77:89
Zakończony
Rosja
40:00

Koniec meczu. Reprezentacja Polski przegrywa pierwszy mecz na turnieju ERGO Supercup w Ulm z Rosjanami 89:77. Bardzo dobre zawody rozegrał Maciej Lampe, dzielnie wspierał go Mateusz Ponitka, ale to rywale jednak kontrolowali ten mecz od początku.

IV kwarta, 39:34

Maciej Lampe do końca skutecznie

IV kwarta, 38:30

Na celne rzuty wolne Dmitrija Kułagina , tym samym odpowiedział Maciej Lampe

IV kwarta, 38:09

Trójką odpowiada A.J. Slaughter, ale czasu jest już bardzo mało na odrobienie strat

IV kwarta, 37:57

Kolejna trójka Rosjan, tym razem Andriej Woroncewicz i Rosja uciekła na 18 punktów

IV kwarta, 37:10

Siergiej Karasiew z kolejną trójką na koncie

IV kwarta, 36:30

Kolejne punkty Macieja Lampe, którego dobrym podaniem obsłużył A.J. Slaughter

IV kwarta, 36:03

Andriej Woroncewicz zdobył pięć punktów z rzędu i sytuacja Polaków jest bardzo trudna. Czas dla Mike'a Taylora

IV kwarta, 35:08

Maciej Lampe skutecznie na linii rzutów wolnych i ma już na swoim koncie 21 oczek

IV kwarta, 34:27

Timofej Mozgow robi różnicę w wyniku

IV kwarta, 33:41

Niesamowicie ważna trójka Przemysława Zamojskiego, ale szybko odpowiada tym samym Siergiej Karasiew

IV kwarta, 32:03

Rosjanie szybko odpowiadają, a niezawodny jest Timofej Mozgow

IV kwarta, 30:44

Trafił A.J. Slaughter, trafił Michał Sokołowski - dobry początek tej części spotkania!

IV kwarta, 30:00

Rozpoczęła się ostatnia kwarta meczu

III kwarta, 30:00

Przed decydującą kwartą Biało-Czerwoni tracą do rywali 10 punktów. Na koniec trzeciej genialnym blokiem popisał się Szymon Szewczyk

III kwarta, 25:12

Mateusz Ponitka uciekł za plecy Rosjan i idealnie dostrzegł go tam Szymon Szewczyk

III kwarta, 24:49

Maciej Lampe tym razem zza linii 6,75 - już 7 punktów tego zawodnika w drugiej połowie meczu

III kwarta, 24:22

Polacy mają ogromne problemy z defensywą Rosjan. Samo z kolei nie potrafią zatrzymać akcji z udziałem Timofeja Mozgowa

III kwarta, 22:57

W końcu są punkty dla Polski - Maciej Lampe dobił niecelny rzut Łukasza Koszarka, ale rywale nadal uciekają

III kwarta, 21:31

Niestety Polacy źle weszli w drugą połowę, a niecelne rzuty przeplatają stratami

III kwarta, 20:22

Trzecia kwarta i trzeci raz konto punktowe Rosjan otwiera Timofej Mozgow

III kwarta, 20:00

Zaczynamy drugą połowę pierwszego meczu Polaków w Ulm na turnieju ERGO Supercup

komentarz

Mateusz Ponitka mocno pociągnął pod koniec pierwszej połowy reprezentację Polski i ma na swoim koncie 11 punktów. Jedno oczko więcej ma Maciej Lampe

II kwarta, 20:00

Po pierwszej połowie Rosjanie prowadzą 44:36. Szkoda tej ostatniej akcji...

I kwarta, 19:51

Niestety w ostatniej akcji uciekł Aleksiej Szwed i wykończył akcję 2+1. Próbował go faulować na początku Mateusz Ponitka, ale sędziowie nie zdecydowali się na gwizdek

Tym razem Mateusz Ponitka asystuje do Maciej Lampe, a ten z szansą na kolejną akcję 2+1! Przerwa dla Rosjan

I kwarta, 19:15

Mateusz Ponitka wziął sprawy w swoje ręce

I kwarta, 18:45

Łukasz Koszarek do Macieja Lampe, a ten notuje akcję 2+1

I kwarta, 18:11

Mateusz Ponitka z rogu trafia za trzy punkty i straty ponownie "tylko" jednocyfrowe

I kwarta, 16:47

Dobry okres gry aktywnego Mateusza Ponitki - tym razem faulowany przy próbie wejścia pod kosz stanie na linii rzutów wolnych. Przerwa dla Rosjan

W końcu efektownie Polacy! Mateusz Ponitka od kosza do kosza i efektowny wsad tego zawodnika

I kwarta, 15:31

Łatwo pod kosz wbiegł Dmitrij Kułagin, zza łuku trafił Andriej Zubkow i Rosjanie z rekordową przewagą

I kwarta, 13:57

Tomasz Gielo melduje się po raz pierwszy na parkiecie

I kwarta, 13:32

Siergiej Karasiew zza łuku i Rosjanie znów uciekli daleko

I kwarta, 11:49

Polacy poprawili nieco defensywę i podkręcili nieco tempo gry chętnie biegając do szybkiego ataku

I kwarta, 10:58

Tym razem skutecznie pod kosz wszedł A.J. Slaughter

I kwarta, 10:22

Drugą kwartę również otwieramy od trójki - tym razem Szymon Szewczyk

I kwarta, 10:00

Niestety pierwsza kwarta meczu nie była udana dla Biało-Czerwonych. Rosjanie mają aż10 punktów przewagi

I kwarta, 9:40

W końcu udana kontra Polaków! A.J. Slaughter do Szymona Szewczyka ten do Macieja Lampe i kolejne punkty tego ostatniego

I kwarta, 9:01

Tym razem ładnie pod kosz wkręcił się Aleksiej Szwed, na szczęście szybko odpowiedział Maciej Lampe

I kwarta, 7:24

Obie drużyny grają agresywną zmiennądefensywę - niestety więcej dobrego przynosi ta rosyjska. Kolejna strata Polaków

Aleksander Czyż wykorzystał jeden z dwóch rzutów wolnych

I kwarta, 6:32

Maciej Lampe zdobywa swoje pierwsze punkty dobijając niecelny rzut Łukasza Koszarka

I kwarta, 6:06

Wstawka agresywnej defensywy Polaków nie przynosi efektów, jak na razie

I kwarta, 5:54

Po przerwie konto punktowe polskiej kadry ruszyło, bo punkty zdobył Aleksander Czyż

I kwarta, 5:33

Dmitrij Kułagin dwa razy szybko pobiegł do kontry i trener Mike Taylor poprosił o przerwę

I kwarta, 5:19

Kolejne łatwe punkty spod kosza Rosjan i mają oni już 8 punktów przewagi

I kwarta, 4:26

Timofej Mozgow zablokował Mateusza Ponitkę, ale Rosjanin minimalnie się spóźnił i sędziowie zaliczyli punkty

I kwarta, 3:34

Polacy rozpoczęli mecz od skutecznego rzutu zza łuku i na tym jak na razie stanęli, a rywale punktują coraz pewniej

I kwarta, 2:47

Rosjanie zdobywają na razie łatwe punkty spod samego kosza - tym razem trafił Aleksiej Szwed

I kwarta, 1:51