Koncert Piasta Gliwice. Legia Warszawa bez litości dla beniaminka

Materiały prasowe / Łukasz Leski / Zawodnicy Legii Warszawa cieszą się z bramki

W niedzielnych meczach Fogo Futsal Ekstraklasy bez niespodzianek. Po komplet punktów sięgnęły drużyny Piasta Gliwice, Legii Warszawa i GI Malepszy Arth Soft Leszno.

W niedzielę w lidze futsalu dokończona została 8. kolejka. O pierwsze punkty ambitnie walczył, z dużo wyżej notowanych GI Malepszy Arth Soft zespół Red Devils. Do przerwy chojniczanie remisowali z leszczynianami 2:2. Po zmianie stron goście udowodnili swoją wyższość zwyciężając ostatecznie 4:2.

Nie było niespodzianki w Rudzie Śląskiej. Gwiazda potrafiła napsuć sporo krwi rywalom, do tego była w stanie w sezonie już dwukrotnie wygrać. W domowej potyczce z podrażnioną ostatnimi niepowodzeniami Legią nie miała jednak szans. Goście wypunktowali ligowego nowicjusza, który dopiero w końcówce zmniejszył rozmiary porażki, przegrywając 3:6.

W Gliwicach Piast nie miał litości dla Red Dragons. Już do przerwy pniewianie przegrywali 0:6. Po zmianie stron miejscowi trochę spuścili z tonu i dołożyli już tylko dwa trafienia.