Sceny w meczu Chelsea. Szamotanina na boisku [WIDEO]

WP SportoweFakty / ESPNDeportes / Na zdjęciu: Levi Colwill i James McClean

Levi Colwill stracił panowanie nad sobą, gdy został kopnięty przez rywala. Pozostali piłkarze Chelsea próbowali uspokoić Anglika.

W czwartek nad ranem polskiego czasu odbył się mecz towarzyski Chelsea FC z Wrexham, którego udziałowcem jest aktor Ryan Reynolds. Trzecioligowiec postawił twarde warunki drużynie "The Blues".

Faworyci otworzyli wynik za sprawą Christophera Nkunku, jednak potem Luke Bolton oraz Jack Marriott dali prowadzenie zespołowi Wrexham. Osiem minut przed końcowym gwizdkiem Lesley Ugochukwu zapewnił Chelsea remis 2:2.

Już w trzeciej minucie spotkania doszło do zupełnie niepotrzebnego incydentu. Levi Colwill odegrał do kolegi na własnej połowie i nagle został zaatakowany przez kapitana drużyny przeciwnej, czyli Jamesa McCleana.

Zawodnikowi Chelsea puściły nerwy. Colwill bez chwili zawahania popchnął McCleana i wdał się z rywalem w przepychankę przy linii bocznej, szarpiąc go za koszulkę. Aby uniknąć eskalacji konfliktu, pozostali piłkarze próbowali ich rozdzielić.

Sędzia przyglądał się całej sytuacji. Ze względu na fakt, że to był jedynie mecz towarzyski, Colwill i McClean uniknęli kar indywidualnych.

Chelsea FC - Wrexham 2:2 (1:0)
1:0 - Christopher Nkunku 35'
1:1 - Luke Bolton 58'
1:2 - Jack Marriott 71'
2:2 - Lesley Ugochukwu 82'