Realu Madryt.

1
41'

Joao Mario dostał podanie na skrzydle. Postanowił wybrać się z futbolówką do środka i zrobił miejsce na podwojenie dla Eliseu. Koncepcja dobra, ale wykonanie znacznie gorsze.

39'

Wysoko zawieszone dośrodkowanie. Anthony Lopes wyszedł w powietrze i złapał piłkę, na którą chętnych było przynajmniej kilku Bułgarów.

36'

Jakimś cudem Nani nie zdobył gola z kilku metrów. Trafiła do niego strącona po rzucie rożnym piłka, nie miał przy sobie przeciwnika, a jednak pudło!

35'

10 minut zostało gospodarzom, by odrobić stratę gola przed przerwą. Atakują, ale Bułgarzy zaczęli bronić twardo oraz skutecznie.

32'

W tej sytuacji gospodarze zaczynają kanonadę z dystansu. Piłka po strzale Joao Mario odbiła się rykoszetem i był korner dla Portugalczyków.

31'

Pomocnicy reprezentacji Portugalii próbują wrzucać miękkie podania za linię defensywną. Bułgaria nauczyła się szybko przeciwdziałać takim piłkom.

28'

Trybuny mniej żywiołowe niż na początku widowiska. Emocje ostudził nie tylko wynik, ale również obraz meczu.

26'

Cristiano Ronaldo przymierzył bardzo dobrze z rzutu wolnego. Piłka szybowała w narożnik bramki, ale zdążył ją sparować Władisław Stojanow.

23'

Portugalczycy są już mniej błyskotliwi niż na początku meczu. Adrien Silva zakończył przypadkową akcję strzałem bez energii oraz precyzji.

20'

Żółtą kartkę otrzymał Strachił Popow.

Bułgaria
19'

Gol! Strzelił Marcelinho.

Od razu efekt odważniejszej gry Bułgarów! Marcelinho dostał podanie z głębi pola i nieco szczęśliwie, a nieco finezyjnie zabawił się z dwoma obrońcami i płaskim strzałem skierował futbolówkę w narożnik bramki. Anthony Lopes nawet nie drgnął.

Bułgaria
1
17'

Nieco lepiej wyglądają przyjezdni. Zaaklimatyzowali się na boisku. Iwelin Popow nabiegał na płaskie dośrodkowania z prawego skrzydła i gdyby nie interwencja defensora, to oddałby strzał z bliska.

15'

Piłka na połowie reprezentacji Bułgarii. Joao Mario wrzucił wyższy bieg i po jego akcji będzie rzut rożny dla zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.

12'

Pepe naprawił błąd sprzed minuty i wyekspediował piłkę po dośodkowaniu Michaiła Aleksandrowa.

11'

Trochę zwolnili gospodarze, jednak powolne rozgrywanie piłki nie wychodzi im na zdrowie. Bułgarzy byli blisko przechwytu i Pepe musiał ratować się wybiciem na korner.

9'

Bułgarzy nie potrafią wyjść z własnej połowy i wygląda to jak pojedynek profesjonalistów z amatorami. Cristiano Ronaldo miał wolne 80 procent bramki, ale spudłował. Wciąż bezbramkowo.

6'

Miażdżąca dominacja Portugalczyków. Władisław Stojanow odbił przed siebie następne płaskie uderzenia Naniego oraz Cristiano Ronaldo.

3'

Władisław Stojanow ratuje Bułgarów po raz drugi! Doskonałe podanie z głębi pola do Naniego, po którym miał przed sobą jedynie golkipera. Nie ma gola po kapitalnej robinsonadzie.

2'

Portugalia w bordowych strojach, a przyjezdni na biało. Nie minęła minuta i już Cristiano Ronaldo sprawdził czujność bramkarza płaskim strzałem.