81:83
Zakończony
Pinar Karsiyaka Izmir
40:00

27 punktów i kapitalna skuteczność Justina Cartera sprawiły, że to Pinar Karsiyaka Izmir wygrał pożegnalny mecz w Eurolidze dla Stelmetu BC Zielona Góra. Mistrzowie Polski walczyli dzielnie nie tylko w tym meczu, jednak żegnają się z tymi rozgrywkami z bilansem 2 zwycięstw i 8 porażek.

IV kwarta, 40:00

J.R. Reynolds miał piłkę na remis! Jednak jego rzut zza łuku nie doszedł celu! Zielonogórzanie heroicznie walczyli w obronie i wyszarpali piłkę, ale niestety pudło otworzyło drogę do punktów dla Justina Cartera , który pieczętuje wygraną przyjezdnych. Nie pomogła już nawet trójka Przemysława Zamojskiego

IV kwarta, 39:22

Ważne dwa rzuty wolne trafia Juan Palacios i szybka odpowiedź Dee Bosta!

Wchodzi Szymon Szewczyk i trafia zza łuku! Przerwa dla ekipy z Turcji. Emocje, emocje, dużo emocji!

IV kwarta, 39:14

Niestety zielonogórzanie popełnili stratę i ten mecz już chyba nie jest do uratowania...

IV kwarta, 38:48

Teraz Justin Carter popisał się efektownym blokiem i to ten zawodnik przesądzi chyba o losach tego meczu na korzyść Pinar Karsiyaki Izmir

IV kwarta, 38:28

Justin Carter trafił z 10 metrów... równo z końcową syreną czasu akcji... niewiarygodne trafienie Amerykanina!

IV kwarta, 37:40

Rywale pudłują! Mateusz Ponitka trafia!

IV kwarta, 36:29

Niestety zielonogórzanie popełnili dwie straty z rzędu. W ten sposób tego meczu nie da się wygrać. Kolejna przerwa w meczu.

IV kwarta, 35:50

W hali CRS w Zielonej Górze przerwa. Do zakończenia meczu nieco ponad 4 minuty. Ten mecz mistrzowie Polski nadal mogą wygrać

Niestety Przemysław Zamojski miał już piłkę do szybkiego ataku, ale zgubił ją, a zza łuku celnie przymierzył Can Altintig

IV kwarta, 34:57

-1! Już tylko punkt więcej mają zawodnicy Pinar Karsiyaka Izmir po celnych rzutach wolnych Dee Bosta

IV kwarta, 33:57

Przemysław Zamojski niestety nie złapał piłki na otwartej pozycji do rzutu za trzy... pudłuje też J.R. Reynolds... remis jest na wyciągnięcie ręki!

IV kwarta, 33:17

Trafia też J.R. Reynolds i Stelmet BC Zielona Góra znów ma kontakt!

IV kwarta, 32:41

Są punkty mistrzów Polski! Trafia Adam Hrycaniuk, a Dee Bost popisuje się mega wsadem!

IV kwarta, 31:33

Pinar Karsiyaka Izmir rozpoczyna od serii 7:0!

IV kwarta, 30:34

Pinar Karsiyaka Izmir rozpoczyna od punktów Juana Palaciosa. Stelmet BC Zielona Góra niestety od straty...

IV kwarta, 30:00

Ostatnia kwarta "czas start"!

30:00

Bardzo dobra kwarta mistrzów Polski! Przed decydującą częścią spotkania Stelmet BC Zielona Góra traci już tylko dwa oczka do rywali z Turcji!

29:15

Niesamowita walka zielonogórzan pod atakowaną tablicą daje dużo zbiórek w ataku i możliwości dobitek! Teraz skorzystał na tym Adam Hrycaniuk

28:45

Obudzili się mistrzowie Polski, obudzili się też fani na trybunach! Dejan Borovnjak wykorzystuje rzuty wolne i rywale są o jedną akcję przed Stelmetem

27:49

Ponownie trafia Vlad-Sorin Moldoveanu i Stelmet BC Zielona Góra traci już tylko trzy punkty

26:18

"Wolny" wykorzystany i tylko pięć punktów do Pinar Karsiyaka Izmir

26:02

Akcja meczu? Dee Bost przechwytuje piłkę, podaje do Mateusza Ponitki, a ten popisuje się mega wsadem! Dodatkowo Ponitka jest faulowany i za chwilę stanie na linii rzutów wolnych. Wcześniej jednak przerwa dla Pinar Karsiyaka Izmir

26:02

Za trzy trafia również Vlad-Sorin Moldoveanu i mistrzowie Polski znów nieco odrobili strat

25:11

Druga trójka Mateusza Ponitki, który nadal jest bardzo aktywny

24:02

Dejan Borovnjak notuje chyba najlepszy mecz w rozgrywkach Euroligi jednak Stelmet BC Zielona Góra nadal daleko za rywalem

22:57

Justin Carter dokłada jeszcze trójkę i Pinar Karsiyaka Izmir odskakuje w mgnieniu oka

22:40

Niestety nie do zatrzymania Justin Carter

22:07

Trafia też Przemysław Zamojski i Stelmet BC Zielona Góra zmniejsza straty do 6 punktów!

21:32

Mateusz Ponitka notuje wielkie wejście w drugą połowę meczu: zbiera, asystuje, a teraz trafia zza linii 6,75!