Zakończony

Liechtenstein

90+1'

Gol! Strzelił David Silva.

8:0! Teraz już gol Silvie został uznany. Silny strzał przy słupku i bramkarz bez szans.

4
90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Piłka w siatce gości, strzelcem David Silva, ale jeden z Hiszpanów przeszkadzał bramkarzowi w interwencji.

88'

Morata był sam na sam z bramkarzem, ale uderzył wprost w niego. Mógł mieć hat-trick.

87'

SŁUPEK! Kąt był bardzo ostry i Silva uderzył w słupek z kilku metrów.

86'

Goście dobrze prezentowali się w pierwszej połowie, ale w drugiej już tak dobrze im nie idzie.

2
83'

Gol! Strzelił Alvaro Morata.

7:0! Kolejny fatalny błąd bramkarza. Morata uderzył wprost w niego z 16 metrów, ale ten nie zdołał zatrzymać tego strzału.

82'

6:0! Morata minął rywala na zamach i uderzył w krótki róg. Bramkarz popełnił błąd i futbolówka wpadła do siatki.

80'

Hiszpania. Schodzi: Vitolo. Wchodzi: Marco Asensio.

78'

Liechtenstein. Schodzi: Dennis Salanovic. Wchodzi: Sandro Wolfinger.

wchodzi Wchodzi
Sandro Wolfinger #12
schodzi Schodzi
Dennis Salanovic #10
1
77'

Z rzutu wolnego z 17 metrów nad poprzeczką przymierzył Sergio Ramos.

1
76'

Żółtą kartkę otrzymał Seyhan Yildiz.

Seyhan Yildiz #18
2
74'

Kolejny strzał Moraty głową - tym razem wyraźnie obok bramki.

73'

Lekki strzał głową Moraty wprost w bramkarza.

1
71'

Liechtenstein. Schodzi: Martin Rechtsteiner. Wchodzi: Seyhan Yildiz.

Martin Rechtsteiner #2
68'

Hiszpania. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Alvaro Morata.

66'

Gol! Strzelił Diego Costa.

5:0! Gdzie byli obrońcy rywali? Costa miał mnóstwo czasu na oddanie jednego strzału, a później dobitki.

3
63'

Mogł być 5:0, ale Diego Costa uderzył obok bramki.

2
60'

Gol! Strzelił Vitolo. Asystował mu David Silva.

4:0! Costa świetnie zgrał piłkę do Silvy, który dograł do niepilnowanego Vitolo, który tylko dostawił nogę.

3
59'

Gol! Strzelił David Silva. Asystował mu Vitolo.

3:0! Rozrzucenie piłki na prawą flankę do Vitolo, który dograł ją na trzeci metr, gdzie David Silva o mały włos, a przestrzeliłby. Po jego uderzeniu futbolówka trafiła w poprzeczkę i wpadła do siatki.

3
57'

Techniczny strzał Nolito wylądował w rękach bramkarza.

55'

Gol! Strzelił Sergi Roberto. Asystował mu Nolito.

2:0! Prostopadłe podanie Nolito i Roberto miał przed tylko bramkarza. Strzelił między jego nogami.

52'

SŁUPEK! Po strzale Koke z rzutu wolnego futbolówka zatrzymała się na słupku.

1
52'

Diego Costa chciał zamienić "słówko" z Nicolasem Haslerem, który chwilę wcześniej otrzymał żółtą kartkę.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Hasler.

Nicolas Hasler #7
2
48'

Fantastyczna okazja dla Silvy, który miał przed sobą tylko bramkarza. Zamarkował strzał prawą nogą, ale przełożył sobie piłkę na lewą. Dwa razy wygarnął mu ją spod nóg golkiper Liechtensteinu.

1
47'

Vitolo ładnie minął rywała, ale dośrodkowanie złapał bramkarz.

1
46'

Hiszpania. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Nolito.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

2
43'

Dośrodkowanie Vitolo i niecelny strzał głową z sześciu metrów oddał Diego Costa.

2
40'

Po rzucie rożnym Thiago był zupełnie niepilnowany na 16 metrze, ale jego strzał wybił z linii bramkowej jeden z rywali.

2
39'

Hiszpanie oddali zaledwie dwa strzały w tym meczu i tylko jeden celny...

2
35'

Liechtenstein miał rzut rożny, ale piłka po dośrodkowaniu została wybita.

2
35'

Dobra akcja Liechtensteinu i korner dla gości!

2
33'

Zamieszanie w polu karnym gości, ale bez strzału. Można było się spodziewać, że będzie kanonada na bramkę Liechtensteinu, lecz nic takiego nie ma miejsca.

2
29'

Ramos w tym spotkaniu biega sobie, gdzie tylko chce, ale trudno się dziwić skoro ofensywa rywali nie istnieje.

2
26'

Żółtą kartkę otrzymał Michele Polverino.

Michele Polverino #3
2
23'

Teraz dobra, składna akcja Hiszpanii, ale strzał Costy został zablokowany.

2
21'

Piłkarze Liechtensteinu, gdy tylko odzyskają piłkę od razu wykopują ją przed siebie.

2
18'

Cała jedenastka Liechtensteinu cofnięta 25 metrów od własnej bramki. Hiszpanie na razie mają problem ze sforsowaniem defensywy.

2
16'

Groźnie dośrodkowanie Roberto z prawej flanki i Vitolo nieczysto trafił w piłkę.

14'

Kontra (!) Hiszpanów, ale Koke zabrakło dokładności w polu karnym.

12'

Żółtą kartkę otrzymał Daniel Kaufmann.

Daniel Kaufmann #4
2
10'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Koke.

1:0 dla Hiszpanii! Po dośrodkowaniu Koke z rzutu wolnego gola głową z pięciu metrów zdobył Diego Costa.

3
8'

Hiszpanie nie potrafią przyśpieszyć swoich akcji w efekcie nie dochodzą nawet do pola karnego.

1
4'

Liechtenstein na razie dobrze ustawiony, Hiszpanie rozgrywają piłkę, ale daleko od bramki rywali.